libksieve - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Command "%1" not supported
pa: ਕਮਾਂਡ "%1" ਸਹਾਇਤਾ ਪ੍ਰਾਪਤ ਨਹੀਂ

en: Test "%1" not supported
pa: ਟੈਸਟ "%1" ਸਹਿਯੋਗੀਂ ਨਹੀਂ

en: Argument "%1" Repeated
pa: ਆਰਗੂਮਿੰਟ "%1" ਦੁਹਰਾਇਆ

en: Mail Loop detected
pa: ਮੇਲ ਲੂਪ ਮਿਲਿਆ

en: Unknown error
pa: ਅਣਜਾਣ ਗਲਤੀ
