libksieve - en to sl translation catalogue (522 entries)

en: Cannot use TLS since the underlying Qt library does not support it.
sl: TLS-a ni mogoče uporabljati, ker ga ne podpira osnovna knjižnica Qt.

en: TLS encryption was requested, but your Sieve server does not advertise TLS in its capabilities.
    You can choose to try to initiate TLS negotiations nonetheless, or cancel the operation.
sl: Zahtevano je bilo šifriranje TLS, vendar strežnik Sieve ne oglaša podpore za TLS.
    Kljub temu lahko izberete poskus začetka pogajanj TLS, ali pa prekličete opravilo.

en: Sieve Server Does Not Advertise TLS
sl: Strežnik Sieve ne oglašuje TLS-a

en: &Start TLS nonetheless
sl: V&seeno začni TLS

en: TLS encryption requested, but not supported by server.
sl: Zahtevano je bilo šifriranje TLS, vendar strežnik tega ne podpira.

en: The server does not seem to support TLS. Disable TLS if you want to connect without encryption.
sl: Kot kaže, strežnik ne podpira TLS-a. Če se želite povezati brez šifriranja, onemogočite TLS.

en: Sieve Authentication Details
sl: Podrobnosti overitve Sieve

en: Please enter your authentication details for your sieve account (usually the same as your email password):
sl: Vnesite podrobnosti overitve za vaš račun za Sieve (običajno je enak vašemu geslu za e-pošto):

en: The Sieve server on %1 has reported an error:
    %2
sl: Strežnik Sieve na %1 je sporočil napako:
    %2

en: Sieve Manager
sl: Upravljalnik Sieve

en: Authentication failed.
    Most likely the password is wrong.
    The server responded:
    %1
sl: Overitev je spodletela.
    Najverjetneje je geslo napačno.
    Strežnik je odgovoril:
    %1

en: The script did not upload successfully.
    This is probably due to errors in the script.
    The server responded:
    %1
sl: Pošiljanje skripta na strežnik ni uspelo.
    Do tega je prišlo verjetno zaradi napak v skriptu.
    Strežnik je odgovoril:
    %1

en: The script did not upload successfully.
    The script may contain errors.
sl: Skript se ni uspešno naložil na strežnik.
    Skript morda vsebuje napake.

[ctx: @title:window]
en: Create Sieve Filter
sl: Ustvari filter Sieve

en: Cannot find item "%1" in widget "%2"
sl: Predmeta "%1" v gradniku "%2" ni mogoče najti

en: More information
sl: Več podrobnosti

en: Not enough arguments for SelectConvertParameterWidget. Expected 2 arguments.
sl: Premalo argumentov za SelectConvertParameterWidget. Pričakovana sta 2 argumenta.

en: Too many arguments for SelectConvertParameterWidget, "%1"
sl: Preveč argumentov za SelectConvertParameterWidget, "%1"

en: is
sl: je

en: not is
sl: ni

en: contains
sl: vsebuje

en: not contains
sl: ne vsebuje

en: matches
sl: se ujema

en: not matches
sl: se ne ujema

en: regex
sl: regularni izraz

en: not regex
sl: ni regularni izraz

en: An unknown tag value "%1" was found during parsing action "%2".
sl: Med razčlenjevanjem dejanja "%2" je bila najdena neznana vrednost oznake "%1".

en: An unknown tag "%1" was found during parsing action "%2".
sl: Med razčlenjevanjem dejanja "%2" je bila najdena neznana oznaka "%1".

en: Too many arguments found for "%1", max value is %2, number of value found %3 for %4
sl: Za "%1" je bilo najdenih preveč argumentov. Največje število argumentov je %2, število najdenih je %3 za %4

en: A feature "%1" in condition "%2" is not supported by server
sl: Strežnik ne podpira zmožnosti "%1" v pogoju "%2"

en: Help
sl: Pomoč

en: Add Flags
sl: Dodaj zastavice

en: Addflag is used to add flags to a list of [IMAP] flags.  It doesn't replace any previously set flags.  This means that multiple occurrences of addflag are treated additively.
sl: Addflag se uporablja za dodajanje zastavic na seznam zastavic [IMAP]. Zamenjana ne bo nobena obstoječa zastavica. To pomeni, da se večkratne pojavitve addflag obravnava kot dodajanje zastavic.

en: Add header
sl: Dodaj glavo

en: header:
sl: glava:

en: value:
sl: vrednost:

en: The addheader action adds a header field to the existing message header.
sl: Dejanje addheader v obstoječo glavo sporočila doda novo polje glave.

en: Break
sl: Prekini

en: Name (optional):
sl: Ime (izbirno):

en: The break command terminates the closest enclosing loop.
sl: Ukaz break konča najbližjo zanko, ki vsebuje ta ukaz.

en: Convert
sl: Pretvori

en: From:
sl: Iz:

en: To:
sl: V:

en: Parameters:
sl: Parametri:

en: The "convert" action specifies that all body parts with a media type equal to "media-type" be converted to the media type in "media-type" using conversion parameters.
sl: Dejanje "convert" določa, da se vsi deli telesa, ki imajo vrsto predstavnosti enako "media-type", pretvorijo v vrsto predstavnosti v "media-type", pri čemer se uporabijo parametri pretvorbe.

en: Delete header
sl: Izbriši glavo

en: By default, the deleteheader action deletes all occurrences of the named header field.
sl: Privzeto dejanje deleteheader izbriše vse pojavitve imenovanega polja glave.

en: Discard
sl: Zavrzi

en: Discard is used to silently throw away the message.
sl: Discard se uporablja, da se tiho zavrže sporočilo.

en: Enclose
sl: Priloži

en: Subject:
sl: Zadeva:

en: headers:
sl: glave:

en: text:
sl: besedilo:

en: Enclose action command is defined to allow an entire message to be enclosed as an attachment to a new message.
sl: Ukaz dejanja »enclose« (priloži) omogoča, da se celotno sporočilo priloži novem sporočilu.

en:  The "ereject" action cancels the implicit keep and refuses delivery of a message.
sl:  Dejanje "ereject" prekliče implicitno ohranjanje in zavrne dostavo sporočila.

