libksieve - en to sk translation catalogue (474 entries)

en: Cannot use TLS since the underlying Qt library does not support it.
sk: Nemôžem použiť TLS, pretože základná Qt knižnica ho nepodporuje.

en: TLS encryption was requested, but your Sieve server does not advertise TLS in its capabilities.
    You can choose to try to initiate TLS negotiations nonetheless, or cancel the operation.
sk: TLS šifrovanie bolo vyžiadané, ale váš Sieve server nereklamuje, že podporuje TLS.
    Môžete zvoliť skúšku TLS napriek tomu, alebo zrušiť operáciu.

en: Sieve Server Does Not Advertise TLS
sk: Sieve Server neponúka TLS

en: &Start TLS nonetheless
sk: &Spustiť TLS napriek tomu

en: TLS encryption requested, but not supported by server.
sk: TLS šifrovanie vyžadované, ale nepodporované serverom.

en: The server does not seem to support TLS. Disable TLS if you want to connect without encryption.
sk: Server zrejme nepodporuje TLS. Zakážte TLS ak sa chcete pripojiť bez šifrovania.

en: Sieve Authentication Details
sk: Detaily autentifikácie Sieve

en: Please enter your authentication details for your sieve account (usually the same as your email password):
sk: Prosím zadajte vaše autentifikačné detaily pre vaše sieve konto (štandardne je to vaše emailove heslo):

en: The Sieve server on %1 has reported an error:
    %2
sk: Sieve server na %1 hlási chybu: 
    %2

en: Sieve Manager
sk: Správca Sieve

en: Authentication failed.
    Most likely the password is wrong.
    The server responded:
    %1
sk: Overenie neúspešné.
    Najčastejšie je to zlým heslom.
    Server povedal:
    %1

en: The script did not upload successfully.
    This is probably due to errors in the script.
    The server responded:
    %1
sk: Skript nebol úspešne nahraný.
    To je pravdepodobne spôsobené chybami v skripte.
    Server odpovedal:
    %1

en: The script did not upload successfully.
    The script may contain errors.
sk: Skript nebol úspešne nahraný.
    Skript môže obsahovať chyby.

en: Cannot find item "%1" in widget "%2"
sk: Nemôžem nájsť položku "%1" vo widgete "%2"

en: More information
sk: Viac informácií

en: Not enough arguments for SelectConvertParameterWidget. Expected 2 arguments.
sk: Nedostatok parametrov pre SelectConvertParameterWidget. Očakávajú sa 2 parametre.

en: Too many arguments for SelectConvertParameterWidget, "%1"
sk: Priveľa parametrov pre SelectConvertParameterWidget, "%1"

en: is
sk: je

en: not is
sk: nie je

en: contains
sk: obsahuje

en: not contains
sk: neobsahuje

en: matches
sk: zhody

en: not matches
sk: žiadne zhody

en: not regex
sk: nie regex

en: An unknown tag value "%1" was found during parsing action "%2".
sk: Neznáma hodnota značky "%1" sa našla počas spracovania akcie "%2".

en: An unknown tag "%1" was found during parsing action "%2".
sk: Neznáma značka "%1" sa našla počas spracovania akcie "%2".

en: A feature "%1" in condition "%2" is not supported by server
sk: Funkcia "%1" v podmienke "%2" nie je podporovaná serverom

en: Help
sk: Pomocník

en: Add Flags
sk: Pridať príznaky

en: Addflag is used to add flags to a list of [IMAP] flags.  It doesn't replace any previously set flags.  This means that multiple occurrences of addflag are treated additively.
sk: Addflag sa používa na pridanie príznakov k zoznam [IMAP] príznakov. Nenahradí žiadne predtým nastavené príznaky. Znamená to, že viacnásobné výskyty addflag sa vykonávajú aditívne.

en: Add header
sk: Pridať hlavičku

en: header:
sk: hlavička:

en: value:
sk: hodnota:

en: The addheader action adds a header field to the existing message header.
sk: Akcia addheader pridá pole hlavičky do existujúcej hlavičky správy.

en: Break
sk: Prerušiť

en: Name (optional):
sk: Názov (voliteľné):

en: The break command terminates the closest enclosing loop.
sk: Príkaz Prerušiť ukončí najbližšiu priloženú slučku.

en: Convert
sk: Previesť

en: From:
sk: Od:

en: To:
sk: Pre:

en: Parameters:
sk: Parametre:

en: The "convert" action specifies that all body parts with a media type equal to "media-type" be converted to the media type in "media-type" using conversion parameters.
sk: Akcia "convert" určuje, že všetky časti tela s typom média rovnom "media-type" sa prevedú do typu média v "media-type" pomocou parametrov prevodu.

en: Delete header
sk: Odstrániť hlavičku

en: By default, the deleteheader action deletes all occurrences of the named header field.
sk: Predvolene akcia deleteheader vymaže všetky výskyty daného poľa hlavičky.

en: Discard
sk: Zahodiť

en: Discard is used to silently throw away the message.
sk: Zahodenie sa používa na tiché odhodenie správy.

en: Enclose
sk: Uzavrieť

en: Subject:
sk: Predmet:

en: headers:
sk: hlavičky:

en: Enclose action command is defined to allow an entire message to be enclosed as an attachment to a new message.
sk: Príkaz akcie Priložiť je definovaný na umožnenie, aby celá správa mohla byť priložená ako príloha k novej správe.

en: E-Reject
sk: E-Odmietnuť

en:  The "ereject" action cancels the implicit keep and refuses delivery of a message.
sk: Akcia "e-odmietnuť" zruší implicitné ponechanie a odmietne doručenie správy.

