libksieve - en to sr@latin translation catalogue (476 entries)

en: Cannot use TLS since the underlying Qt library does not support it.
sr@latin: Ne mogu da koristim TLS jer ga podložna Qt biblioteka ne podržava.

en: TLS encryption was requested, but your Sieve server does not advertise TLS in its capabilities.
    You can choose to try to initiate TLS negotiations nonetheless, or cancel the operation.
sr@latin: <p>Zatraženo je šifrovanje TLS‑om, ali sito server ne navodi TLS među svojim mogućnostima.</p><p>Možete izabrati da se svejedno započnu TLS pregovori, ili odustanete od postupka.</p>

en: &Start TLS nonetheless
sr@latin: &Svejedno pokreni TLS

en: TLS encryption requested, but not supported by server.
sr@latin: Zatraženo šifrovanje TLS‑om, ali ga server ne podržava.

en: The server does not seem to support TLS. Disable TLS if you want to connect without encryption.
sr@latin: Izgleda da server ne podržava TLS. Isključite TLS ako želite da se povežete bez šifrovanja.

en: Sieve Authentication Details
sr@latin: Detalji autentifikacije sitom

en: Please enter your authentication details for your sieve account (usually the same as your email password):
sr@latin: Unesite detalje za autentifikaciju na sito nalogu (obično isto kao lozinka e‑pošte):

en: Authentication failed.
    Most likely the password is wrong.
    The server responded:
    %1
sr@latin: Neuspela autentifikacija.
    Najverovatnije je lozinka pogrešna.
    Server javlja:
    %1

en: The script did not upload successfully.
    This is probably due to errors in the script.
    The server responded:
    %1
sr@latin: Skripta nije uspešno otpremila.
    Ovo je verovatno zbog grešaka u skripti.
    Server javlja:
    %1

en: The script did not upload successfully.
    The script may contain errors.
sr@latin: Skripta nije uspešno otpremila.
    Možda sadrži neke greške.

en: Cannot find item "%1" in widget "%2"
sr@latin: Ne mogu da nađem stavku „%1“ u vidžetu „%2“.

en: More information
sr@latin: Više informacija

en: Not enough arguments for SelectConvertParameterWidget. Expected 2 arguments.
sr@latin: Nedovoljno argumenata za SelectConvertParameterWidget, očekivana 2.

en: Too many arguments for SelectConvertParameterWidget, "%1"
sr@latin: Previše argumenata za SelectConvertParameterWidget, „%1“.

en:  px
sr@latin:  piks.

en: is
sr@latin: je

en: not is
sr@latin: nije

en: contains
sr@latin: sadrži

en: not contains
sr@latin: ne sadrži

en: matches
sr@latin: poklapa

en: not matches
sr@latin: ne poklapa

en: regex
sr@latin: regiz

en: not regex
sr@latin: nije regiz

en: An unknown tag "%1" was found during parsing action "%2".
sr@latin: Nepoznata oznaka „%1“ pri raščlanjivanju radnje „%2“.

en: An unknown tag value "%1" was found during parsing action "%2".
sr@latin: Nepoznata vrednost oznake „%1“ pri raščlanjivanju radnje „%2“.

en: A feature "%1" in condition "%2" is not supported by server
sr@latin: Server ne podržava mogućnost „%1“ u uslovu „%2“.

en: Help
sr@latin: Pomoć

en: Add Flags
sr@latin: Dodaj zastavice

en: Addflag is used to add flags to a list of [IMAP] flags.  It doesn't replace any previously set flags.  This means that multiple occurrences of addflag are treated additively.
sr@latin: Dodaje zastavice na listu IMAP zastavica. Ne dira postojeće zastavice, tj. višestruka ponavljanja dodavanja posmatraju se zbirno.

en: Add header
sr@latin: Dodaj zaglavlje

en: header:
sr@latin: zaglavlje:

en: value:
sr@latin: vrednost:

en: The addheader action adds a header field to the existing message header.
sr@latin: Radnja za dodavanje polja zaglavlja u postojeće zaglavlje poruke.

en: Break
sr@latin: Ispad

en: Name (optional):
sr@latin: Ime (opciono):

en: The break command terminates the closest enclosing loop.
sr@latin: Naredba ispada obustavlja najbližu obuhvatajuću petlju.

en: Convert
sr@latin: Pretvori

en: From:
sr@latin: iz:

en: To:
sr@latin: u:

en: Parameters:
sr@latin: Parametri:

en: The "convert" action specifies that all body parts with a media type equal to "media-type" be converted to the media type in "media-type" using conversion parameters.
sr@latin: Radnja pretvaranja određuje da se svi delovi tela sa datim tipom medijuma pretvore u drugi tip, prema zadatim parametrima pretvaranja.

en: Delete header
sr@latin: Obriši zaglavlje

en: By default, the deleteheader action deletes all occurrences of the named header field.
sr@latin: Ova radnja podrazumevano briše se sva ponavljanja imenovanog polja zaglavlja.

en: Discard
sr@latin: Odbaci

en: Discard is used to silently throw away the message.
sr@latin: Odbacivanje služi za tiho bacanje poruke.

en: Enclose
sr@latin: Priloži

en: Subject:
sr@latin: Tema:

en: headers:
sr@latin: zaglavlja:

en: text:
sr@latin: tekst:

en: Enclose action command is defined to allow an entire message to be enclosed as an attachment to a new message.
sr@latin: Naredba radnje prilaganja omogućava da se cela poruka unese kao prilog u novu poruku.

en: E-Reject
sr@latin: E‑odbij

en:  The "ereject" action cancels the implicit keep and refuses delivery of a message.
sr@latin: Radnja e‑odbijanja otkazuje implicitno zadržavanje i sprečava isporuku poruke.

en: Extract Text
sr@latin: Izvuci tekst

en: Number of characters:
sr@latin: Broj znakova:

en: Stored in variable name:
sr@latin: Skladišti u promenljivu:

en: The "extracttext" action may be used within the context of a "foreverypart" loop and is used to store text into a variable
sr@latin: Radnja izvlačenja teksta može da se upotrebi u kontekstu petlje za‑svaki‑deo, za skladištenje teksta u promenljivu.