en: Extract Text
sl: Izvleci besedilo

en: Number of characters:
sl: Število znakov:

en: Stored in variable name:
sl: Shranjeno v spremenljivki z imenom:

en: The "extracttext" action may be used within the context of a "foreverypart" loop and is used to store text into a variable
sl: Dejanje "extracttext" se lahko uporabi v kontekstu zanke "foreverypart" in sicer za shranjevanje besedila v spremenljivko

en: File Into
sl: Shrani v

en: Action "fileinto" has "copy" argument but current server does not support it
sl: Dejanje "fileinto" ima argument "copy", vendar trenutni strežnik ne podpira kopiranja

en: Keep a copy
sl: Ohrani kopijo

en: Create folder
sl: Ustvari mapo

en: The "fileinto" action delivers the message into the specified mailbox.
sl: Dejanje "fileinto" dostavi sporočilo v določen poštni predal.

en: If the optional ":create" argument is specified, it instructs the Sieve interpreter to create the specified mailbox, if needed, before attempting to deliver the message into the specified mailbox.
sl: Če je naveden izbirni argument ":create", ta ukaže tolmaču za Sieve, naj po potrebi ustvari določen poštni predal in šele nato poskuša sporočilo dostaviti vanj.

en: If the optional ":copy" keyword is specified, the tagged command does not cancel the implicit "keep". Instead, it merely files or redirects a copy in addition to whatever else is happening to the message.
sl: Če je navedena izbirna ključna beseda ":copy", z njo označen ukaz ne prekliče implicitnega "keep". Namesto tega samo shrani ali preusmeri kopijo, poleg vsega ostalega, kar se dogaja s sporočilom.

en: Keep
sl: Ohrani

en: The "keep" action is whatever action is taken in lieu of all other actions, if no filtering happens at all; generally, this simply means to file the message into the user's main mailbox.
sl: Dejanje "keep" je katerokoli dejanje, ki se izvede namesto vseh ostalih dejanj, če ne pride do nobenega filtriranja. To preprosto pomeni shranjevanje sporočila v uporabnikov glavni poštni predal.

en: Add flags:
sl: Dodaj zastavice:

en: Notify
sl: Obvesti

en: message:
sl: sporočilo:

en: method:
sl: način:

en: The "notify" action specifies that a notification should be sent to a user.
sl: Dejanje "notify" določa, naj se uporabniku pošlje obvestilo.

en: Redirect
sl: Preusmeri

en: Use list
sl: Uporabi seznam

en: The "redirect" action is used to send the message to another user at a supplied address, as a mail forwarding feature does.  The "redirect" action makes no changes to the message body or existing headers, but it may add new headers.
sl: Dejanje "redirect" se uporablja za pošiljanje sporočila drugemu uporabniku na podanem naslovu, enako kot zmožnost posredovanja pošte. Dejanje "redirect" ne spreminja telesa sporočila ali obstoječih glav, lahko pa doda nove glave.

en: If the optional ":copy" keyword is specified, the tagged command does not cancel the implicit "keep". Instead, it redirects a copy in addition to whatever else is happening to the message.
sl: Če je navedena izbirna ključna beseda ":copy", z njo označen ukaz ne prekliče implicitnega "keep". Namesto tega samo preusmeri kopijo, poleg vsega ostalega, kar se dogaja s sporočilom.

en: Reject
sl: Zavrni

en:  The "reject" action cancels the implicit keep and refuses delivery of a message.
sl:  Dejanje "reject" prekliče implicitni »keep« in zavrne dostavo sporočila.

en: Remove Flags
sl: Odstrani zastavice

en: Removeflag is used to remove flags from a list of [IMAP] flags. Removeflag clears flags previously set by "set"/"addflag". Calling removeflag with a flag that wasn't set before is not an error and is ignored.
sl: Dejanje »removeflag« se uporablja za odstranjevanje zastavic s seznama zastavic [IMAP]. Dejanje počisti zastavice, ki so bile predhodno nastavljene s "set"/"addflag". Klic dejanja z zastavico, ki predhodno ni bila nastavljena, ni napaka in se prezre.

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: from:
sl: iz:

en: The "replace" command is defined to allow a MIME part to be replaced with the text supplied in the command.
sl: Ukaz "replace" omogoča del MIME zamenjati z besedilom, ki je podan z ukazom.

en: Return
sl: Vrni

en: The "return" command stops processing of the immediately included script only and returns processing control to the script that includes it.
sl: Ukaz "return" zaustavi obdelovanje neposredno vključenega skripta in vrne obdelovalni nadzor skriptu, ki ga je vključil.

en: Set Flags
sl: Nastavi zastavice

en: Setflag is used for setting [IMAP] system flags or keywords. Setflag replaces any previously set flags.
sl: Dejanje "setflag" se uporablja za nastavljanje sistemskih zastavic ali ključnih besed. Dejanje zamenja vse predhodno nastavljene zastavice.

en: Variable
sl: Spremenljivka

en: Protect special character
sl: Zavaruj poseben znak

en: Value:
sl: Vrednost:

en: In variable:
sl: V spremenljivki:

en: Script needs regex support, but server does not have it.
sl: Skript potrebuje podporo za regularne izraze, česar strežnik ne podpira.

en: The "set" action stores the specified value in the variable identified by name.
sl: Dejanje "set" shrani navedeno vrednost v spremenljivki, določeni z imenom.

en: This modifier adds the necessary quoting to ensure that the expanded text will only match a literal occurrence if used as a parameter to :regex.  Every character with special meaning (. , *, ? , etc.) is prefixed with \ in the expansion
sl: Ta spremenilnik doda potrebne navedke, ki zagotavljajo, da se razširjeno besedilo ujema le z dobesedno pojavitvijo, če se uporablja kot parameter za :regex. Pred vsak znak s posebnim pomenom (. , *, ? , itd.) je v razširitvi dodan niz \

en: Stop
sl: Zaustavi

en: The "stop" action ends all processing.  If the implicit keep has not been cancelled, then it is taken.
sl: Dejanje "stop" konča vse obdelovanje. Če implicitni »keep« ni bil preklican, se izvede.

en: Vacation
sl: Dopust

en: day:
sl: dan:

en: Message subject:
sl: Zadeva sporočila:

en: Additional email:
sl: Dodatna e-pošta:

en: Vacation reason:
sl: Razlog dopusta:

en: The "vacation" action implements a vacation autoresponder similar to the vacation command available under many versions of Unix. Its purpose is to provide correspondents with notification that the user is away for an extended period of time and that they should not expect quick responses.
sl: Dejanje "vacation" uporablja samodejni odzivnik za dopust, ki je podoben ukazu "vacation" v mnogih različicah Unixa. Njegov namen je obveščanje pošiljateljev, da je naslovnik odsoten za daljše obdobje in od njega ni mogoče pričakovati hitrega odgovora.