en: Extract Text
sk: Extrahovať text

en: Number of characters:
sk: Počet znakov:

en: Stored in variable name:
sk: Uložené v premennej s názvom:

en: The "extracttext" action may be used within the context of a "foreverypart" loop and is used to store text into a variable
sk: Akcia "extracttext" sa môže použiť v  kontexte sločky "foreverypart" a používa sa na uloženie textu do premennej

en: File Into
sk: Súbor do

en: Action "fileinto" has "copy" argument but current server does not support it
sk: Akcia "fileinto" má parameter "copy", ale aktuálny server to nepodporuje

en: Keep a copy
sk: Ponechať kópiu

en: Create folder
sk: Vytvoriť priečinok

en: The "fileinto" action delivers the message into the specified mailbox.
sk: Akcia "fileinto" doručí správu do určeného mailboxu.

en: If the optional ":create" argument is specified, it instructs the Sieve interpreter to create the specified mailbox, if needed, before attempting to deliver the message into the specified mailbox.
sk: Ak je určený voliteľný argument ":create", inštruuje interpreter Sieve, aby vytvoril určený mailbox, aj je potrebné, pred pokusom o doručenie správy do určeného mailboxu.

en: If the optional ":copy" keyword is specified, the tagged command does not cancel the implicit "keep". Instead, it merely files or redirects a copy in addition to whatever else is happening to the message.
sk: Ak je určené voliteľné kľúčové slovo ":copy", označený príkaz nezruší implicitné "keep". Namiesto toho presmeruje kópiu navyše, nech sa so správou stane čokoľvek.

en: Keep
sk: Ponechať

en: The "keep" action is whatever action is taken in lieu of all other actions, if no filtering happens at all; generally, this simply means to file the message into the user's main mailbox.
sk: Akcia "ponechať" bez ohľadu na to, aká akcia sa vykoná namiesto všetkých ostatných akcií, ak nie je žiadne filtrovanie; vo všeobecnosti to znamená, že súbor správy už nie je v schránke používateľa.

en: Add flags:
sk: Pridať príznaky:

en: Notify
sk: Oznámiť

en: message:
sk: správa:

en: method:
sk: metóda:

en: The "notify" action specifies that a notification should be sent to a user.
sk: Akcia "notify" určuje, že sa má používateľovi poslať upozornenie.

en: Redirect
sk: Presmerovanie

en: Use list
sk: Použiť zoznam

en: The "redirect" action is used to send the message to another user at a supplied address, as a mail forwarding feature does.  The "redirect" action makes no changes to the message body or existing headers, but it may add new headers.
sk: Akcia "redirect" sa používa na poslanie správy inému používateľovi na danú adresu, ako je mailové preposlanie. Akcia "redirect" nerobí žiadne zmeny v správe ani v hlavičkách, ale môže pridať nové hlavičky.

en: If the optional ":copy" keyword is specified, the tagged command does not cancel the implicit "keep". Instead, it redirects a copy in addition to whatever else is happening to the message.
sk: Ak je určené voliteľné kľúčové slovo ":copy", označený príkaz nezruší implicitné "keep". Namiesto toho presmeruje kópiu navyše, nech sa so správou stane čokoľvek.

en: Reject
sk: Odmietnuť

en:  The "reject" action cancels the implicit keep and refuses delivery of a message.
sk: Akcia "reject" zruší implicitné ponechanie a odmietne doručenie správy.

en: Remove Flags
sk: Odstrániť príznaky

en: Removeflag is used to remove flags from a list of [IMAP] flags. Removeflag clears flags previously set by "set"/"addflag". Calling removeflag with a flag that wasn't set before is not an error and is ignored.
sk: Removeflag sa používa na odstránenie príznakov zo zoznamu [IMAP] príznakov. Removeflag vyčistí príznaky predtým nastavené cez "set"/"adflag". Volanie removeflag s príznakom, ktorý nebol nastavený predtým nie je chyba a je ignorované.

en: Replace
sk: Nahradiť

en: from:
sk: od:

en: The "replace" command is defined to allow a MIME part to be replaced with the text supplied in the command.
sk: Príkaz "replace" je definovaný na povolenie časti MIME, aby sa nahradila textom zadaným v príkaze.

en: Return
sk: Návrat

en: The "return" command stops processing of the immediately included script only and returns processing control to the script that includes it.
sk: Príkaz "return" zastaví iba spracovanie okamžite zahrnutého skriptu a vráti ovládanie spracovania skriptu, ktorý ho zahŕňa.

en: Set Flags
sk: Nastaviť príznaky

en: Setflag is used for setting [IMAP] system flags or keywords. Setflag replaces any previously set flags.
sk: Setflag sa používa na nastavenie systémových príznakov alebo kľúčových slov [IMAP]. Setflag nahradí všetky predtým použité príznaky.

en: Variable
sk: Premenná

en: Protect special character
sk: Ochrániť špeciálny znak

en: Value:
sk: Hodnota:

en: In variable:
sk: V premennej:

en: Script needs regex support, but server does not have it.
sk: Skript potrebuje podporu regex, ale server ju nemá.

en: The "set" action stores the specified value in the variable identified by name.
sk: Akcia "set" uloží určené hodnotu v premennej identifikovanej názvom.

en: This modifier adds the necessary quoting to ensure that the expanded text will only match a literal occurrence if used as a parameter to :regex.  Every character with special meaning (. , *, ? , etc.) is prefixed with \ in the expansion
sk: Tento modifikátor pridá potrebné úvodzovky na uistenie, že rozšírený text bude vyhovovať iba doslovnému výskytu, ak sa použije ako parameter na :regex. Každý znak so zvláštnym významom (. , *, ? ,atď.) nasleduje za \ v rozšírení

en: Stop
sk: Zastaviť

en: The "stop" action ends all processing.  If the implicit keep has not been cancelled, then it is taken.
sk: Akcia "zastaviť" ukončí spracovanie. Ak nebolo zrušené implicitné ponechanie, vykoná sa.