en: File Into
sr@latin: Fajl u

en: Action "fileinto" has "copy" argument but current server does not support it
sr@latin: Radnja „fajl u“ ima argument kopiranja ali tekući server to ne podržava.

en: Keep a copy
sr@latin: Zadrži kopiju

en: Create folder
sr@latin: Napravi fasciklu

en: The "fileinto" action delivers the message into the specified mailbox.
sr@latin: Radnja „fajl u“ isporučuje poruku u zadato sanduče.

en: If the optional ":create" argument is specified, it instructs the Sieve interpreter to create the specified mailbox, if needed, before attempting to deliver the message into the specified mailbox.
sr@latin: Ako se doda opcioni argument „:create“, interpretator sita će napraviti zadato sanduče, ako je potrebno, pre nego što pokuša da isporuči poruke u njega.

en: If the optional ":copy" keyword is specified, the tagged command does not cancel the implicit "keep". Instead, it merely files or redirects a copy in addition to whatever else is happening to the message.
sr@latin: Ako se doda opciona ključna reč „:copy“, označena naredba ne otkazuje implicitno zadržavanje. Umesto toga prosto zavodi ili preusmerava kopiju, u dodatak bilo čemu drugom što se događa s porukom.

en: Keep
sr@latin: Zadrži

en: The "keep" action is whatever action is taken in lieu of all other actions, if no filtering happens at all; generally, this simply means to file the message into the user's main mailbox.
sr@latin: Zadržavanje označava radnju koja se izvodi umesto svih ostalih, ukoliko ne dođe ni do kakvog filtriranja. Obično je to prosto zavođenje poruke u korisnikovo glavno sanduče.

en: Add flags:
sr@latin: Dodaj zastavice:

en: Notify
sr@latin: Obavesti

en: message:
sr@latin: poruka:

en: method:
sr@latin: metod:

en: The "notify" action specifies that a notification should be sent to a user.
sr@latin: Radnja obaveštavanja zadaje da se pošalje obaveštenje korisniku.

en: Redirect
sr@latin: Preusmeri

en: Use list
sr@latin: Koristi listu

en: The "redirect" action is used to send the message to another user at a supplied address, as a mail forwarding feature does.  The "redirect" action makes no changes to the message body or existing headers, but it may add new headers.
sr@latin: Radnja preusmeravanja služi za slanje poruke drugom korisniku na zadatu adresu, isto kao i mogućnost prosleđivanja e‑pošte. Pritom se ne menja ni zaglavlje ni telo poruke, mada se mogu dodati nova polja zaglavlja.

en: If the optional ":copy" keyword is specified, the tagged command does not cancel the implicit "keep". Instead, it redirects a copy in addition to whatever else is happening to the message.
sr@latin: Ako se doda opciona ključna reč „:copy“, označena naredba ne otkazuje implicitno zadržavanje. Umesto toga preusmerava kopiju, u dodatak bilo čemu drugom što se događa s porukom.

en: Reject
sr@latin: Odbij

en:  The "reject" action cancels the implicit keep and refuses delivery of a message.
sr@latin: Radnja odbijanja otkazuje implicitno zadržavanje i sprečava isporuku poruke.

en: Remove Flags
sr@latin: Ukloni zastavice

en: Removeflag is used to remove flags from a list of [IMAP] flags. Removeflag clears flags previously set by "set"/"addflag". Calling removeflag with a flag that wasn't set before is not an error and is ignored.
sr@latin: Uklanja zastavice sa liste IMAP zastavica. Ovim se čiste prethodno postavljene ili dodate zastavice. Ukoliko se pokuša uklanjanje nepostojeće zastavice, to se ne smatra greškom i radnja se zanemaruje.

en: Replace
sr@latin: Zameni

en: from:
sr@latin: od:

en: The "replace" command is defined to allow a MIME part to be replaced with the text supplied in the command.
sr@latin: Naredba zamene je definisana da omogući smenjivanje nekog MIME dela tekstom zadatim uz naredbu.

en: Return
sr@latin: Povratak

en: The "return" command stops processing of the immediately included script only and returns processing control to the script that includes it.
sr@latin: Naredba povratka zaustavlja obradu samo neposredno uključene skripte, i vraća tok obrade skripti koja ju je uključila.

en: Set Flags
sr@latin: Postavi zastavice

en: Setflag is used for setting [IMAP] system flags or keywords. Setflag replaces any previously set flags.
sr@latin: Postavlja IMAP sistemske zastavice i ključne reči. Ako je zastavica ranije postavljena, biće zamenjena.

en: Variable
sr@latin: Promenljiva

en: Protect special character
sr@latin: Zaštiti poseban znak

en: Value:
sr@latin: Vrednost:

en: In variable:
sr@latin: U promenljivoj:

en: Script needs regex support, but server does not have it.
sr@latin: Skripta zahteva podršku regiza, ali je server nema.

en: The "set" action stores the specified value in the variable identified by name.
sr@latin: Radnja postavljanja skladišti zadatu vrednost u imenovanu promenljivu.

en: This modifier adds the necessary quoting to ensure that the expanded text will only match a literal occurrence if used as a parameter to :regex.  Every character with special meaning (. , *, ? , etc.) is prefixed with \ in the expansion
sr@latin: Ovaj modifikator dodaje neophodne navodnike tako da prošireni tekst, iako parametar uz :regex, i dalje poklapa samo doslovna pojavljivanja. Svaki znak sa posebnim značenjem (., *, ?, itd.) u proširenju dobija prefiks \.

en: Stop
sr@latin: Zaustavi

en: The "stop" action ends all processing.  If the implicit keep has not been cancelled, then it is taken.
sr@latin: Radnja za zaustavljanje daljeg obrađivanja. Ako implicitno zadržavanje nije bilo otkazano, prelazi se na njega.

en: Vacation
sr@latin: Odmor

en: day:
sr@latin: dan:

en: Message subject:
sr@latin: Tema poruke:

en: Additional email:
sr@latin: Dodatne adrese:

en: Vacation reason:
sr@latin: Razlog za odmor:

en: The "vacation" action implements a vacation autoresponder similar to the vacation command available under many versions of Unix. Its purpose is to provide correspondents with notification that the user is away for an extended period of time and that they should not expect quick responses.
sr@latin: Radnja odmora izvodi automatski odzivnik nalik na naredbu vacation pod mnogim verzijama Unixa. Služi da obavesti pošiljaoce da će korisnik biti odustan duži vremenski period, te da ne treba da očekuju brze odgovore.