en: Through the ":days" parameter, it limits the number of auto-replies to the same sender to one per [n] days, for a specified number of days. But there are cases when one needs more granularity, if one would like to generate "vacation" replies more frequently.
sl: Prek parametra ":days" se število samodejnih odgovorov istemu pošiljatelju omeji na enega na [n] dni, za navedeno število dni. Obstajajo pa primeri, ko je potrebna večja pogostost ustvarjanja odgovorov o dopustu.

en: This extension defines a ":seconds" parameter to provide more granularity for such situations.
sl: Ta razširitev določa parameter ":seconds", ki ponuja večjo natančnost za te primere.

en: Define Email Address...
sl: Določi naslov e-pošte...

en: Enter message...
sl: Vnesite sporočilo...

en: Insert at the beginning
sl: Vstavi na začetku

en: Append at the end
sl: Pripni na konec

[ctx: @title:window]
en: Flags
sl: Zastavice

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Answered
sl: Odgovorjeno

en: Flagged
sl: Označeno z zastavico

en: Seen
sl: Videno

en: Draft
sl: Osnutek

en: Click on button for selecting flags...
sl: Kliknite na gumb za izbiro zastavic...

en: Select Flags
sl: Izberite zastavice

en: high importance
sl: visoka pomembnost

en: normal importance
sl: običajna pomembnost

en: low importance
sl: nizka pomembnost

en: days
sl: dni

en: seconds
sl: sekund

en: None
sl: Brez

en: Lower
sl: Vse črke v male

en: Upper
sl: Vse črke v velike

en: Lower first letter
sl: Prvo črko v malo

en: Upper first letter
sl: Prvo črko v veliko

en: Quote wildcard
sl: Predznači nadomestne znake

en: Length
sl: Dolžina

en: Please select an action.
sl: Izberite dejanje.

en: Add comment
sl: Dodaj opombo

en: Script contains unsupported feature "%1"
sl: Skript vsebuje nepodprto zmožnost "%1"

en: We detected a loop if in a loop if. It's not supported
sl: V zanki if je bila zaznana druga zanka if. To ni podprto

en: Unknown tag "%1" during parsing condition "%2"
sl: Neznana oznaka "%1" med razčlenjevanjem pogoja "%2"

en: Too many argument found for "%1", max value is %2, number of value found %3 for %4
sl: Za "%1" je bilo najdenih preveč argumentov. Največje število argumentov je %2, število najdenih je %3 za %4

en: An unknown tag value "%1" was found during parsing condition "%2".
sl: Med razčlenjevanjem pogoja "%2" je bila najdena neznana vrednost oznake "%1".

en: Address
sl: Naslov

en: address:
sl: naslov:

en: Use ; to separate emails
sl: Za ločevanje naslovov uporabite ;

en: The "address" test matches Internet addresses in structured headers that contain addresses.  It returns true if any header contains any key in the specified part of the address, as modified by the comparator and the match keyword.
sl: Preizkus "address" se ujema z internetnimi naslovi v strukturiranih glavah, ki vsebujejo naslove. Preizkus vrne pravilno, če katerakoli glava vsebuje katerikoli ključ v določenem delu naslova, ki je spremenjen s primerjalnikom in ključno besedo ujemanja.

en: Body
sl: Telo

en: The body test matches content in the body of an email message, that is, anything following the first empty line after the header.  (The empty line itself, if present, is not considered to be part of the body.)
sl: Preizkus body se ujema z vsebino telesa e-poštnega sporočila, t.j. vsebino, ki sledi prvi prazni vrstici po glavi. V primeru, da je prazna vrstica prisotna, ni obravnavana kot del telesa.

en: Currentdate
sl: Trenutni datum

en: The currentdate test is similar to the date test, except that it operates on the current date/time rather than a value extracted from the message header.
sl: Preizkus "currentdate" je podoben preizkusu za datum. Od njega se razlikuje po tem, da deluje na trenutnem datumu/času, namesto vrednosti, ki je razširjena iz glave sporočila.

en: Date
sl: Datum

en: The date test matches date/time information derived from headers containing date-time values.
sl: Preizkus "date« se ujema s podatki o datumu/času razširjenih iz glav, ki vsebujejo vrednosti za datum in čas.

en: Envelope
sl: Ovojnica

en: The "envelope" test is true if the specified part of the [SMTP] (or equivalent) envelope matches the specified key.
sl: Preizkus "envelope" vrne pravilno, če se naveden del ovojnice [SMTP] (ali enakovredno) ujema z navedenim ključem.

en: Environment
sl: Okolje

en: Item:
sl: Predmet:

en: The environment test retrieves the item of environment information specified by the name string and matches it to the values specified in the key-list argument.
sl: Preizkus »environment« pridobi predmet določen z nizom imena iz podatkov o okolju in ga primerja z vrednostmi navedenimi v argumentu »key-list«.

en: Exists
sl: Obstaja

en: exists
sl: obstaja

en: not exists
sl: ne obstaja

en: The "exists" test is true if the headers listed in the header-names argument exist within the message.  All of the headers must exist or the test is false.
sl: Preizkus "exist"« vrne pravilno, če znotraj sporočila obstajajo glave, ki so navedene v argumentu »header-names«. Preizkus vrne pravilno le, če vse glave obstajajo.

en: False
sl: Napačno

en: false
sl: napačno

en: The "false" test always evaluates to false.
sl: Preizkus "false" vedno vrne false.

en: Has Flag
sl: Ima zastavico

en: Variable name
     (if empty it uses internal variable):
sl: Ime spremenljivke
     (če je prazno, uporablja notranjo spremenljivko):

en: The hasflag test evaluates to true if any of the variables matches any flag name.
sl: Preizkus »hasflag« vrne true, če se katerakoli spremenljivka ujema s katerimkoli imenom zastavice.

en: Header
sl: Glava

en: With value:
sl: Z vrednostjo:

en: The "header" test evaluates to true if the value of any of the named headers, ignoring leading and trailing whitespace, matches any key.
sl: Preizkus header  vrne true, če se vrednost katerekoli poimenovane glave (presledni znaki so prezrti) ujema s katerimkoli ključem.

en: IHave
sl: Imam

en: Use "," to separate capabilities
sl: Uporabite "," za ločevanje zmožnosti

en: The "ihave" test provides a means for Sieve scripts to test for the existence of a given extension prior to actually using it.
sl: Preizkus "ihave" ponuja način, preko katerega lahko skripti Sieve preizkusijo obstoj dane razširitve, preden bo dejansko uporabljena.