en: Vacation
sk: Na dovolenke

en: day:
sk: deň:

en: Message subject:
sk: Predmet správy:

en: Additional email:
sk: Dodatočný e-mail:

en: Vacation reason:
sk: Dôvod dovolenky:

en: The "vacation" action implements a vacation autoresponder similar to the vacation command available under many versions of Unix. Its purpose is to provide correspondents with notification that the user is away for an extended period of time and that they should not expect quick responses.
sk: Akcia "vacation" implementuje automatickú odpoveď podobnú ako príkaz vacation pod mnohými verziami Unixu. Jej cieľom je oznámiť korešpondentom, že používateľ je preč dlhší čas a nemali by očakávať rýchlu odpoveď.

en: Through the ":days" parameter, it limits the number of auto-replies to the same sender to one per [n] days, for a specified number of days. But there are cases when one needs more granularity, if one would like to generate "vacation" replies more frequently.
sk: Cez parameter ":days" sa obmedzí počet automatických odpovedí rovnakému odosielateľovi na jednu za [n] dní, pre určený počet dní. Ale sú prípady, keď je potreba presnejšie určenie, ak je potrebné vygenerovať odpovede "vacation" častejšie.

en: This extension defines a ":seconds" parameter to provide more granularity for such situations.
sk: Toto rozšírenie definuje parameter ":seconds" na získanie väčšej granularity pre tieto situácie.

en: Define Email Address...
sk: Definovať e-mailovú adresu...

en: Enter message...
sk: Zadať správu...

en: Insert at the beginning
sk: Vložiť na začiatok

en: Append at the end
sk: Pripojiť na koniec

en: Deleted
sk: Vymazané

en: Answered
sk: Odpovedané

en: Flagged
sk: Označené

en: Seen
sk: Prečítané

en: Draft
sk: Návrh

en: Click on button for selecting flags...
sk: Kliknutím na tlačidlo vyberiete vlajky...

en: Select Flags
sk: Vybrať vlajky

en: high importance
sk: vysoká dôležitosť

en: normal importance
sk: normálna dôležitosť

en: low importance
sk: nízka dôležitosť

en: days
sk: dní

en: seconds
sk: sekúnd

en: None
sk: Žiadne

en: Lower
sk: Malé

en: Upper
sk: Veľké

en: Lower first letter
sk: Malé prvé písmeno

en: Upper first letter
sk: Veľké prvé písmeno

en: Quote wildcard
sk: Citovať masku

en: Length
sk: Dĺžka

en: Please select an action.
sk: Vyberte prosím akciu.

en: Add comment
sk: Pridať komentár

en: Script contains unsupported feature "%1"
sk: Skript obsahuje nepodporovanú funkciu "%1".

en: We detected a loop if in a loop if. It's not supported
sk: Zistili sme cyklus v cykle. Toto nie je podporované

en: Unknown tag "%1" during parsing condition "%2"
sk: Neznáma značka "%1" počas spracovania podmienky "%2"

en: Too many argument found for "%1", max value is %2, number of value found %3 for %4
sk: Našlo sa priveľa parametrov pre "%1", max. hodnota je %2, počet hodnôt nájdených %3 pre %4

en: An unknown tag value "%1" was found during parsing condition "%2".
sk: Neznáma hodnota značky "%1" sa našla počas spracovania podmienky "%2".

en: Address
sk: Adresa

en: address:
sk: adresa:

en: Use ; to separate emails
sk: Použite ; na oddelenie e-mailov

en: The "address" test matches Internet addresses in structured headers that contain addresses.  It returns true if any header contains any key in the specified part of the address, as modified by the comparator and the match keyword.
sk: Test "address" porovná internetové adresy v štruktúrovaných hlavičkách, ktoré obsahujú názvy adries. Vráti pravdu, ak nejaká hlavička obsahuje nejaký kľúč v určenej časti adresy, ako zmenená komparátorom a kľúčové slovo porovnania.

en: Body
sk: Telo

en: The body test matches content in the body of an email message, that is, anything following the first empty line after the header.  (The empty line itself, if present, is not considered to be part of the body.)
sk: Test body porovná obsah tela e-mailovej správy, ktorý je hocičo nasledované prvým prázdnym riadkom po hlavičke. (Samotný prázdny riadok, ak tam je, sa nepovažuje za časť tela.)

en: Currentdate
sk: Aktuálny dátum

en: The currentdate test is similar to the date test, except that it operates on the current date/time rather than a value extracted from the message header.
sk: Test currentdate je podobný ako test date, okrem toho, že pracuje s aktuálnym dátumom/časom namiesto hodnoty extrahovanej z hlavičky správy.

en: Date
sk: Dátum

en: The date test matches date/time information derived from headers containing date-time values.
sk: Test date kontroluje informácie dátumu/času odvodené z hlavičiek obsahujúcich hodnoty dátumu a času.

en: Envelope
sk: Obálka

en: The "envelope" test is true if the specified part of the [SMTP] (or equivalent) envelope matches the specified key.
sk: Test "envelope" je pravda, ak určená časť obálky [SMTP] (alebo ekvivalent) vyhovuje určenému kľúču.

en: Environment
sk: Prostredie

en: Item:
sk: Položka:

en: The environment test retrieves the item of environment information specified by the name string and matches it to the values specified in the key-list argument.
sk: Test environment získa položku informácie prostredia určený reťazcom názvu a porovná ju s hodnotami určenými v argumente zoznamu kľúčov (key-list).

en: Exists
sk: Existuje

en: exists
sk: existuje

en: not exists
sk: neexistuje

en: The "exists" test is true if the headers listed in the header-names argument exist within the message.  All of the headers must exist or the test is false.
sk: Test "exists" je pravda, ak hlavičky vypísané v argumente header-names existujú v správe. Všetky hlavičky musia existovať, inak test vráti hodnotu nepravda.

en: False
sk: Nepravda

en: false
sk: nepravda

en: The "false" test always evaluates to false.
sk: Test "false" sa vždy vyhodnotí ako nepravda.

en: Has Flag
sk: Má príznak

en: Variable name
     (if empty it uses internal variable):
sk: Názov premennej
     (ak je prázdny, použije vnútornú premennú):

en: The hasflag test evaluates to true if any of the variables matches any flag name.
sk: Test hasflag sa vyhodnotí ako pravda, ak nejaká z premenných vyhovuje nejakému názvu príznaku.