en: Through the ":days" parameter, it limits the number of auto-replies to the same sender to one per [n] days, for a specified number of days. But there are cases when one needs more granularity, if one would like to generate "vacation" replies more frequently.
sr@latin: Preko parametra „:days“ ograničava se broj automatskih odgovora istom pošiljaocu, na jedan u n dana, za zadati broj dana. Ponekad, međutim, potrebno je finije određenje.

en: This extension defines a ":seconds" parameter to provide more granularity for such situations.
sr@latin: Za takve situacije ovo proširenje definiše parametar „:seconds“, koji omogućava finije zadavanje.

en: Insert at the beginning
sr@latin: Umetni na početak

en: Append at the end
sr@latin: Prikači na kraj

en: Deleted
sr@latin: obrisano

en: Answered
sr@latin: odgovoreno

en: Flagged
sr@latin: označeno

en: Seen
sr@latin: pogledano

en: Draft
sr@latin: nacrt

en: high importance
sr@latin: visoka važnost

en: normal importance
sr@latin: normalna važnost

en: low importance
sr@latin: niska važnost

en: days
sr@latin: dana

en: seconds
sr@latin: sekundi

en: None
sr@latin: ništa

en: Lower
sr@latin: mala slova

en: Upper
sr@latin: velika slova

en: Lower first letter
sr@latin: malo prvo slovo

en: Upper first letter
sr@latin: veliko prvo slovo

en: Quote wildcard
sr@latin: džoker citiranja

en: Length
sr@latin: dužina

en: Please select an action.
sr@latin: Izaberite radnju.

en: Add comment
sr@latin: Dodaj komentar

en: Script contains unsupported feature "%1"
sr@latin: Skripta sadrži nepodržanu mogućnost „%1“.

en: We detected a loop if in a loop if. It's not supported
sr@latin: Otkrivena uslovna petlja u uslovnoj petlji. To nije podržano.

en: Unknown tag "%1" during parsing condition "%2"
sr@latin: Nepoznata oznaka „%1“ pri raščlanjivanju uslova „%2“.

en: An unknown tag value "%1" was found during parsing condition "%2".
sr@latin: Nepoznata vrednost oznake „%1“ pri raščlanjivanju uslova „%2“.

en: Too many argument found for "%1", max value is %2, number of value found %3 for %4
sr@latin: Previše argumenata za „%1“, najveća vrednost je %2, nađen broj vrednosti %3 za %4.

en: Address
sr@latin: Adresa

en: address:
sr@latin: adresa:

en: Use ; to separate emails
sr@latin: Razdvajajte adrese pomoću ;

en: The "address" test matches Internet addresses in structured headers that contain addresses.  It returns true if any header contains any key in the specified part of the address, as modified by the comparator and the match keyword.
sr@latin: Proba adrese poklapa internet adrese u strukturiranim zaglavljima koja sadrže adrese. Vraća tačno ako bar jedno zaglavlje sadrži ijedan ključ u zadatom delu adrese, nakon izmena po ključnim rečima poređenja i poklapanja.

en: Body
sr@latin: Telo

en: The body test matches content in the body of an email message, that is, anything following the first empty line after the header.  (The empty line itself, if present, is not considered to be part of the body.)
sr@latin: Proba tela poklapa sadržaj tela e‑poštanske poruke, tj. sve što sledi ispod prvog praznog reda posle zaglavlja. (Sam prazan red, ako ga ima, ne smatra se delom tela.)

en: Currentdate
sr@latin: Tekući datum

en: The currentdate test is similar to the date test, except that it operates on the current date/time rather than a value extracted from the message header.
sr@latin: Proba tekućeg datuma slična je probi datuma, osim što radi nad tekućim datumom-vremenom umesto nad vrednošću izvučenom iz zaglavlja poruke.

en: Date
sr@latin: Datum

en: The date test matches date/time information derived from headers containing date-time values.
sr@latin: Proba datuma poklapa datum-vreme izvedeno iz nekog zaglavlja koje sadrži vrednosti tog tipa.

en: Envelope
sr@latin: Omotač

en: The "envelope" test is true if the specified part of the [SMTP] (or equivalent) envelope matches the specified key.
sr@latin: Proba omotača daje tačno ako zadati deo SMTP (ili ekvivalentnog) omotača poklapa zadati ključ.

en: Environment
sr@latin: Okruženje

en: Item:
sr@latin: Stavka:

en: The environment test retrieves the item of environment information specified by the name string and matches it to the values specified in the key-list argument.
sr@latin: Proba okruženja dohvata podatak iz stavke okruženja zadate imenskom niskom, pa je poklapa sa vrednošću zadatom u argumentu liste ključeva.

en: Exists
sr@latin: Postoji

en: exists
sr@latin: postoji

en: not exists
sr@latin: ne postoji

en: The "exists" test is true if the headers listed in the header-names argument exist within the message.  All of the headers must exist or the test is false.
sr@latin: Proba postojanja vraća tačno ako zaglavlja nabrojana argumentom imena zaglavlja postoje u poruci. Ako bar jedno zaglavlje ne postoji, vraća netačno.

en: False
sr@latin: Netačno

en: false
sr@latin: netačno

en: The "false" test always evaluates to false.
sr@latin: Ova proba uvek vraća netačno.

en: Has Flag
sr@latin: Ima zastavicu

en: Variable name
     (if empty it uses internal variable):
sr@latin: Ime promenljive
    (ako je prazno uzima se unutrašnja):

en: The hasflag test evaluates to true if any of the variables matches any flag name.
sr@latin: Proba imanja zastavice vraća tačno ako se bar jedna promenljiva poklapa bar jedno ime zastavice.

en: Header
sr@latin: Zaglavlje

en: With value:
sr@latin: S vrednošću:

en: The "header" test evaluates to true if the value of any of the named headers, ignoring leading and trailing whitespace, matches any key.
sr@latin: Proba zaglavlja vraća tačno ako vrednost bar jednog imenovanog zaglavlja, zanemarujući vodeće i prateće praznine, poklapa bar jedan ključ.

en: IHave
sr@latin: Poseduje

en: Use "," to separate capabilities
sr@latin: Razdvajajte mogućnosti zapetom (,).