en: Mailbox exists
sl: Poštni predal obstaja

en: The "mailboxexists" test is true if all mailboxes listed in the "mailbox-names" argument exist in the mailstore, and each allows the user in whose context the Sieve script runs to "deliver" messages into it.
sl: Preizkus "mailboxexists" vrne pravilno, če v shrambi e-pošte obstajajo vsi poštni predali, ki so navedeni v argumentu »mailbox-names« in vsak izmed predalov dovoljuje uporabniku, ki zaganja skript, da vanje dostavi sporočila.

en: Meta Data
sl: Metapodatki

en: Mailbox:
sl: Poštni predal:

en: Annotations:
sl: Zabeležke:

en: This test retrieves the value of the mailbox annotation "annotation-name" for the mailbox "mailbox". The retrieved value is compared to the "key-list". The test returns true if the annotation exists and its value matches any of the keys.
sl: Preizkus vrne vrednost zabeležke "annotation-name" poštnega predala "mailbox". Pridobljena vrednost se primerja s "key-list". Preizkus vrne pravilno, če zabeležka obstaja in se njena vrednost ujema s katerimkoli ključem.

en: Metadata exists
sl: Metapodatki obstajajo

en: Annotation:
sl: Zabeležka:

en: The "metadataexists" test is true if all of the annotations listed in the "annotation-names" argument exist for the specified mailbox.
sl: Preizkus "metadataexists" vrne pravilno, če za naveden poštni predal obstajajo vse zabeležke navedene v argumentu "annotation-names".

en: Server Meta Data
sl: Metapodatki strežnika

en: This test retrieves the value of the server annotation "annotation-name".  The retrieved value is compared to the "key-list". The test returns true if the annotation exists and its value matches any of the keys.
sl: Preizkus vrne vrednost zabeležke "annotation-name" strežnika. Pridobljena vrednost se primerja s "key-list". Preizkus vrne pravilno, če zabeležka obstaja in se njena vrednost ujema s katerimkoli ključem.

en: Server Meta Data Exists
sl: Metapodatki strežnika obstajajo

en: The "servermetadataexists" test is true if all of the server annotations listed in the "annotation-names" argument exist.
sl: Preizkus "servermetadataexists" vrne pravilno, če za strežnik obstajajo vse zabeležke navedene v argumentu "annotation-names".

en: Size
sl: Velikost

en: under
sl: pod

en: over
sl: nad

en: The "size" test deals with the size of a message.  It takes either a tagged argument of ":over" or ":under", followed by a number representing the size of the message.
sl: Preizkus "size" obravnava velikost sporočila. Sprejme argument oznake ":over" ali ":under", ki mu sledi številčna velikost sporočila.

en: Spam Test
sl: Preizkus neželene e-pošte

en: Percent
sl: Delež

en: Sieve implementations that implement the "spamtest" test use an identifier of either "spamtest" or "spamtestplus" for use with the capability mechanism.
sl: Podpora v Sieve preizkusu "spamtest" uporablja določilnik "spamtest" ali "spamtestplus" za uporabo z mehanizmom zmožnosti.

en: True
sl: Pravilno

en: true
sl: pravilno

en: The "true" test always evaluates to true.
sl: Preizkus "true" vedno vrne pravilno.

en: Virus Test
sl: Preizkus za virusi

en: Sieve implementations that implement the "virustest" test have an identifier of "virustest" for use with the capability mechanism.
sl: Podpora v Sieve preizkusu "virustest" uporablja določilnik "virustest" za uporabo z mehanizmom zmožnosti.

en: all
sl: vse

en: localpart
sl: krajevni del

en: domain
sl: domena

en: user
sl: uporabnik

en: detail
sl: podrobnost

en: raw
sl: surovo

en: content
sl: vsebina

en: text
sl: besedilo

en: Year
sl: Leto

en: Month
sl: Mesec

en: Day
sl: Dan

en: Julian
sl: Julijanski

en: Hour
sl: Ura

en: Minute
sl: Minuta

en: Second
sl: Sekunda

en: Time
sl: Čas

en: Zone
sl: Časovni pas

en: Weekday
sl: Dan v tednu

en: Select multiple headers...
sl: Izberite več glav ...

[ctx: @title:window]
en: Headers
sl: Glave

en: Add new header:
sl: Dodaj novo glavo:

en: From
sl: Od

en: To
sl: Za

en: Reply To
sl: Odgovori na

en: Cc
sl: Kp

en: Bcc
sl: Skp

en: Resent From
sl: Znova poslano iz

en: Resent To
sl: Znova poslano na

en: Sender
sl: Pošiljatelj

en: Subject
sl: Zadeva

en: Message Id
sl: ID sporočila

en: Content type
sl: Vrsta vsebine

en: Type
sl: Vrsta

en: Subtype
sl: Podvrsta

en: Anychild
sl: Katerikoli podrejeni

en: Parameters
sl: Parametri

en: Value
sl: Vrednost

en: Count
sl: Število

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Greater than or equal
sl: Večje ali enako kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: Less than or equal
sl: Manjše ali enako kot

en: Equal to
sl: Enako kot

en: Not equal to
sl: Ni enako kot

en: Bytes
sl: Bajti

en: Please select an condition.
sl: Izberite pogoj.

en: Sieve Script
sl: Skript Sieve

en: Error during importing script. Do you want to switch to text mode?
sl: Napaka med uvažanjem skripta. Ali želite preklopiti v besedilni način?

[ctx: @action:button]
en: Switch to Text Mode
sl: Preklopi v besedilni način

[ctx: @action:button]
en: Do Not Switch
sl: Ne preklopi

en: Add ForEveryPart loop
sl: Dodaj zanko »ForEveryPart«

en: "foreverypart", which is an iterator that walks though every MIME part of a message, including nested parts, depth first, and applies the commands in the specified block to each of them.
sl: Iterator "foreverypart" se sprehodi skozi vsak del MIME sporočila, vključno z ugnezdenimi deli, in uveljavi ukaze v navedenem bloku za vsakega izmed njih.

en: Unknown tagValue "%1" during loading loop "for"
sl: Neznana vrednost oznake "%1" med nalaganjem zanke "for"

en: Unknown tag "%1" during loading loop "for"
sl: Neznana oznaka "%1" med nalaganjem zanke "for"

en: Variable name:
sl: Ime spremenljivke:

en: Set value to:
sl: Nastavi vrednost na:

en: Unknown tag "%1" during loading of variables.
sl: Neznana oznaka "%1" med nalaganjem spremenljivk.

en: A variable has global scope in all scripts that have declared it with the "global" command.  If a script uses that variable name without declaring it global, the name specifies a separate, non-global variable within that script.
sl: Spremenljivka ima globalen obseg v vseh skriptih, ki so jo deklarirali z ukazom "global". Če skript uporablja ime spremenljivke, brez, da bi jo deklariral za globalno, bo šlo za ločeno krajevno spremenljivko znotraj tega skripta.