en: Header
sk: Hlavička

en: With value:
sk: S hodnotou:

en: The "header" test evaluates to true if the value of any of the named headers, ignoring leading and trailing whitespace, matches any key.
sk: Test "header" sa vyhodnotí ako pravda, ak hodnota nejakej z pomenovaných hlavičiek, okrem úvodných a zvyšných medzier, vyhovuje nejakému kľúču.

en: Use "," to separate capabilities
sk: Použite ";" na oddelenie schopností

en: The "ihave" test provides a means for Sieve scripts to test for the existence of a given extension prior to actually using it.
sk: Test "ihave" poskytuje prostriedok pre Sieve skripty na otestovanie existencie daného rozšírenia bez jeho použitia.

en: Mailbox exists
sk: Mailbox existuje

en: The "mailboxexists" test is true if all mailboxes listed in the "mailbox-names" argument exist in the mailstore, and each allows the user in whose context the Sieve script runs to "deliver" messages into it.
sk: Test "mailboxexists" je pravda, ak všetky mailboxy vypísané v argumente "mailbox-names" existujú v úložisku správ, a každá umožní používateľovi, v ktorom kontexte Sieve skript beží, "deliver" (doručiť) tam správy.

en: Meta Data
sk: Metadáta

en: Annotations:
sk: Anotácie:

en: This test retrieves the value of the mailbox annotation "annotation-name" for the mailbox "mailbox". The retrieved value is compared to the "key-list". The test returns true if the annotation exists and its value matches any of the keys.
sk: Tento test obnoví hodnotu anotácie mailboxu "annotation-name" pre mailbox "mailbox". Obnovená hodnota sa porovná s "key-list". Test vráti pravdu, ak anotácia existuje a jej hodnota vyhovuje niektorému z kľúčov.

en: Metadata exists
sk: Metadáta existujú

en: Annotation:
sk: Anotácia:

en: The "metadataexists" test is true if all of the annotations listed in the "annotation-names" argument exist for the specified mailbox.
sk: Test "metadataexists" je pravda, ak všetky anotácie vypísané v argumente "annotation-names" existujú pre zadaný mailbox.

en: Server Meta Data
sk: Metadáta servera

en: This test retrieves the value of the server annotation "annotation-name".  The retrieved value is compared to the "key-list". The test returns true if the annotation exists and its value matches any of the keys.
sk: Tento test obnoví hodnotu anotácie servera "annotation-name". Obnovená hodnota sa porovná s "key-list". Test vráti pravdu, ak anotácia existuje a jej hodnota vyhovuje niektorému z kľúčov.

en: Server Meta Data Exists
sk: Metadáta servera existujú

en: The "servermetadataexists" test is true if all of the server annotations listed in the "annotation-names" argument exist.
sk: Test "servermetadataexists" je pravda, ak všetky anotácie vypísané v argumente "annotation-names" existujú.

en: Size
sk: Veľkosť

en: under
sk: pod

en: over
sk: nad

en: The "size" test deals with the size of a message.  It takes either a tagged argument of ":over" or ":under", followed by a number representing the size of the message.
sk: Test "veľkosť" sa zaoberá veľkosťou správy. Preberá buď označený argument ":over" alebo ":under", nasledovaný číslom reprezentujúcim veľkosť správy.

en: Spam Test
sk: Test spamu

en: Percent
sk: Percentá

en: Sieve implementations that implement the "spamtest" test use an identifier of either "spamtest" or "spamtestplus" for use with the capability mechanism.
sk: Sieve implementácie, ktoré implementujú test "spamtest", používjaú identifikátor buď "spamtest" alebo "spamtestplus" na použitie s mechanizmom schopností.

en: True
sk: Pravda

en: true
sk: pravda

en: The "true" test always evaluates to true.
sk: Test "true" sa vždy vyhodnotí ako pravda.

en: Virus Test
sk: Test vírusov

en: Sieve implementations that implement the "virustest" test have an identifier of "virustest" for use with the capability mechanism.
sk: Sieve implementácie, ktoré implementujú test "virustest" majú identifikátor "virustest" na použitie s mechanizmom schopností.

en: all
sk: všetko

en: localpart
sk: miestna časť

en: domain
sk: doména

en: user
sk: používateľ

en: content
sk: obsah

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Day
sk: Deň

en: Julian
sk: Juliánsky

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Second
sk: Sekunda

en: Time
sk: Čas

en: Zone
sk: Pásmo

en: Weekday
sk: Deň v týždni

en: Select multiple headers...
sk: Vybrať viac hlavičiek...

en: Add new header:
sk: Pridať novú hlavičku:

en: From
sk: Od

en: To
sk: Pre

en: Reply To
sk: Adresa pre odpoveď

en: Cc
sk: Kópia

en: Bcc
sk: Skrytá kópia

en: Resent From
sk: Znova odoslať z

en: Resent To
sk: Znova odoslať do

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Subject
sk: Predmet

en: Message Id
sk: ID správy

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Type
sk: Typ

en: Subtype
sk: Podtyp

en: Anychild
sk: Ľubovoľný potomok

en: Parameters
sk: Parametre

en: Value
sk: Hodnota

en: Count
sk: Počet

en: Greater than
sk: Väčšie ako

en: Greater than or equal
sk: Väčšie alebo rovné

en: Less than
sk: Menšie ako

en: Less than or equal
sk: Menšie alebo rovné

en: Equal to
sk: Rovné

en: Not equal to
sk: Nerovné

en: Bytes
sk: Bajtov

en: Please select an condition.
sk: Prosím vyberte podmienku.

en: Sieve Script
sk: Sieve skript

en: Error during importing script. Do you want to switch to text mode?
sk: Chyba počas importu skriptu. Chcete prepnúť do textového režimu?