en: The "ihave" test provides a means for Sieve scripts to test for the existence of a given extension prior to actually using it.
sr@latin: Proba posedovanja pruža sito skriptama način da provere postoji li određeno proširenje pre nego što pokušaju da ga upotrebe.

en: Mailbox exists
sr@latin: Sanduče postoji

en: The "mailboxexists" test is true if all mailboxes listed in the "mailbox-names" argument exist in the mailstore, and each allows the user in whose context the Sieve script runs to "deliver" messages into it.
sr@latin: Proba postojanja sandučeta vraća tačno ako sva sandučad nabrojana argumentom „mailbox-names“ postoje u skladištu pošte, i svako dozvoljava korisniku u čijem kontekstu se izvršava sito skripta da isporučuje poruke u njega.

en: Meta Data
sr@latin: Metapodaci

en: Mailbox:
sr@latin: Sanduče:

en: Annotations:
sr@latin: Tumačenja:

en: This test retrieves the value of the mailbox annotation "annotation-name" for the mailbox "mailbox". The retrieved value is compared to the "key-list". The test returns true if the annotation exists and its value matches any of the keys.
sr@latin: Ova proba dohvata vrednost tumačenja sandučeta „annotation-name“ iz sandučeta „mailbox“, pa je upoređuje sa „key-list“. Proba je tačna ako tumačenje postoji i vrednost mu poklapa bar jedan ključ.

en: Metadata exists
sr@latin: Metapodaci postoje

en: Annotation:
sr@latin: Tumačenje:

en: The "metadataexists" test is true if all of the annotations listed in the "annotation-names" argument exist for the specified mailbox.
sr@latin: Proba postojanja metapodataka vraća tačno ako sva tumačenja nabrojana argumentom „annotation-names“ postoje za zadato sanduče.

en: Server Meta Data
sr@latin: Serverski metapodaci

en: This test retrieves the value of the server annotation "annotation-name".  The retrieved value is compared to the "key-list". The test returns true if the annotation exists and its value matches any of the keys.
sr@latin: Ova proba dohvata vrednost tumačenja servera „annotation-name“, pa je upoređuje sa „key-list“. Proba je tačna ako tumačenje postoji i vrednost mu poklapa bar jedan ključ.

en: Server Meta Data Exists
sr@latin: Serverski metapodaci postoje

en: The "servermetadataexists" test is true if all of the server annotations listed in the "annotation-names" argument exist.
sr@latin: Proba postojanja serverskih metapodataka vraća tačno ako sva tumačenja servera nabrojana argumentom „annotation-names“ postoje.

en: Size
sr@latin: Veličina

en: under
sr@latin: ispod

en: over
sr@latin: iznad

en: The "size" test deals with the size of a message.  It takes either a tagged argument of ":over" or ":under", followed by a number representing the size of the message.
sr@latin: Proba veličine se bavi veličinom poruke. Prima jedan od označavajućih argumenata „:over“ ili „:under“, pa zatim broj koji predstavlja veličinu poruke.

en: Spam Test
sr@latin: Proba spama

en: Percent
sr@latin: Procenata

en: Sieve implementations that implement the "spamtest" test use an identifier of either "spamtest" or "spamtestplus" for use with the capability mechanism.
sr@latin: Izvedbe sita koje pružaju probu spama pružaju jedan od identifikatora „spamtest“ i „spamtestplus“ za upotrebu u mehanizmu sposobnosti.

en: True
sr@latin: Tačno

en: true
sr@latin: tačno

en: The "true" test always evaluates to true.
sr@latin: Ova proba uvek vraća tačno.

en: Virus Test
sr@latin: Proba virusa

en: Sieve implementations that implement the "virustest" test have an identifier of "virustest" for use with the capability mechanism.
sr@latin: Izvedbe sita koje pružaju probu virusa pružaju identifikator „virustest“ za upotrebu u mehanizmu sposobnosti.

en: all
sr@latin: sve

en: localpart
sr@latin: lokalni deo

en: domain
sr@latin: domen

en: user
sr@latin: korisnik

en: detail
sr@latin: detalji

en: raw
sr@latin: sirovo

en: content
sr@latin: sadržaj

en: text
sr@latin: tekst

en: Year
sr@latin: Godina

en: Month
sr@latin: Mesec

en: Day
sr@latin: Dan

en: Julian
sr@latin: Julijanski

en: Hour
sr@latin: Sat

en: Minute
sr@latin: Minut

en: Second
sr@latin: Sekunda

en: Time
sr@latin: Vreme

en: iso8601
sr@latin: ISO 8601

en: std11
sr@latin: std‑11

en: Zone
sr@latin: Zona

en: Weekday
sr@latin: Dan u sedmici

en: Select multiple headers...
sr@latin: Izaberi više zaglavlja...

en: Add new header:
sr@latin: Dodaj novo zaglavlje:

en: From
sr@latin: od

en: To
sr@latin: za

en: Reply To
sr@latin: odgovori na

en: Cc
sr@latin: CC

en: Bcc
sr@latin: BCC

en: Resent From
sr@latin: Poslato ponovo od

en: Resent To
sr@latin: Poslato ponovo za

en: Sender
sr@latin: pošiljalac

en: Subject
sr@latin: tema

en: Message Id
sr@latin: ID poruke

en: Content type
sr@latin: tip sadržaja

en: Type
sr@latin: tip

en: Subtype
sr@latin: podtip

en: Anychild
sr@latin: neko dete

en: Parameters
sr@latin: parametri

en: Value
sr@latin: Vrednost

en: Count
sr@latin: Broj

en: Greater than
sr@latin: Veće od

en: Greater than or equal
sr@latin: Veće od ili jednako

en: Less than
sr@latin: Manje od

en: Less than or equal
sr@latin: Manje od ili jednako

en: Equal to
sr@latin: Jednako

en: Not equal to
sr@latin: Nije jednako

en: Bytes
sr@latin: bajtova

en: Please select an condition.
sr@latin: Izaberite uslov.

en: Sieve Script
sr@latin: Sito skripta

en: Error during importing script. Do you want to switch to text mode?
sr@latin: Greška pri uvozu skripte. Želite li da prebacite na tekstualni režim?

