libkdepim - en to ca@valencia translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
ca@valencia: No es poden afegir més destinataris. S'ha abastat el màxim

en: Cancel this operation.
ca@valencia: Cancel·la esta operació.

en: Aborting...
ca@valencia: S'està interrompent...

en: Connection is encrypted
ca@valencia: La connexió està encriptada

en: Connection is unencrypted
ca@valencia: La connexió no està encriptada

en: Open detailed progress dialog
ca@valencia: Obri el diàleg de progrés detallat

en: Show detailed progress window
ca@valencia: Mostra la finestra de progrés detallat

en: Hide detailed progress window
ca@valencia: Oculta la finestra de progrés detallat

[ctx: more widgets]
en: More
ca@valencia: Més

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
ca@valencia: Menys