en: Add ForEveryPart loop
sk: Pridať slučku Pre každú časť

en: "foreverypart", which is an iterator that walks though every MIME part of a message, including nested parts, depth first, and applies the commands in the specified block to each of them.
sk: "foreverypart", čo je iterátor, ktorý prechádza cez každú MIME časť správy, vrátane včlenených častí, najprv hlbšie, a použije príkazy v určenom bloku na každú z nich.

en: Unknown tagValue "%1" during loading loop "for"
sk: Neznáma hodnota značky "%1" počas načítavania cyklu "for"

en: Unknown tag "%1" during loading loop "for"
sk: Neznáma značka "%1" počas načítavania cyklu "for"

en: Variable name:
sk: Meno premennej:

en: Set value to:
sk: Nastaviť hodnotu na:

en: Unknown tag "%1" during loading of variables.
sk: Neznáma značka "%1" počas načítavania premenných.

en: A variable has global scope in all scripts that have declared it with the "global" command.  If a script uses that variable name without declaring it global, the name specifies a separate, non-global variable within that script.
sk: Premenná má globálny rozsah vo všetkých skriptoch, ktoré máme deklarované v príkaze "global". Ak skript používa názov premennej bez jej deklarácie ako globálna, názov určí samostatnú, neglobálnu premennú v danom skripte.

en: personal
sk: osobné

en: global
sk: globálne

en: Unknown location type "%1" during parsing includes
sk: Neznámy typ umiestnenia "%1" počas spracovania zahrnutí

en: Include:
sk: Zahrnúť:

en: Name:
sk: Názov:

en: Optional
sk: Voliteľné

en: Once
sk: Raz

en: The "include" command takes an optional "location" parameter, an optional ":once" parameter, an optional ":optional" parameter, and a single string argument representing the name of the script to include for processing at that point.
sk: Príkaz "include" prijme voliteľný parameter "location", voliteľný parameter ":once", voliteľný parameter ":optional" a jednoduchý reťazcový argument reprezentujúci názov skriptu na zahrnutie na spracovanie v danom bode.

en: We can not add more includes elements.
sk: Nemôžeme pridať viac prvkov na zahrnutie.

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Match all messages
sk: Platia všetky správy

en: Match a&ll of the following
sk: Platia všetky nasledujúce

en: Match an&y of the following
sk: Platí niektoré z nasledujúcich

en: Actions
sk: Akcie

en: Add new block:
sk: Pridať nový blok:

en: "elsif" block
sk: blok "elsif"

en: "else" block
sk: blok "else"

[ctx: Move selected filter up.]
en: Up
sk: Hore

[ctx: Move selected filter down.]
en: Down
sk: Dolu

[ctx: Move selected filter to the top.]
en: Top
sk: Vrch

[ctx: Move selected filter to the bottom.]
en: Bottom
sk: Spodok

en: New Script
sk: Nový skript

en: Delete Script
sk: Vymazať skript

en: Rename Script
sk: Premenovať skript

en: Edit Script Description
sk: Upraviť popis skriptu

en: Do you want to delete "%1" script?
sk: Chcete vymazať skript "%1"?

en: forEveryPart is not supported by your server
sk: forEveryPart nie je podporovaná vašim serverom

en: Script part %1
sk: Časť skriptu %1

en: Includes
sk: Zahŕňa

en: Global Variable
sk: Globálna premenná

en: ForEveryPart
sk: Pre každú časť

en: Script should always have just one "Else" block. We cannot add another one.
sk: Skript by mal vždy mať práve jeden blok "Else". Nemôžeme pridať ďalší.

en: Main block
sk: Hlavný blok

en: Block "Elsif"
sk: Blok "Elsif"

en: Block "Else"
sk: Blok "Else"

en: Save As...
sk: Uložiť ako...

en: Sieve script:
sk: Sieve skript:

en: Errors reported:
sk: Oznámená chyba:

en: All Files (*)
sk: Všetky súbory (*)

[ctx: @title:window]
en: Save Log To File
sk: Uložiť záznam do súboru

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
sk: Zavrieť kartu

en: Collecting diagnostic information about Sieve support...
sk: Zhromažďovanie diagnostických informácií o podpore Sieve ...

en: No IMAP resource found.
sk: Nenašiel sa žiadny IMAP zdroj.

en: Unable to get the info
sk: Nie je možné získať info

en: Collecting data for account '%1'...
sk: Zhromažďovanie údajov pre účet '%1'...

en: (Account does not support Sieve)
sk: (Účet nepodporuje Sieve)

en: Contents of script '%1':
sk: Obsah skriptu '%1':

en: Retrieving the script failed.
    The server responded:
    %1
sk: Získanie skriptu zlyhalo.
    Server odpovedal:
    %1

en: (This script is empty)
sk: (Tento skript je prázdny.)

en: Sieve capabilities:
sk: Sieve schopnosti:

en: (No special capabilities available)
sk: (Nie sú k dispozícii špeciálne schopnosti)

en: Available Sieve scripts:
sk: Dostupné Sieve skripty:

en: (No Sieve scripts available on this server)
sk: (Nie sú dostupné Sieve skripty na tomto serveri)

en: Active script: '%1'
sk: Aktívny skript: '%1'

en: Sieve Files (*.siv);;All Files (*)
sk: Sieve súbory (*.siv);;Všetky súbory (*)

[ctx: @title:window]
en: Save Script
sk: Uložiť skript

en: You will overwrite script. Do you want to continue?
sk: Prepíšete skript. Chcete pokračovať?

en: Import Script
sk: Importovať skript

en: *.siv;;sieve files (*.siv);;all files (*)
sk: *.siv;;sieve súbory (*.siv);;všetky súbory (*)

en: Could not load the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
sk: Nepodarilo sa načítať súbor %1:
    "%2" obsahuje detailný popis chyby.