en: Add ForEveryPart loop
sr@latin: Dodaj petlju za‑svaki‑deo

en: "foreverypart", which is an iterator that walks though every MIME part of a message, including nested parts, depth first, and applies the commands in the specified block to each of them.
sr@latin: Petlja za‑svaki‑deo prolazi kroz sve MIME delove poruke, uključujući i ugnežđene (prvo po dubini), i na svaki od njih primenjuje naredbe iz zadatog bloka.

en: Unknown tagValue "%1" during loading loop "for"
sr@latin: Nepoznato tagValue „%1“ u petlji učitavanja for.

en: Unknown tag "%1" during loading loop "for"
sr@latin: Nepoznata oznaka „%1“ u petlji učitavanja for.

en: Variable name:
sr@latin: Promenljiva:

en: Set value to:
sr@latin: Postavi vrednost:

en: Unknown tag "%1" during loading of variables.
sr@latin: Nepoznata oznaka „%1“ pri učitavanju promenljivih.

en: A variable has global scope in all scripts that have declared it with the "global" command.  If a script uses that variable name without declaring it global, the name specifies a separate, non-global variable within that script.
sr@latin: Promenljiva ima globalni doseg u svim skriptama koje su je deklarisale naredbom globalnog. Ako skripta koristi promenljivu bez ove deklaracije, to je onda posebna, lokalna promenljiva u toj skripti.

en: personal
sr@latin: lično

en: global
sr@latin: globalno

en: Unknown location type "%1" during parsing includes
sr@latin: Nepoznat tip lokacije „%1“ pri raščlanjivanju uključivanja.

en: Include:
sr@latin: Uključi:

en: Name:
sr@latin: Ime:

en: Optional
sr@latin: Opciono

en: Once
sr@latin: Jednom

en: The "include" command takes an optional "location" parameter, an optional ":once" parameter, an optional ":optional" parameter, and a single string argument representing the name of the script to include for processing at that point.
sr@latin: Naredba uključivanja prima opcioni parametar lokacije, opcione parametre „:once“ i „:optional“, i jedan argument niske koja predstavlja ime skripte za uključivanje u obradu u toj tački.

en: We can not add more includes elements.
sr@latin: Ne može da se doda više elemenata uključivanja.

en: Conditions
sr@latin: Uslovi

en: Match all messages
sr@latin: Poklopi sve poruke

en: Match a&ll of the following
sr@latin: Poklopi &sve naredno

en: Match an&y of the following
sr@latin: Poklopi &bar jedno od narednog

en: Actions
sr@latin: Radnje

en: Add new block:
sr@latin: Dodaj novi blok:

en: "elsif" block
sr@latin: blok elsif

en: "else" block
sr@latin: blok else

[ctx: Move selected filter up.]
en: Up
sr@latin: Nagore

[ctx: Move selected filter down.]
en: Down
sr@latin: Nadole

[ctx: Move selected filter to the top.]
en: Top
sr@latin: Vrh

[ctx: Move selected filter to the bottom.]
en: Bottom
sr@latin: Dno

en: New Script
sr@latin: Nova skripta

en: Delete Script
sr@latin: Obriši skriptu

en: Rename Script
sr@latin: Preimenuj skriptu

en: Edit Script Description
sr@latin: Uredi opis skripte

en: Do you want to delete "%1" script?
sr@latin: Želite li da obrišete skriptu „%1“?

en: forEveryPart is not supported by your server
sr@latin: Server ne podržava forEveryPart.

en: Script part %1
sr@latin: Deo skripte %1

en: Includes
sr@latin: Uključenja

en: Global Variable
sr@latin: Globalna promenljiva

en: ForEveryPart
sr@latin: Za svaki deo

en: Script should always have just one "Else" block. We cannot add another one.
sr@latin: Skripta može da ima samo jedan blok else. Ne može da se doda još jedan.

en: Main block
sr@latin: Glavni blok

en: Block "Elsif"
sr@latin: Blok elsif

en: Block "Else"
sr@latin: Blok else

en: Save As...
sr@latin: Sačuvaj kao...

en: Sieve script:
sr@latin: Sito skripta:

en: Errors reported:
sr@latin: Prijavljene greške:

en: All Files (*)
sr@latin: svi fajlovi (*)

[ctx: @title:window]
en: Save Log To File
sr@latin: Upisivanje dnevnika u fajl

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
sr@latin: Zatvori jezičak

en: Collecting diagnostic information about Sieve support...
sr@latin: Prikupljam dijagnostičke podatke o podršci za sito...

en: No IMAP resource found.
sr@latin: Nema nijednog IMAP resursa.

en: Unable to get the info
sr@latin: Ne mogu da dobavim podatke.

en: Collecting data for account '%1'...
sr@latin: Prikupljam podatke za nalog „%1“...

en: (Account does not support Sieve)
sr@latin: (Nalog ne podržava sito)

en: Contents of script '%1':
sr@latin: Sadržaj skripte „%1“:

en: Retrieving the script failed.
    The server responded:
    %1
sr@latin: Dobavljanje skripte nije uspelo.
    Server javlja:
    %1

en: (This script is empty)
sr@latin: (Ova skripta je prazna.)

en: Sieve capabilities:
sr@latin: Sito mogućnosti:

en: (No special capabilities available)
sr@latin: (Nisu dostupne posebne mogućnosti.)

en: Available Sieve scripts:
sr@latin: Dostupne sito skripte:

en: (No Sieve scripts available on this server)
sr@latin: (Nema dostupnih sito skripti na ovom serveru)

en: Active script: '%1'
sr@latin: Aktivna skripta: „%1“

en: Script is modified. Do you want to close editor ?
sr@latin: Skripta je izmenjena. Želite li da zatvorite uređivač?

en: Sieve Files (*.siv);;All Files (*)
sr@latin: sito fajlovi (*.siv);;svi fajlovi (*)

[ctx: @title:window]
en: Save Script
sr@latin: Upisivanje skripte

en: You will overwrite script. Do you want to continue?
sr@latin: Prebrisaćete skriptu. Želite li da nastavite?