en: personal
sl: zasebno

en: global
sl: globalno

en: Unknown location type "%1" during parsing includes
sl: Neveljavna vrsta mesta "%1" med razčlenjevanjem vključitev

en: Include:
sl: Vključi:

en: Name:
sl: Ime:

en: Optional
sl: Izbirno

en: Once
sl: Enkrat

en: The "include" command takes an optional "location" parameter, an optional ":once" parameter, an optional ":optional" parameter, and a single string argument representing the name of the script to include for processing at that point.
sl: Ukaz »"include" sprejme izbirne parametre "location", ":once" in ":optional" ter argument z enim nizom, ki predstavlja ime skripta, ki bo vključen v obdelovanje v tem trenutku.

en: We can not add more includes elements.
sl: Več predmetov vključitev ni mogoče dodati.

en: Conditions
sl: Pogoji

en: Match all messages
sl: Ujema naj se z vsemi sporočili

en: Match a&ll of the following
sl: Ujema naj se z vsemi nas&lednjimi

en: Match an&y of the following
sl: Ujema naj se z enim izmed naslednjih

en: Actions
sl: Dejanja

en: Add new block:
sl: Dodaj nov blok:

en: "elsif" block
sl: blok "elsif"

en: "else" block
sl: blok "else"

[ctx: @title:window]
en: Description
sl: Opis

[ctx: Move selected filter up.]
en: Up
sl: Gor

[ctx: Move selected filter down.]
en: Down
sl: Dol

[ctx: Move selected filter to the top.]
en: Top
sl: Na vrh

[ctx: Move selected filter to the bottom.]
en: Bottom
sl: Na dno

en: New Script
sl: Nov skript

en: Delete Script
sl: Izbriši skript

en: Rename Script
sl: Preimenuj skript

en: Edit Script Description
sl: Uredi opis skripta

[ctx: @action:inmenu]
en: New Script
sl: Nov skript

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename Script
sl: Preimenuj skript

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete Script
sl: Izbriši skript

[ctx: @title:window]
en: New Script
sl: Nov skript

en: New script name:
sl: Novo ime skripta:

en: Do you want to delete "%1" script?
sl: Ali želite izbrisati skript "%1"?

[ctx: @title:window]
en: Delete Script
sl: Izbriši skript

[ctx: @title:window]
en: Rename Script
sl: Preimenuj skript

en: New name for the script:
sl: Novo ime skripta:

en: forEveryPart is not supported by your server
sl: Vaš strežnik ne podpira forEveryPart

en: Script part %1
sl: Del skripta %1

en: Includes
sl: Vključitve

en: Global Variable
sl: Globalna spremenljivka

en: Script should always have just one "Else" block. We cannot add another one.
sl: Skript bi moral vedno imeti le en blok "Else", več jih ni mogoče dodati.

en: Main block
sl: Glavni blok

en: Block "Elsif"
sl: Blok "Elsif"

en: Block "Else"
sl: Blok "Else"

[ctx: @title:window]
en: Sieve Parsing Error
sl: Napaka med razčlenjevanjem s Sieve

en: Save As...
sl: Shrani kot ...

en: Sieve script:
sl: Skript Sieve:

en: Errors reported:
sl: Sporočene napake:

en: All Files (*)
sl: Vse datoteke (*)

[ctx: @title:window]
en: Save Log To File
sl: Shrani dnevnik v datoteko

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
sl: Zapri zavihek

[ctx: @title:window]
en: Sieve Diagnostics
sl: Diagnostika za Sieve

en: Collecting diagnostic information about Sieve support...
sl: Zbiranje diagnostičnih podatkov o podpori za Sieve ...

en: No IMAP resource found.
sl: Ni najdenega vira IMAP.

en: Unable to get the info
sl: Ni mogoče dobiti podrobnosti

en: Collecting data for account '%1'...
sl: Zbiranje podatkov za račun '%1'...

en: (Account does not support Sieve)
sl: (račun nima podpore za Sieve)

en: Contents of script '%1':
sl: Vsebina skripta '%1':

en: Retrieving the script failed.
    The server responded:
    %1
sl: Pridobivanje skripta ni uspelo.
    Strežnik je odgovoril:
    %1

en: (This script is empty)
sl: (ta skript je prazen)

en: Sieve capabilities:
sl: Zmožnosti Sieve:

en: (No special capabilities available)
sl: (ni posebnih zmožnosti)

en: Available Sieve scripts:
sl: Razpoložljivi skripti Sieve:

en: (No Sieve scripts available on this server)
sl: (na tem strežniku ni nobenega skripta Sieve)

en: Active script: '%1'
sl: Dejaven skript: '%1'

[ctx: @title:window]
en: Edit Sieve Script
sl: Uredi skript Sieve

en: Script is modified. Do you want to close editor?
sl: Skript je bil spremenjen. Ali želite zapreti urejevalnik?

[ctx: @action:button]
en: Close Editor
sl: Zapri urejevalnik

[ctx: @action:button]
en: Do Not Close
sl: Ne zapiraj

en: Sieve Files (*.siv);;All Files (*)
sl: Datoteke Sieve (*.siv);;Vse datoteke (*)

[ctx: @title:window]
en: Save Script
sl: Shrani skript

en: You will overwrite script. Do you want to continue?
sl: Prepisali boste skript. Ali želite nadaljevati?

en: Import Script
sl: Uvozi skript

en: *.siv;;sieve files (*.siv);;all files (*)
sl: *.siv;;Datoteke sieve (*.siv);;Vse datoteke (*)

[ctx: @title:window]
en: Import Script Sieve
sl: Uvozi skript Sieve

en: Could not load the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
sl: Ni bilo mogoče naložiti datoteke %1:
    "%2" je podroben opis napake.

en: Sieve Editor Error
sl: Napaka urejevalnika Sieve

en: Go to Line
sl: Pojdi v vrstico

en: Comment
sl: V opombo

en: Uncomment
sl: Odstrani opombo

en: Debug Sieve Script...
sl: Razhrošči skript Sieve ...

en: Wordwrap
sl: Prelom vrstic

[ctx: @title:menu]
en: File
sl: Datoteka

[ctx: @title:menu]
en: Edit
sl: Uredi

[ctx: @title:menu]
en: View
sl: Pogled

[ctx: @title:menu]
en: Tools
sl: Orodja

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
sl: Zapri vse druge zavihke