en: Sieve Editor Error
sk: Chyba Sieve editora

en: Go to Line
sk: Prejsť na riadok

en: Comment
sk: Komentovať

en: Uncomment
sk: Odkomentovať

en: Debug Sieve Script...
sk: Ladiť Sieve skript....

en: Wordwrap
sk: Zalamovať stĺpce

[ctx: @title:menu]
en: File
sk: Súbor

[ctx: @title:menu]
en: Edit
sk: Upraviť

[ctx: @title:menu]
en: View
sk: Zobraziť

[ctx: @title:menu]
en: Tools
sk: Nástroje

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
sk: Zatvoriť všetky ostatné karty

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Tabs
sk: Zatvoriť všetky karty

en: Error during load page about %1
sk: Chyba počas načítavania strany o %1

en: Help about: %1
sk: Pomoc o: %1

en: Sieve Template:
sk: Sieve šablóna:

en: Show result from "check syntax"
sk: Zobraziť výsledok z "kontroly syntaxe"

en: Error during parsing
sk: Chyba počas spracovania

en: Check Syntax
sk: Skontrolovať syntax

en: Import...
sk: Importovať...

en: Create Rules Graphically...
sk: Vytvoriť pravidlá graficky...

en: Share...
sk: Zdieľať...

en: Script name:
sk: Meno skriptu:

en: Simple Mode
sk: Jednoduchý režim

en: Advanced Mode
sk: Pokročilý režim

en: Sieve server supports:
sk: Server sieve podporuje:

en: Help about: '%1'
sk: Pomoc o: '%1'

en: Some errors were found during parsing. <a href="sieveerrordetails">(Details...)</a>
sk: Počas spracovania boli nájdené nejaké chyby. <a href="sieveerrordetails">(Podrobnosti...)</a>

en: We cannot parse script. We cannot switch to graphical mode
sk: Nemôžeme spracovať skript. Nemôžem prepnúť do grafického režimu

en: Close
sk: Zavrieť

[ctx: Find text]
en: F&ind:
sk: &Nájsť:

en: Text to search for
sk: Text na hľadanie

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
sk: Nasledujúci

en: Jump to next match
sk: Prejsť na ďalšiu zhodu

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Jump to previous match
sk: Prejsť na predchádzajúcu zhodu

en: Options
sk: Voľby

en: Modify search behavior
sk: Zmeniť chovanie vyhľadávania

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať veľkosť písmen

en: Phrase not found
sk: Fráza sa nenašla

en: Save Web Page
sk: Uložiť webovú stránku

en: No errors found.
sk: Nenájdená žiadna chyba.

en: An unknown error was encountered.
sk: Nastala neznáma chyba.

en: Path is not specified.
sk: Cesta nie je určená.

en: Error writing "MASTER" script on server.
    The server responded:
    %1
sk: Chyba pri vypísaní "HLAVNÉHO" skriptu na server.
    Server odpovedal:
    %1

en: Error writing "User" script on server.
    The server responded:
    %1
sk: Chyba pri vypísaní "Používateľského" skriptu na server.
    Server odpovedal:
    %1

en: Script is empty. (%1)
sk: Skript je prázdny. (%1)

en: Impossible to start job
sk: Nie je možné spustiť úlohu

en: An error occurred during loading the sieve script.
sk: Nastala chyba počas načítavania sieve skriptu.

en: An error occurred during saving the sieve script.
sk: Nastala chyba počas ukladania sieve skriptu.

en: An error occurred during deleting the sieve script.
sk: Nastala chyba počas mazania sieve skriptu.

[ctx: create a new sieve script]
en: New...
sk: Nový...

en: Edit...
sk: Upraviť...

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Deactivate
sk: Deaktivovať

en: Sieve Error
sk: Chyba Sieve

en: Uploading script to server for checking it, please wait...
sk: Nahrávanie skriptu na server na kontrolu, prosím čakajte...

en: The Sieve script was successfully uploaded.
sk: Sieve skript bol úspešne nahraný.

en: Sieve Script Upload
sk: Nahranie Sieve skriptu

en: Uploading the Sieve script failed.
    The server responded:
    %1
sk: Nahrávanie Sieve skriptu zlyhalo.
    Server odpovedal:
    %1

en: XML Files (*.xml);;All Files (*)
sk: XML súbory (*.xml);;Všetky súbory (*)

note: i18n: ectx: label, entry (AllowOutOfOfficeSettings), group (OutOfOffice)
en: Allow out-of-office settings to be changeable by the user.
sk: Povoliť nastavenia Mimo kanceláriu meniteľné používateľom.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowOutOfOfficeUploadButNoSettings), group (OutOfOffice)
en: Allow users to upload out-of-office sieve scripts, but prevent them from changing any settings, such as the domain to react to or the spam reaction switch.
sk: Povoliť používateľom nahrať sieve skripty pre Mimo kancelárie, ale zamedziť im meniť akékoľvek nastavenia, ako doména pre reagovanie alebo prepínač reakcie na spam.

note: i18n: ectx: label, entry (OutOfOfficeDomain), group (OutOfOffice)
en: Send out-of-office replies to mails coming from this domain only.
sk: Povoliť odpovede Mimo kanceláriu len na poštu prichádzajúcu z tejto domény.

note: i18n: ectx: label, entry (OutOfOfficeReactToSpam), group (OutOfOffice)
en: Allow out-of-office replies to be sent to messages marked as SPAM.
sk: Povoliť odoslanie odpovedí Mimo kanceláriu na správy označené ako SPAM.

note: i18n: ectx: label, entry (CheckOutOfOfficeOnStartup), group (OutOfOffice)
en: Check if there is still an active out-of-office reply configured on startup.
sk: Skontrolovať, či je pri spustení stále nastavená aktívna odpoveď Mimo kanceláriu.

en: Apply Changes
sk: Aplikovať zmeny

en: Debug
sk: Ladenie

en: Email path:
sk: E-mailová cesta:

en: Extension:
sk: Prípona:

en: Activate extension with "+<name of extension>", deactivate it with "-<name of extension>"
sk: Aktivovať rozšírenie s "+<názov rozšírenia>", deaktivovať s "-<name of extension>"

en: Display check script result...
sk: Zobraziť výsledok kontroly skriptu...

en: Script text is empty.
sk: Text skriptu je prázdny.

en: Email file must be installed locally.
sk: Súbor e-mailu musí byť nainštalovaný lokálne.

en: Script still contains debug method. Remove it please.
sk: Skript stále obsahuje ladiacu metódu. Odstráňte ju, prosím.