en: Import Script
sr@latin: Uvoz skripte

en: *.siv;;sieve files (*.siv);;all files (*)
sr@latin: *.siv;;sito fajlovi (*.siv);;svi fajlovi (*)

en: Could not load the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
sr@latin: Ne mogu da učitam fajl %1:
    Detaljni opis greške: %2

en: Sieve Editor Error
sr@latin: Greška sito uređivača

en: Go to Line
sr@latin: Idi na red

en: Comment
sr@latin: Zakomentariši

en: Uncomment
sr@latin: Otkomentariši

en: Debug Sieve Script...
sr@latin: Ispravljaj sito skriptu...

en: Wordwrap
sr@latin: Prelamaj redove

[ctx: @title:menu]
en: File
sr@latin: Fajl

[ctx: @title:menu]
en: Edit
sr@latin: Uredi

[ctx: @title:menu]
en: Tools
sr@latin: Alatke

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
sr@latin: Zatvori sve druge jezičke

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Tabs
sr@latin: Zatvori sve jezičke

en: Error during load page about %1
sr@latin: Greška pri učitavanju stranice o %1

en: Help about: %1
sr@latin: Pomoć za: %1

en: Sieve Template:
sr@latin: Sito šablon:

en: Editor
sr@latin: Uređivač

en: Show result from "check syntax"
sr@latin: Prikaži rezultate provere sintakse

en: Error during parsing
sr@latin: Greška u raščlanjivanju

en: Check Syntax
sr@latin: Proveri sintaksu

en: Import...
sr@latin: Uvezi...

en: Create Rules Graphically...
sr@latin: Napravi pravila grafički...

en: Share...
sr@latin: Deli...

en: Script name:
sr@latin: Ime skripte:

[ctx: Default description for the source]
en: My Sieve Script
sr@latin: Moja sito skripta

en: Simple Mode
sr@latin: Jednostavni režim

en: Advanced Mode
sr@latin: Napredni režim

en: Sieve server supports:
sr@latin: Sito server podržava:

en: Help about: '%1'
sr@latin: Pomoć za: ‘%1’

en: Some errors were found during parsing. <a href="sieveerrordetails">(Details...)</a>
sr@latin: Nađene su neke greške tokom raščlanjivanja. <a href="sieveerrordetails">(Detalji...)</a>

en: We cannot parse script. We cannot switch to graphical mode
sr@latin: Ne mogu da raščlanim skriptu. Ne mogu da prebacim na grafički režim.

en: Close
sr@latin: Zatvori

[ctx: Find text]
en: F&ind:
sr@latin: &Nađi:

en: Text to search for
sr@latin: Tekst za traženje

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
sr@latin: Sledeće

en: Jump to next match
sr@latin: Skoči na sledeće poklapanje

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
sr@latin: Prethodno

en: Jump to previous match
sr@latin: Skoči na prethodno poklapanje

en: Options
sr@latin: Opcije

en: Modify search behavior
sr@latin: Izmenite ponašanje pretrage.

en: Case sensitive
sr@latin: Razlikuj veličinu slova

en: Phrase not found
sr@latin: Izraz nije nađen

en: Save Web Page
sr@latin: Upisivanje veb stranice

en: No errors found.
sr@latin: Nema grešaka.

en: An unknown error was encountered.
sr@latin: Nepoznata greška.

en: Path is not specified.
sr@latin: Putanja nije zadata.

en: Error writing "MASTER" script on server.
    The server responded:
    %1
sr@latin: Greška pri upisivanju skripte ‘MASTER’ na serveru.
    Server javlja:
    %1

en: Error writing "User" script on server.
    The server responded:
    %1
sr@latin: Greška pri upisivanju skripte ‘User’ na serveru.
    Server javlja:
    %1

en: Impossible to start job
sr@latin: Ne može da se pokrene posao.

en: An error occurred during loading the sieve script.
sr@latin: Greška pri učitavanju sito skripte.

en: An error occurred during saving the sieve script.
sr@latin: Greška pri upisivanju sito skripte.

en: An error occurred during deleting the sieve script.
sr@latin: Greška pri brisanju sito skripte.

[ctx: create a new sieve script]
en: New...
sr@latin: Nova...

en: Edit...
sr@latin: Uredi...

en: Delete
sr@latin: Obriši

en: Deactivate
sr@latin: Deaktiviraj

en: Sieve Error
sr@latin: Sito greška

en: Uploading script to server for checking it, please wait...
sr@latin: Otpremam skriptu na server radi provere, sačekajte...

en: The Sieve script was successfully uploaded.
sr@latin: Sito skripta je uspešno otpremljena.

en: Sieve Script Upload
sr@latin: Otpremanje sito skripte

en: Uploading the Sieve script failed.
    The server responded:
    %1
sr@latin: Otpremanje sito skripte nije uspelo.
    Server javlja:
    %1

en: XML Files (*.xml);;All Files (*)
sr@latin: XML fajlovi (*.xml);;svi fajlovi (*)

note: i18n: ectx: label, entry (AllowOutOfOfficeSettings), group (OutOfOffice)
en: Allow out-of-office settings to be changeable by the user.
sr@latin: Dozvoli korisniku da menja postavke van‑kancelarije.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowOutOfOfficeUploadButNoSettings), group (OutOfOffice)
en: Allow users to upload out-of-office sieve scripts, but prevent them from changing any settings, such as the domain to react to or the spam reaction switch.
sr@latin: Dozvoli korisnicima da otpremaju sito skripte van‑kancelarije, ali im zabrani menjanje postavki, kao npr. domen na koji se reaguje i prekidač za spam.

note: i18n: ectx: label, entry (OutOfOfficeDomain), group (OutOfOffice)
en: Send out-of-office replies to mails coming from this domain only.
sr@latin: Šalji odgovore van‑kancelarije samo na poruke pristigle sa ovog domena.

note: i18n: ectx: label, entry (OutOfOfficeReactToSpam), group (OutOfOffice)
en: Allow out-of-office replies to be sent to messages marked as SPAM.
sr@latin: Dozvoli slanje odgovora van‑kancelarije na poruke označene kao spam.

note: i18n: ectx: label, entry (CheckOutOfOfficeOnStartup), group (OutOfOffice)
en: Check if there is still an active out-of-office reply configured on startup.
sr@latin: Proveri da li je i dalje aktivan odgovor van‑kancelarije pri pokretanju.