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Tabs
sl: Zapri vse zavihke

en: Error during load page about %1
sl: Napaka med nalaganjem strani o %1

en: Help about: %1
sl: Pomoč o: %1

en: Sieve Template:
sl: Predloga Sieve:

en: Editor
sl: Urejevalnik

en: Show result from "check syntax"
sl: Pokaži rezultat preverjanja skladnje

en: Error during parsing
sl: Napaka med razčlenjevanjem

en: Selected text is not a full sieve script
sl: Izbrano besedilo ni celotni skript za sieve

en: Parsing error
sl: Napaka med razčlenjevanjem

en: Check Syntax
sl: Preveri skladnjo

en: Import...
sl: Uvozi ...

en: Create Rules Graphically...
sl: Ustvari pravila v grafičnem načinu ...

en: Share...
sl: Deli ...

en: Server Info
sl: Informacija o strežniku

en: Script name:
sl: Ime skripta:

en: Simple Mode
sl: Preprost način

en: Advanced Mode
sl: Napredni način

[ctx: @title:window]
en: Sieve Server Support
sl: Podpora strežnika Sieve

en: Sieve server supports:
sl: Strežnik Sieve podpira:

en: Insert Rule
sl: Vstavi pravilo

en: Help about: '%1'
sl: Pomoč o: '%1'

en: Edit Rule
sl: Uredi pravilo

en: Some errors were found during parsing. <a href="sieveerrordetails">(Details...)</a>
sl: Med razčlenjevanjem je prišlo do napak: <a href="sieveerrordetails">(podrobnosti ...)</a>

en: Switch to Graphical Mode
sl: Preklopi v grafični način

en: Stay in Text Mode
sl: Ostani v besedilnem načinu

en: Switch to Text Mode
sl: Preklopi v besedilni način

en: Stay in Graphical Mode
sl: Ostani v grafičnem načinu

en: We cannot parse script. We cannot switch to graphical mode
sl: Skripta ni mogoče razčleniti. Ni mogoče preklopiti v grafični način

en: Close
sl: Zapri

[ctx: Find text]
en: F&ind:
sl: Najd&i:

en: Text to search for
sl: Besedilo, ki naj se išče

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
sl: Naslednje

en: Jump to next match
sl: Pojdi na naslednje ujemanje

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
sl: Predhodno

en: Jump to previous match
sl: Pojdi na predhodno ujemanje

en: Options
sl: Možnosti

en: Modify search behavior
sl: Spremeni obnašanje iskanja

en: Case sensitive
sl: Ločevanje velikosti črk

en: Phrase not found
sl: Izraza ni mogoče najti

en: Save Web Page
sl: Shrani spletno stran

en: No errors found.
sl: Ni najdenih napak.

en: An unknown error was encountered.
sl: Prišlo je do neznane napake.

en: Path is not specified.
sl: Pot ni navedena.

en: Error writing "MASTER" script on server.
    The server responded:
    %1
sl: Napaka med zapisovanjem skripta "MASTER" na strežnik.
    Strežnik je odgovoril:
    %1

en: Error writing "User" script on server.
    The server responded:
    %1
sl: Napaka med zapisovanjem skripta "User" na strežnik.
    Strežnik je odgovoril:
    %1

en: Script is empty. (%1)
sl: Skript je prazen. (%1)

en: Script parsing error.
sl: Napaka med razčlenjevanjem skripta.

en: Impossible to start job
sl: Posla ni mogoče začeti

en: An error occurred during loading the sieve script.
sl: Med nalaganjem skripta sieve je prišlo do napake.

en: An error occurred during saving the sieve script.
sl: Med shranjevanjem skripta sieve je prišlo do napake.

en: An error occurred during deleting the sieve script.
sl: Med brisanjem skripta sieve je prišlo do napake.

[ctx: @title:window]
en: Manage Sieve Scripts
sl: Upravljanje skriptov Sieve

[ctx: create a new sieve script]
en: New...
sl: Nov ...

en: Edit...
sl: Uredi ...

en: Delete
sl: Izbriši

en: Deactivate
sl: Onemogoči

en: Sieve Error
sl: Napaka Sieve

en: Uploading script to server for checking it, please wait...
sl: Pošiljanje skripta na strežnik za preverjanje, počakajte ...

en: The Sieve script was successfully uploaded.
sl: Skript Sieve je bil uspešno poslan.

en: Sieve Script Upload
sl: Pošiljanje skripta Sieve

en: Uploading the Sieve script failed.
    The server responded:
    %1
sl: Pošiljanje skripta Sieve ni uspelo.
    Strežnik je odgovoril:
    %1

[ctx: @title:window]
en: Sieve Parsing
sl: Razčlenjevanje s Sieve

en: XML Files (*.xml);;All Files (*)
sl: Datoteke XML (*.xml);;Vse datoteke (*)

note: i18n: ectx: label, entry (AllowOutOfOfficeSettings), group (OutOfOffice)
en: Allow out-of-office settings to be changeable by the user.
sl: Omogoči uporabnikom spreminjanje nastavitev za »Ni me v pisarni«.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowOutOfOfficeUploadButNoSettings), group (OutOfOffice)
en: Allow users to upload out-of-office sieve scripts, but prevent them from changing any settings, such as the domain to react to or the spam reaction switch.
sl: Omogoči uporabnikom pošiljanje skriptov Sieve »Ni me v pisarni«, vendar jim onemogoči spreminjanje nastavitev, med katere spadata domena in stikalo za odziv na neželeno pošto.

note: i18n: ectx: label, entry (OutOfOfficeDomain), group (OutOfOffice)
en: Send out-of-office replies to mails coming from this domain only.
sl: Pošlji odgovore »Ni me v pisarni« samo na pošto s te domene.

note: i18n: ectx: label, entry (OutOfOfficeReactToSpam), group (OutOfOffice)
en: Allow out-of-office replies to be sent to messages marked as SPAM.
sl: Dovoli pošiljanje odgovorov »Ni me v pisarni« na sporočila označena kot neželena.

note: i18n: ectx: label, entry (CheckOutOfOfficeOnStartup), group (OutOfOffice)
en: Check if there is still an active out-of-office reply configured on startup.
sl: Ob zagonu preveri, ali je odgovor »Ni me v pisarni« še nastavljen.

