libkdepim - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Aborting...
br: Emaon o nullañ ...

en: Connection is encrypted
br: Enrineget eo ar gevreadenn

en: Connection is unencrypted
br: N'eo ket enrineget ar gevreadenn

[ctx: more widgets]
en: More
br: Muioc'h

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
br: Nebeutoc'h