en: Apply Changes
sr@latin: Primeni izmene

en: Debug
sr@latin: Ispravljaj

en: Email path:
sr@latin: Putanja e‑pošte:

en: Extension:
sr@latin: Nastavak:

en: Activate extension with "+<name of extension>", deactivate it with "-<name of extension>"
sr@latin: Aktivirajte nastavak sa „+[ime nastavka]“, deaktivirajte sa „-[ime nastavka]“.

en: Display check script result...
sr@latin: Prikaži rezultat skripte za proveru...

en: Script text is empty.
sr@latin: Tekst skripte je prazan.

en: Email file must be installed locally.
sr@latin: Fajl e‑pošte mora da bude lokalno instaliran.

en: Script still contains debug method. Remove it please.
sr@latin: Skripta i dalje sadrži ispravljački metod. Uklonite ga.

en: Clear
sr@latin: Očisti

en: Text Files (*.txt);;All Files (*)
sr@latin: tekstualni fajlovi (*.txt);;svi fajlovi (*)

en: Add debug here
sr@latin: Dodaj ovde ispravljanje

en: "sieve-test" was not found on system. Please install it. (See in Dovecot package)
sr@latin: „sieve-test“ nije nađen na sistemu. Instalirajte ga. (Pogledajte u paketu Dovecot.)

en: Filter on Mailing List-ID
sr@latin: filtriranje po ID‑a poštanske liste

en: Filter on Subject
sr@latin: filtriranje po temi

en: Filter on Spamassassin
sr@latin: filtriranje po SpamAssassinu

en: Flag messages
sr@latin: označavanje poruka

en: Forward Message
sr@latin: prosleđivanje poruke

en: Forward Message and add copy
sr@latin: prosleđivanje poruke i dodavanje kopije

en: Destroy mail posted by...
sr@latin: uništavanje poruke koju šalje...

en: Vacations
sr@latin: odmori

en: Default template
sr@latin: Podrazumevani šablon

en: Template
sr@latin: Šablon

en: You can drag and drop element on editor to import template
sr@latin: Šablone možete uvoziti prevlačenjem na uređivač.

en: KMail's Out of Office Reply functionality relies on server-side filtering. You have not yet configured an IMAP server for this. You can do this on the "Filtering" tab of the IMAP account configuration.
sr@latin: K‑poština funkcionalnost odgovora van‑kancelarije oslanja se na filtriranje na strani servera. Još niste podesili neki IMAP server za ovo. To možete učiniti pod jezičkom „Filtriranje“ u postavi IMAP naloga.

en: ParseUserScriptJob failed: %1
sr@latin: Propalo raščlanjivanje korisničke skripte: %1

en: Failed to get the list of Sieve scripts.
    The server responded:
    %1
sr@latin: Dobavljanje liste sito skripti nije uspelo.
    Server javlja:
    %1

en: Sieve script installed successfully on the server '%1'.
    Out of Office reply is now active.
sr@latin: Sito skripta je uspešno instalirana na server „%1“.
    Odgovori van‑kancelarije sada su aktivni.

en: Sieve script installed successfully on the server '%1'.
    Out of Office reply has been deactivated.
sr@latin: Sito skripta je uspešno instalirana na server „%1“.
    Odgovori van‑kancelarije su deaktivirani.

en: Configure vacation notifications to be sent:
sr@latin: Podesite obaveštenja o odmoru koja se šalju:

en: &Activate vacation notifications
sr@latin: &Uključi obaveštenja o odmoru

en: &Subject of the vacation mail:
sr@latin: &Tema poruke o odmoru:

en: Start date:
sr@latin: Datum početka:

en: End date:
sr@latin: Datum kraja:

en:  day |  days
sr@latin[0]:  dan
sr@latin[1]:  dana
sr@latin[2]:  dana
sr@latin[3]:  dan

en: &Resend notification only after:
sr@latin: &Ponovo pošalji obaveštenje tek posle:

en: &Send responses for these addresses:
sr@latin: Poš&alji odgovore na ove adrese:

en: &Action for incoming mails:
sr@latin: &Radnja nad dolaznim porukama:

en: Do not send vacation replies to spam messages
sr@latin: Ne šalji obaveštenja o odmoru na spam poruke

en: Only react to mail coming from domain
sr@latin: Reaguj samo na poštu sa domena

en: There is still an active out-of-office reply configured.
    Do you want to edit it?
sr@latin: Još uvek je podešen aktivan odgovor van‑kancelarije.
    Želite li da ga uredite?

en: Out-of-office reply still active
sr@latin: Odgovor van‑kancelarije još uvek aktivan

en: Edit
sr@latin: Uredi

en: Ignore
sr@latin: Ignoriši

en: Your server did not list "vacation" in its list of supported Sieve extensions;without it, KMail cannot install out-of-office replies for you.Please contact your system administrator.
sr@latin: Vaš server ne pominje „vacation“ (odmor) u spisku podržanih sito proširenja. Bez njega, K‑pošta ne može da instalira odgovore van‑kancelarije za vas. Obratite se svom sistem-administratoru.

en: Out of office till %1
sr@latin: Van kancelarije do %1|/|Van kancelarije do $[na-reč %1 gen]

en: Redirect to
sr@latin: Preusmeri u

en: Copy to
sr@latin: Kopiraj u

en: I am out of office till %1.
    
    In urgent cases, please contact Mrs. "vacation replacement"
    
    email: "email address of vacation replacement"
    phone: +49 711 1111 11
    fax.:  +49 711 1111 12
    
    Yours sincerely,
    -- "enter your name and email address here"
sr@latin: Biću van kancelarije do %1.
    
    U hitnim slučajevima, obratite se gđi [zamena].
    
    e‑pošta: [adresa e‑pošte vaše zamene]
    telefon: +381 11 111 111
    faks: +381 11 111 112
    
    S poštovanjem,
    -- [upišite svoje ime i adresu e‑pošte]
    |/|Biću van kancelarije do $[na-reč %1 gen].
    