[ctx: @title:window]
en: Debug Sieve Script
sl: Razhrošči skript Sieve

en: Apply Changes
sl: Uveljavi spremembe

en: Debug
sl: Razhrošči

en: Email path:
sl: Pot e-pošte:

en: Extension:
sl: Razširitev:

en: Activate extension with "+<name of extension>", deactivate it with "-<name of extension>"
sl: Omogočite razširitev s "+<ime razširitve>", onemogočite z "-<ime razširitve>"

en: Display check script result...
sl: Pokaži rezultat preverjalnega skripta ...

en: Script text is empty.
sl: Besedilo skripta je prazno.

en: Email file must be installed locally.
sl: Datoteka e-pošte mora biti krajevno nameščena.

en: Failed to open temporary file.
sl: Ni bilo mogoče odpreti začasne datoteke.

en: Script still contains debug method. Remove it please.
sl: Skript še vedno vsebuje način za razhroščevanje. Odstranite ga.

en: Clear
sl: Počisti

en: Text Files (*.txt);;All Files (*)
sl: Datoteke z besedilom (*.txt);;Vse datoteke (*)

en: Add debug here
sl: Razhrošči tukaj

en: "sieve-test" was not found on system. Please install it. (See in Dovecot package)
sl: "sieve-test" ni bilo mogoče najti na sistemu. Namestite ga (oglejte si paket Dovecot).

en: Filter on Mailing List-ID
sl: Filter za ID dopisnega seznama

en: Filter on Subject
sl: Filter za zadevo

en: Filter on Spamassassin
sl: Filter za Spamassassin

en: Flag messages
sl: Označi sporočila

en: Forward Message
sl: Posreduj sporočilo

en: Forward Message and add copy
sl: Posreduj sporočilo in dodaj kopijo

en: Destroy mail posted by...
sl: Uniči e-pošto, ki jo je poslal ...

en: Vacations
sl: Dopusti

[ctx: @title:window]
en: Default template
sl: Privzeta predloga

[ctx: @title:window]
en: Template
sl: Predloga

en: You can drag and drop element on editor to import template
sl: Za uvoz predloge lahko povlečete in spustite predmet v urejevalnik

[ctx: @title:window]
en: Configure "Out of Office" Replies
sl: Nastavi odgovore "Ni me v pisarni"

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
sl: Ali zares želite preklicati?

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
sl: Potrjevanje

[ctx: @action:button]
en: Cancel Editing
sl: Prekliči urejanje

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
sl: Ne preklicuj

en: KMail's Out of Office Reply functionality relies on server-side filtering. You have not yet configured an IMAP server for this. You can do this on the "Filtering" tab of the IMAP account configuration.
sl: Zmožnost odgovora »Ni me v pisarni« programa KMail se zanaša na filtriranje na strani strežnika. Strežnika IMAP še niste nastavili za to. To lahko storite v zavihku "Filtriranje" nastavitev računa IMAP.

en: ParseUserScriptJob failed: %1
sl: Posel ParseUserScript je spodletel: %1

en: Failed to get the list of Sieve scripts.
    The server responded:
    %1
sl: Pridobivanje seznama skriptov Sieve ni uspelo.
    Strežnik je odgovoril:
    %1

en: Sieve script installed successfully on the server '%1'.
    Out of Office reply is now active.
sl: Skript Sieve je bil uspešno nameščen na strežniku '%1'.
    Odgovor »Ni me v pisarni« je sedaj dejaven.

en: Sieve script installed successfully on the server '%1'.
    Out of Office reply has been deactivated.
sl: Skript Sieve je bil uspešno nameščen na strežniku '%1'.
    Odgovor »Ni me v pisarni« je bil onemogočen.

en: Impossible to install script on server '%1'
sl: Nemogoče namestiti skript na strežnik '%1'

en: Configure vacation notifications to be sent:
sl: Nastavite obvestila o dopustu, ki se naj pošljejo:

en: &Activate vacation notifications
sl: Omogoči obvestil&a o dopustu

en: &Subject of the vacation mail:
sl: Zadeva e-pošte glede dopusta:

en: Start date:
sl: Datum začetka:

en: End date:
sl: Datum konca:

en:  day |  days
sl[0]:  dnevu
sl[1]:  dneh
sl[2]:  dneh
sl[3]:  dneh

en: &Resend notification only after:
sl: Ponovno pošlji obvestilo samo po:

en: &Send responses for these addresses:
sl: Pošlji odgovore za te na&slove:

en: &Action for incoming mails:
sl: Dej&anje za dohodna sporočila:

en: Do not send vacation replies to spam messages
sl: Ne pošiljaj odgovorov o dopustu na neželena sporočila

en: Only react to mail coming from domain
sl: Odzovi se le na pošto, ki prihaja z domene

en: There is still an active out-of-office reply configured.
    Do you want to edit it?
sl: Odgovor »Ni me v pisarni« je še vedno dejaven.
    Ali ga želite urediti?

en: Out-of-office reply still active
sl: Odgovor »Ni me v pisarni« je še vedno dejaven

en: Edit
sl: Uredi

en: Ignore
sl: Prezri

en: Your server did not list "vacation" in its list of supported Sieve extensions;without it, KMail cannot install out-of-office replies for you.Please contact your system administrator.
sl: Vaš strežnik ni navedel "vacation' (dopust) v svojem seznamu podprtih razširitev Sieve. Brez nje, KMail za vas ne more nastaviti odgovorov »Ni me v pisarni«. Stopite v stik s sistemskim skrbnikom.

en: Out of office till %1
sl: Ni me v pisarni do %1

en: Redirect to
sl: Preusmeri do

en: Copy to
sl: Kopiraj v

en: I am out of office till %1.
    
    In urgent cases, please contact Mrs. "vacation replacement"
    
    email: "email address of vacation replacement"
    phone: +49 711 1111 11
    fax.:  +49 711 1111 12
    
    Yours sincerely,
    -- "enter your name and email address here"
sl: Na delovnem mestu bom nedosegljiv do %1.
    
