libksieve - en to ug translation catalogue (117 entries)

en: TLS encryption requested, but not supported by server.
ug: TLS شىفىرلاش زۆرۈر، ئەمما مۇلازىمېتىر TLS قوللىمايدۇ.

en: The server does not seem to support TLS. Disable TLS if you want to connect without encryption.
ug: مۇلازىمېتىر TLS نى قوللىمايدىغاندەك قىلىدۇ. شىفىرسىز باغلانماقچى بولسىڭىز TLS نى ئىناۋەتسىز قىلىڭ.

en: Sieve Authentication Details
ug: Sieve كىملىك دەلىللەش تەپسىلاتى

en: Authentication failed.
    Most likely the password is wrong.
    The server responded:
    %1
ug: كىملىك دەلىللەش مەغلۇپ بولدى.
    ئاساسلىقى ئىم خاتادەك قىلىدۇ.
    مۇلازىمېتىرنىڭ جاۋابى:
    %1

en: is
ug: بولسا

en: contains
ug: ئىچىدە

en: Help
ug: ياردەم

en: Break
ug: ئۈز

en: Convert
ug: CONVERT

en: From:
ug: ئەۋەتكۈچى:

en: To:
ug: خەت تاپشۇرۇۋالغۇچى：

en: Parameters:
ug: پارامېتىرلار:

en: Discard
ug: تاشلىۋەت

en: Subject:
ug: تېما:

en: Number of characters:
ug: ھەرپ سانى:

en: Keep
ug: تەگمە

en: Notify
ug: ئۇقتۇرۇش

en: Reject
ug: رەت قىل

en: Replace
ug: ئالماشتۇر

en: Variable
ug: ئۆزگىرىشچان

en: Value:
ug: قىممىتى:

en: Stop
ug: توختا

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Answered
ug: جاۋاب بېرىلگەن

en: Seen
ug: كۆرگەن

en: Draft
ug: دەسلەپكى نۇسخا

en: ...
ug: …

en: days
ug: كۈن

en: seconds
ug: سېكۇنت

en: None
ug: يوق

en: Lower
ug: تۆۋەنرەك

en: Upper
ug: يۇقىرىسى

en: Please select an action.
ug: مەشغۇلات تاللاڭ.

en: Address
ug: ئادرېس

en: Body
ug: جىسىم

en: Date
ug: چېسلا

en: Envelope
ug: لېپاپ

en: Environment
ug: مۇھىت

en: Item:
ug: تۈر:

en: Exists
ug: مەۋجۇت

en: exists
ug: مەۋجۇت

en: False
ug: يالغان

en: false
ug: يالغان

en: Header
ug: بەت قېشى

en: Meta Data
ug: مېتا سانلىق-مەلۇمات

en: Size
ug: چوڭلۇقى

en: under
ug: قوشۇلۇشىدا

en: Percent
ug: پىرسەنت

en: True
ug: راست

en: true
ug: راست

en: all
ug: ھەممىسى

en: user
ug: ئىشلەتكۈچى

en: content
ug: مەزمۇن

en: text
ug: تېكىست

en: Year
ug: يىل

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Julian
ug: جۇلىئان

en: Hour
ug: سائەت

en: Minute
ug: مىنۇت

en: Second
ug: سېكۇنت

en: Time
ug: ۋاقىت

en: Weekday
ug: بىنەپتە كۈن

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Cc
ug: كۆچۈرۈپ يوللا

en: Bcc
ug: مەخپىي كۆچۈرۈپ يوللا

en: Sender
ug: يوللىغۇچى

en: Subject
ug: تېما

en: Message Id
ug: ئۇچۇر كىملىكى(Id)

en: Content type
ug: مەزمۇن تىپى

en: Type
ug: تىپى

en: Subtype
ug: تارماق تىپ

en: Parameters
ug: پارامېتىرلار

en: Value
ug: قىممەت

en: Count
ug: سانى

en: Bytes
ug: بايت

en: global
ug: ئومۇمىي؛ ئومۇمىيەت

en: Include:
ug: ئۆز ئىچىگە ئالىدىغانلىرى:

en: Name:
ug: ئاتى:

en: Optional
ug: تاللاشچان

en: Once
ug: بىر قېتىملىق

en: Conditions
ug: شەرتلەر

en: Match a&ll of the following
ug: تۆۋەندىكى تۈرلەرنىڭ ھەممىسىگە ماس كېلىدۇ(&L)

en: Match an&y of the following
ug: تۆۋەندىكىلەردىن خالىغان بىرىگە ماسلاشتۇر(&Y)

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

[ctx: Move selected filter up.]
en: Up
ug: ئۈستى

[ctx: Move selected filter down.]
en: Down
ug: ئاستى

[ctx: Move selected filter to the top.]
en: Top
ug: ئۈستى

[ctx: Move selected filter to the bottom.]
en: Bottom
ug: ئاستى

en: New Script
ug: يېڭى قوليازما

en: Includes
ug: ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ

en: Global Variable
ug: ئومۇمىيەت ئۆزگەرگۈچى

en: Save As...
ug: باشقا ئاتتا ساقلا…

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
ug: بەتكۈچ ياپ

en: Import Script
ug: قوليازما ئىمپورت قىلىش

en: Import...
ug: ئەكىر…

en: Script name:
ug: قوليازما نامى:

en: Close
ug: ياپ

[ctx: Find text]
en: F&ind:
ug: ئىزدە(&I)

en: Text to search for
ug: ئىزدەيدىغان تېكىست

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
ug: كېيىنكى

en: Jump to next match
ug: كېيىنكى ماس كەلگەندە ئاتلا

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Jump to previous match
ug: ئالدىنقى ماس كەلگەندە ئاتلا

en: Options
ug: تاللانما

en: Modify search behavior
ug: ئىزدەش ئۇسۇلىنى ئۆزگەرت

en: Case sensitive
ug: چوڭ كىچىك يېزىلىشنى پەرقلەندۈر

[ctx: create a new sieve script]
en: New...
ug: يېڭى…

en: Edit...
ug: تەھرىر…

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Deactivate
ug: ياپ

en:  day |  days
ug[0]:  كۈن

en: Edit
ug: تەھرىرلەش

en: Ignore
ug: پەرۋا قىلما

en: unnamed
ug: ئاتسىز

en: Unknown error
ug: نامەلۇم خاتالىق