    U hitnim slučajevima, obratite se gđi [zamena].
    
    e‑pošta: [adresa e‑pošte vaše zamene]
    telefon: +381 11 111 111
    faks: +381 11 111 112
    
    S poštovanjem,
    -- [upišite svoje ime i adresu e‑pošte]

en: Someone (probably you) changed the vacation script on the server. KMail is no longer able to determine the parameters for the autoreplies. Default values will be used.
sr@latin: Neko (verovatno vi) je na serveru promenio skriptu za odmor. K‑pošta više nije u mogućnosti da odredi parametre za automatske odgovore. Biće korišćene podrazumevane vrednosti.

en: No Sieve URL configured
sr@latin: Nije podešen sito URL

en: No IMAP server configured...
sr@latin: Nije podešen nijedan IMAP server.

en: Available Scripts
sr@latin: Dostupne skripte

en: Network down.
sr@latin: Mreža je nedostupna.

en: Edit Script...
sr@latin: Uredi skriptu...

en: Rename Script...
sr@latin: Preimenuj skriptu...

en: Deactivate Script
sr@latin: Deaktiviraj skriptu

en: New Script...
sr@latin: Nova skripta...

en: New Sieve Script
sr@latin: Nova sito skripta

en: Please enter a name for the new Sieve script:
sr@latin: Unesite ime za novu sito skriptu:

en: unnamed
sr@latin: bezimena

en: Empty name is not a valid name
sr@latin: Ime ne može da bude prazno

en: You cannot use protected name.
sr@latin: Ne možete da koristite zaštićeno ime.

en: Script name already used "%1".
sr@latin: Ime skripte je već upotrebljeno „%1“.

en: Script Name:
sr@latin: Ime skripte:

en: Really delete script "%1" from the server?
sr@latin: Zaista obrisati skriptu „%1“ sa servera?

en: Delete Sieve Script Confirmation
sr@latin: Potvrda o brisanju sito skripte

en: Deleting the script failed.
    The server responded:
    %1
sr@latin: Brisanje skripte nije uspelo.
    Server javlja:
    %1

en: Failed to fetch the list of scripts
sr@latin: Ne mogu da preuzmem spisak skripti

en: Parse error: Carriage Return (CR) without Line Feed (LF)
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: povratak reda (CR) bez uvoda linije (LF).

en: Parse error: Unquoted Slash ('/') without Asterisk ('*'). Broken Comment?
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: necitirano kroz (/) bez zvezdice (*). Iskvaren komentar?

en: Parse error: Illegal Character
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: nedopušten znak.

en: Parse error: Unexpected Character, probably a missing space?
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: neočekivani znak, verovatno nedostaje razmak?

en: Parse error: Tag Name has leading Digits
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: ime oznake počinje ciframa.

en: Parse error: Only whitespace and #comments may follow "text:" on the same line
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: samo praznine i #komentari mogu da slede ‘text:’ u istom redu.

en: Parse error: Number out of Range (must be smaller than %1)
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: broj izvan opsega (mora biti manji od %1).

en: Parse error: Invalid UTF-8 sequence
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: neispravan UTF‑8 niz.

en: Parse error: Premature end of Multiline String (did you forget the '.'?)
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: prerani kraj višeredne niske (da nije izostavljena ‘.’?).

en: Parse error: Premature end of Quoted String (missing closing '"')
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: prerani kraj niske pod navodnicima (nedostaje zatvarajući ‘"’).

en: Parse error: Premature end of String List (missing closing ']')
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: prerani kraj liste niski (nedostaje zatvarajuća ‘]’).

en: Parse error: Premature end of Test List (missing closing ')')
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: prerani kraj liste proba (nedostaje zatvarajuća ‘)’).

en: Parse error: Premature end of Block (missing closing '}')
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: prerani kraj bloka (nedostaje zatvarajuća ‘}’).

en: Parse error: Missing Whitespace
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: nedostaje praznina.

en: Parse error: Missing ';' or Block
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: nedostaje ‘;’ ili blok.

en: Parse error: Expected ';' or '{', got something else
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: očekivano je ‘;’ ili ‘{’, a naišlo nešto treće.

en: Parse error: Expected Command, got something else
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: očekivana je naredba, naišlo nešto drugo.

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in String List
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: vodeće, prateće ili duple zapete u listi niski.

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in Test List
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: vodeće, prateće ili duple zapete u listi proba.

en: Parse error: Missing ',' between Strings in String List
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: nedostaje ‘,’ između niski u listi.

en: Parse error: Missing ',' between Tests in Test List
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: nedostaje ‘,’ između proba u listi.

en: Parse error: Only Strings allowed in String Lists
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: samo su niske dozvoljene u listama niski.

en: Parse error: Only Tests allowed in Test Lists
sr@latin: Greška u raščlanjivanju: samo su probe dozvoljene u listama proba.

en: "require" must be first command
sr@latin: Prva naredba mora da bude „require“

en: "require" missing for command "%1"
sr@latin: Nedostaje „require“ za naredbu „%1“

en: "require" missing for test "%1"
sr@latin: Nedostaje „require“ za probu „%1“

en: "require" missing for comparator "%1"
sr@latin: Nedostaje „require“ za upoređivač „%1“

en: Command "%1" not supported
sr@latin: Naredba „%1“ nije podržana

en: Test "%1" not supported
sr@latin: Proba „%1“ nije podržana

en: Comparator "%1" not supported
sr@latin: Upoređivač „%1“ nije podržan

en: Site Policy Limit Violation: Test nesting too deep (max. %1)
sr@latin: Kršenje mesne smernice: proba je preduboko ugnežđena (maks. %1)

en: Site Policy Limit Violation: Block nesting too deep (max. %1)
sr@latin: Kršenje mesne smernice: blok je preduboko ugnežđen (maks. %1)

en: Invalid Argument "%1" to "%2"
sr@latin: Loš argument „%1“ za „%2“

en: Conflicting Arguments: "%1" and "%2"
sr@latin: Sukobljeni argumenti: „%1“ i „%2“

en: Argument "%1" Repeated
sr@latin: Argument „%1“ je ponovljen

en: Command "%1" violates command ordering constraints
sr@latin: Naredba „%1“ krši ograničenja poretka naredbi

en: Incompatible Actions "%1" and "%2" requested
sr@latin: Zahtevane su nesaglasne radnje „%1“ i „%2“

en: Mail Loop detected
sr@latin: Otkrivena je poštanska petlja

en: Site Policy Limit Violation: Too many Actions requested (max. %1)
sr@latin: Prekršaj mesne smernice: zahtevano je previše radnji (maks. %1)

en: Unknown error
sr@latin: Nepoznata greška
