libksieve - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete Script
lt: Pašalinti scenarijų

en: Import Script
lt: Importuoti scenarijų

en: Import...
lt: Importuoti...

en: Edit...
lt: Keisti...

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Deactivate
lt: Išjungti

en:  day |  days
lt[0]:  diena
lt[1]:  dienos
lt[2]:  dienų
lt[3]:  diena

en: Edit
lt: Keisti

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: New Script...
lt: Naujas scenarijus...

en: unnamed
lt: bevardis

en: Parse error: Carriage Return (CR) without Line Feed (LF)
lt: klaida Linija

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida