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Text Files (*.txt);;All Files (*)
sk: Textové súbory (*.txt);;Všetky súbory (*)

en: Add debug here
sk: Pridať ladenie sem

en: "sieve-test" was not found on system. Please install it. (See in Dovecot package)
sk: "sieve-test" sa nenašiel vo vašom systéme. Prosím, nainštalujte ho. (pozrite v balíku Dovecot)

en: Filter on Mailing List-ID
sk: Filter na Mailing List-ID

en: Filter on Subject
sk: Filter na Predmet

en: Filter on Spamassassin
sk: Filter naSpamassassin

en: Flag messages
sk: Označiť správy

en: Forward Message
sk: Preposlať správu

en: Forward Message and add copy
sk: Preposlať správu a pridať kópiu

en: Destroy mail posted by...
sk: Zničiť mail poslaný od...

en: Vacations
sk: Prázdniny

en: You can drag and drop element on editor to import template
sk: Môžete pretiahnuť prvok na editore na import šablóny

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
sk: Naozaj chcete zrušiť?

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: KMail's Out of Office Reply functionality relies on server-side filtering. You have not yet configured an IMAP server for this. You can do this on the "Filtering" tab of the IMAP account configuration.
sk: Funkcionalita KMailu na odpoveď mimo kancelárie závisí na filtrovaní na strane servera. Ešte na to nemáte nastavený IMAP server. Môžete to urobiť v karte "Filtrovanie" v nastavení IMAP účtu.

en: ParseUserScriptJob failed: %1
sk: ParseUserScriptJob zlyhal: %1

en: Failed to get the list of Sieve scripts.
    The server responded:
    %1
sk: Zlyhalo získanie zoznamu Sieve skriptov.
    Server odpovedal:
    %1

en: Sieve script installed successfully on the server '%1'.
    Out of Office reply is now active.
sk: Sieve skript bol úspešne nainštalovaný na serveri '%1'.
    Odpoveď Mimo kanceláriu je teraz aktívna.

en: Sieve script installed successfully on the server '%1'.
    Out of Office reply has been deactivated.
sk: Sieve skript bol úspešne nainštalovaný na serveri '%1'.
    Odpoveď Mimo kanceláriu bola deaktivovaná.

en: Impossible to install script on server '%1'
sk: Nemožno nainštalovať skript na server '%1'

en: Configure vacation notifications to be sent:
sk: Nastaviť oznámenia o dovolenke na odoslanie:

en: &Activate vacation notifications
sk: N&astaviť oznámenie o dovolenke

en: &Subject of the vacation mail:
sk: Predmet správy počas neprítomnosti:

en: Start date:
sk: Dátum začiatku:

en: End date:
sk: Dátum konca:

en:  day |  days
sk[0]:  deň
sk[1]:  dni
sk[2]:  dní

en: &Resend notification only after:
sk: &Znovu poslať oznámenie až po:

en: &Send responses for these addresses:
sk: Po&slať odpovede na tieto adresy:

en: &Action for incoming mails:
sk: Akcia pre prichádzajúce maily:

en: Do not send vacation replies to spam messages
sk: Neposielať odpovede o dovolenke na správy spamu

en: Only react to mail coming from domain
sk: Reagovať len na poštu prichádzajúcu z domény

en: There is still an active out-of-office reply configured.
    Do you want to edit it?
sk: Aktívna odpoveď Mimo kanceláriu je stále nastavená.
    Chcete ju upraviť?

en: Out-of-office reply still active
sk: Odpoveď Mimo kanceláriu je stále aktívna

en: Edit
sk: Upraviť

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Your server did not list "vacation" in its list of supported Sieve extensions;without it, KMail cannot install out-of-office replies for you.Please contact your system administrator.
sk: Váš server neuvádza "dovolenku" v zozname podporovaných rozšírení Sieve;
    bez toho KMail nedokáže pre vás nainštalovať odpovede Mimo kancelárie.
    Prosím kontaktujte vášho systémového administrátora.

en: Out of office till %1
sk: Mimo kancelárie do %1

en: Redirect to
sk: Presmerovať do

en: Copy to
sk: Kopírovať do

en: I am out of office till %1.
    
    In urgent cases, please contact Mrs. "vacation replacement"
    
    email: "email address of vacation replacement"
    phone: +49 711 1111 11
    fax.:  +49 711 1111 12
    
    Yours sincerely,
    -- "enter your name and email address here"
sk: Som mimo kancelárie do %1.
    
    V naliehavých prípadoch, prosím, kontaktujte pani "zástupca počas dovolenky"
    
    email: "adresa emailu zástupcu počas dovolenky"
    telefón: +49 711 1111 11
    fax.:  +49 711 1111 12
    
    S pozdravom,
    -- "sem vložiť vaše meno a adresu emailu"

en: Someone (probably you) changed the vacation script on the server. KMail is no longer able to determine the parameters for the autoreplies. Default values will be used.
sk: Niekto (pravdepodobne vy) zmenil skript pre dovolenku na serveri.
    KMail nie je viac schopný určiť parametre pre automatické odpovede.
    Budú použité predvolené hodnoty.

en: No Sieve URL configured
sk: Nenastavený Sieve URL

en: No IMAP server configured...
sk: Nenastavený žiadny IMAP server...

en: Available Scripts
sk: Dostupné skripty

en: Network down.
sk: Sieť dole.

en: Edit Script...
sk: Upraviť skript...

en: Rename Script...
sk: Premenovať skript...