    V nujnih primerih prosim, da se obrnete na "vaša zamenjava v času dopusta"
    
    e-pošta: "e-poštni naslov zamenjave"
    telefon: +386 _________
    faks: +386 __________
    
    S spoštovanjem,
    -- "vnesite svoje ime in svoj e-poštni naslov"

en: Someone (probably you) changed the vacation script on the server. KMail is no longer able to determine the parameters for the autoreplies. Default values will be used.
sl: Nekdo (verjetno vi) je na strežniku spremenil skript za dopust. KMail ne bo mogel več določiti parametrov za samodejne odgovore. Uporabljene bodo privzete vrednosti.

en: No Sieve URL configured
sl: Nastavljenega ni nobenega URL-ja za Sieve

en: No IMAP server configured...
sl: Ni nastavljenega strežnika IMAP ...

en: Available Scripts
sl: Razpoložljivi skripti

en: Network down.
sl: Omrežje ni vzpostavljeno.

en: Edit Script...
sl: Uredi skript ...

en: Rename Script...
sl: Preimenuj skript ...

en: Deactivate Script
sl: Onemogoči skript

en: New Script...
sl: Nov skript ...

en: New Sieve Script
sl: Nov skript Sieve

en: Please enter a name for the new Sieve script:
sl: Vnesite ime novega skripta Sieve:

en: unnamed
sl: neimenovan

en: Empty name is not a valid name
sl: Prazno ime ni veljavno

en: You cannot use protected name.
sl: Ne morete uporabiti zaščitenega imena.

en: Script name already used "%1".
sl: Ime skripta "%1" je že uporabljeno.

en: Script Name:
sl: Ime skripta:

en: Really delete script "%1" from the server?
sl: Ali resnično želite izbrisati skript "%1" s strežnika?

en: Delete Sieve Script Confirmation
sl: Potrditev izbrisa skripta Sieve

en: Deleting the script failed.
    The server responded:
    %1
sl: Brisanje skripta ni uspelo.
    Strežnik je odgovoril:
    %1

en: Failed to fetch the list of scripts
sl: Pridobivanje seznama skriptov ni uspelo

en: Define Folder
sl: Določi mapo

en: Parse error: Carriage Return (CR) without Line Feed (LF)
sl: Napaka med razčlenjevanjem: prehod v novo vrsto (»Carriage Return«, CR) brez povratka (»Line Feed«, LF)

en: Parse error: Unquoted Slash ('/') without Asterisk ('*'). Broken Comment?
sl: Napaka med razčlenjevanjem: nenaveden '/' brez zvezdice ('*'). Pokvarjena opomba?

en: Parse error: Illegal Character
sl: Napaka med razčlenjevanjem: neveljaven znak

en: Parse error: Unexpected Character, probably a missing space?
sl: Napaka med razčlenjevanjem: nepričakovan znak, verjetno manjkajoči presledek?

en: Parse error: Tag Name has leading Digits
sl: Napaka med razčlenjevanjem: ime oznake se začne s številom

en: Parse error: Only whitespace and #comments may follow "text:" on the same line
sl: Napaka med razčlenjevanjem: oznaki "text:" lahko v isti vrstici sledita le presledni znak ali pa #opomba

en: Parse error: Number out of Range (must be smaller than %1)
sl: Napaka med razčlenjevanjem: številka izven obsega (mora biti manjša od %1)

en: Parse error: Invalid UTF-8 sequence
sl: Napaka med razčlenjevanjem: neveljavno zaporedje UTF-8

en: Parse error: Premature end of Multiline String (did you forget the '.'?)
sl: Napaka med razčlenjevanjem: prezgoden konec večvrstičnega niza (ste morda pozabili '.'?)

en: Parse error: Premature end of Quoted String (missing closing '"')
sl: Napaka med razčlenjevanjem: prezgoden konec navedenega niza (manjka zaključni '"')

en: Parse error: Premature end of String List (missing closing ']')
sl: Napaka med razčlenjevanjem: prezgoden konec seznama nizov (manjka zaključni ']')

en: Parse error: Premature end of Test List (missing closing ')')
sl: Napaka med razčlenjevanjem: prezgoden konec seznama preizkusov (manjka zaključni ')')

en: Parse error: Premature end of Block (missing closing '}')
sl: Napaka med razčlenjevanjem: prezgoden konec bloka (manjka zaključni '}')

en: Parse error: Missing Whitespace
sl: Napaka med razčlenjevanjem: manjkajoč presledni znak

en: Parse error: Missing ';' or Block
sl: Napaka med razčlenjevanjem: manjka ';' ali blok

en: Parse error: Expected ';' or '{', got something else
sl: Napaka med razčlenjevanjem: pričakovan je bil ';' ali '}', najden je bil drugačen znak

en: Parse error: Expected Command, got something else
sl: Napaka med razčlenjevanjem: pričakovan je bil ukaz, najdeno nekaj drugega

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in String List
sl: Napaka med razčlenjevanjem: zaključne, vodilne in podvojene vejice v seznamu nizov

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in Test List
sl: Napaka med razčlenjevanjem: zaključne, vodilne in podvojene vejice v seznamu preizkusov

en: Parse error: Missing ',' between Strings in String List
sl: Napaka med razčlenjevanjem: manjkajoče vejice (',') med nizi v seznamu nizov

en: Parse error: Missing ',' between Tests in Test List
sl: Napaka med razčlenjevanjem: manjkajoče vejice (',') med preizkusi v seznamu preizkusov

en: Parse error: Only Strings allowed in String Lists
sl: Napaka med razčlenjevanjem: samo nizi so dovoljeni v seznamu nizov

en: Parse error: Only Tests allowed in Test Lists
sl: Napaka med razčlenjevanjem: samo preizkusi so dovoljeni v seznamu preizkusov

en: "require" must be first command
sl: "require" mora biti prvi ukaz

en: "require" missing for command "%1"
sl: "require" manjka za ukaz "%1"

en: "require" missing for test "%1"
sl: "require" manjka za preizkus "%1"

en: "require" missing for comparator "%1"
sl: "require" manjka za primerjalnik "%1"

en: Command "%1" not supported
sl: Ukaz "%1" ni podprt

en: Test "%1" not supported
sl: Preizkus "%1" ni podprt

en: Comparator "%1" not supported
sl: Primerjalnik "%1" ni podprt

en: Site Policy Limit Violation: Test nesting too deep (max. %1)
sl: Kršitev omejitev pravilnikov na strani: preizkusno gnezdenje je pregloboko (največ %1)

en: Site Policy Limit Violation: Block nesting too deep (max. %1)
sl: Kršitev omejitev pravilnikov na strani: bločno gnezdenje je pregloboko (največ %1)

en: Invalid Argument "%1" to "%2"
sl: Neveljaven argument "%1" do "%2"

en: Conflicting Arguments: "%1" and "%2"
sl: Nasprotujoča si argumenta: "%1" in "%2"

en: Argument "%1" Repeated
sl: Argument "%1" je ponovljen

en: Command "%1" violates command ordering constraints
sl: Ukaz "%1" krši omejitve pri razvrščanju ukazov

en: Incompatible Actions "%1" and "%2" requested
sl: Zahtevani sta nezdružljivi dejanji "%1" in "%2"

en: Mail Loop detected
sl: Zaznana poštna zanka

en: Site Policy Limit Violation: Too many Actions requested (max. %1)
sl: Kršitev omejitev pravilnikov na strani: zahtevanih je bilo preveč dejanj (največ %1)

en: Unknown error
sl: Neznana napaka
