libksieve - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Parse error: Carriage Return (CR) without Line Feed (LF)
ro: Eroare la parcurgere: Retur de car (CR) fără Linie nouă (LF)

en: Parse error: Illegal Character
ro: Eroare la parcurgere: Caracter interzis

en: Parse error: Invalid UTF-8 sequence
ro: Eroare la parcurgere: Secvență UTF-8 nevalidă

en: Parse error: Expected ';' or '{', got something else
ro: Eroare la parcurgere: Așteptam „;” sau „{”, am obținut altceva

en: Parse error: Expected Command, got something else
ro: Eroare la parcurgere: Așteptam Comandă, am obținut altceva

en: Parse error: Only Strings allowed in String Lists
ro: Eroare la parcurgere: Numai șiruri permise în Liste de șiruri

en: Parse error: Only Tests allowed in Test Lists
ro: Eroare la parcurgere: Numai teste permise în Liste de teste

en: "require" must be first command
ro: „require” trebuie să fie prima comandă

en: "require" missing for command "%1"
ro: „require” lipsește pentru comanda „%1”

en: "require" missing for test "%1"
ro: „require” lipsește pentru testul „%1”

en: "require" missing for comparator "%1"
ro: „require” lipsește pentru comparatorul „%1”

en: Command "%1" not supported
ro: Comanda „%1” nu este susținută

en: Test "%1" not supported
ro: Testul „%1” nu este susținut

en: Comparator "%1" not supported
ro: Comparatorul „%1” nu este susținut

en: Invalid Argument "%1" to "%2"
ro: Argument nevalid „%1” pentru „%2”

en: Argument "%1" Repeated
ro: Argument „%1” repetat

en: Command "%1" violates command ordering constraints
ro: Comanda „%1” încalcă constrângerile de ordine a comenzilor

en: Incompatible Actions "%1" and "%2" requested
ro: Acțiuni incompatibile „%1” și „%2” cerute

en: Mail Loop detected
ro: Buclă poștală detectată

en: Unknown error
ro: Eroare necunoscută