en: Deactivate Script
sk: Deaktivovať skript

en: New Script...
sk: Nový skript....

en: New Sieve Script
sk: Nový Sieve skript

en: Please enter a name for the new Sieve script:
sk: Prosím, zadajte meno pre nový Sieve skript:

en: unnamed
sk: nepomenované

en: Empty name is not a valid name
sk: Prázdny názov nie je platný názov

en: You cannot use protected name.
sk: Nemôžete použiť chránený režim.

en: Script name already used "%1".
sk: Meno skriptu sa už používa "%1".

en: Script Name:
sk: Meno skriptu:

en: Really delete script "%1" from the server?
sk: Skutočne vymazať skript "%1" zo servera?

en: Delete Sieve Script Confirmation
sk: Vymazať potvrdenie Sieve skriptu

en: Deleting the script failed.
    The server responded:
    %1
sk: Vymazanie skriptu zlyhalo.
    Server odpovedal:
    %1

en: Failed to fetch the list of scripts
sk: Nepodarilo sa získať zoznam skriptov

en: Define Folder
sk: Definovať priečinok

en: Parse error: Carriage Return (CR) without Line Feed (LF)
sk: Chyba spracovania: Znak CR bez znaku LF

en: Parse error: Unquoted Slash ('/') without Asterisk ('*'). Broken Comment?
sk: Chyba spracovania: Znak '/' bez znaku '*'. Poškodený komentár?

en: Parse error: Illegal Character
sk: Chyba spracovania: Neplatný znak

en: Parse error: Unexpected Character, probably a missing space?
sk: Chyba spracovania: Neočakávaný znak, možno chýba medzera.

en: Parse error: Tag Name has leading Digits
sk: Chyba spracovania: Meno značky začína číslicami

en: Parse error: Only whitespace and #comments may follow "text:" on the same line
sk: Chyba spracovania: Za "text:" môže na riadku nasledovať iba medzera a komentáre

en: Parse error: Number out of Range (must be smaller than %1)
sk: Chyba spracovania: Číslo mimo rozsah (musí byť menšie než %1)

en: Parse error: Invalid UTF-8 sequence
sk: Chyba spracovania: Neplatná sekvencia UTF-8

en: Parse error: Premature end of Multiline String (did you forget the '.'?)
sk: Chyba spracovania: Neočakávaný koniec viacriadkového reťazca (zabudnutá '.'?)

en: Parse error: Premature end of Quoted String (missing closing '"')
sk: Chyba spracovania: Neočakávaný koniec reťazca (chýbajúca koncová '"')

en: Parse error: Premature end of String List (missing closing ']')
sk: Chyba spracovania: Neočakávaný koniec zoznamu reťazcov (chýbajúca ']')

en: Parse error: Premature end of Test List (missing closing ')')
sk: Chyba spracovania: Neočakávaný koniec zoznamu testov (chýbajúca ')')

en: Parse error: Premature end of Block (missing closing '}')
sk: Chyba spracovania: Neočakávaný koniec bloku (chýbajúca '}')

en: Parse error: Missing Whitespace
sk: Chyba spracovania: Chýbajúca medzera

en: Parse error: Missing ';' or Block
sk: Chyba spracovania: Chýbajúca ';' alebo blok

en: Parse error: Expected ';' or '{', got something else
sk: Chyba spracovania: Očakávané ';' alebo '{', nájdené niečo iné

en: Parse error: Expected Command, got something else
sk: Chyba spracovania: Očakávaný príkaz, nájdené niečo iné

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in String List
sk: Chyba spracovania: V zozname reťazcov čiarka na začiatku, konci alebo duplikovaná

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in Test List
sk: Chyba spracovania: V zozname testov čiarka na začiatku, konci alebo duplikovaná

en: Parse error: Missing ',' between Strings in String List
sk: Chyba spracovania: V zozname reťazcov chýbajúca ',' medzi reťazcami

en: Parse error: Missing ',' between Tests in Test List
sk: Chyba spracovania: V zozname testov chýbajúca ',' medzi testami

en: Parse error: Only Strings allowed in String Lists
sk: Chyba spracovania: V zoznamoch reťazcov povolené iba reťazce

en: Parse error: Only Tests allowed in Test Lists
sk: Chyba spracovania: V zoznamoch testov povolené iba testy

en: "require" must be first command
sk: "require" musí byť prvý príkaz

en: "require" missing for command "%1"
sk: príkaz "%1" bez "require"

en: "require" missing for test "%1"
sk: test "%1"  bez "require"

en: "require" missing for comparator "%1"
sk: porovnanie "%1" bez "require"

en: Command "%1" not supported
sk: Príkaz "%1" nie je podporovaný

en: Test "%1" not supported
sk: Test "%1" nie je podporovaný

en: Comparator "%1" not supported
sk: Porovnanie "%1" nie je podporované

en: Site Policy Limit Violation: Test nesting too deep (max. %1)
sk: Porušenie limitu serveru: Príliš hlboké vnorenie testu (max. %1)

en: Site Policy Limit Violation: Block nesting too deep (max. %1)
sk: Porušenie limitu serveru: Príliš hlboké vnorenie blokov (max. %1)

en: Invalid Argument "%1" to "%2"
sk: Neplatný argument "%1" pre "%2"

en: Conflicting Arguments: "%1" and "%2"
sk: Konfliktné argumenty: "%1" a "%2"

en: Argument "%1" Repeated
sk: Viacnásobný argument "%1"

en: Command "%1" violates command ordering constraints
sk: Príkaz "%1" porušuje obmedzenia pre poradie príkazov

en: Incompatible Actions "%1" and "%2" requested
sk: Požadované nekompatibilné akcie "%1" a "%2"

en: Mail Loop detected
sk: Nájdený cyklus v adresách

en: Site Policy Limit Violation: Too many Actions requested (max. %1)
sk: Porušenie limitu serveru: Príliš veľa požadovaných akcií (max. %1)

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba
