libkdepim - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
ar: لا يمكننا إضافة المزيد من المستلمين. لقد وصلنا إلى الحد الأقصى من المستفيدين

en: Cancel this operation.
ar: ألغِ العمليّة.

en: Aborting...
ar: يجهض...

en: Connection is encrypted
ar: الاتّصال معمًّى

en: Connection is unencrypted
ar: الاتّصال غير معمًّى

en: Open detailed progress dialog
ar: افتح حواريّ تقدّم مفصّل

en: Show detailed progress window
ar: أظهر نافذة تقدّم مفصّلة

en: Hide detailed progress window
ar: أخفِ نافذة التّقدّم المفصّلة

[ctx: more widgets]
en: More
ar: أكثر

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
ar: أقلّ
