libkdepim - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
bg: Не може да се добавят повече получатели. Достигнат е максималният брой

en: Cancel this operation.
bg: Прекъсване на операцията.

en: Aborting...
bg: Прекъсване...

en: Connection is encrypted
bg: Връзката е шифрована

en: Connection is unencrypted
bg: Връзката не е шифрована

en: Open detailed progress dialog
bg: Отваряне на подробен диалог за прогреса

en: Show detailed progress window
bg: Показване на подробностите за прогреса

en: Hide detailed progress window
bg: Скриване на подробностите за прогреса

[ctx: more widgets]
en: More
bg: Повече

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
bg: По-малко
