libkdepim - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
bs: Ne možete dodati više primatelja. Dosegli smo maksimum primatelja

en: Cancel this operation.
bs: Prekini ovu operaciju.

en: Aborting...
bs: Prekidam...

en: Connection is encrypted
bs: Konekcija je šifrovana

en: Connection is unencrypted
bs: Konekcija nije šifrovana

en: Open detailed progress dialog
bs: Otvori detaljni prozor napretka

en: Show detailed progress window
bs: Prikaži detaljni prozor napretka

en: Hide detailed progress window
bs: Sakrij detaljni prozor napretka

[ctx: more widgets]
en: More
bs: Više

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
bs: Manje
