libkdepim - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
cs: Nelze přidat více příjemců. Dosáhli jsme maximálního počtu.

en: Cancel this operation.
cs: Zrušit tuto operaci.

en: Aborting...
cs: Přerušuji...

en: Connection is encrypted
cs: Spojení je šifrováno

en: Connection is unencrypted
cs: Spojení není šifrováno

en: Open detailed progress dialog
cs: Otevřít okno s podrobným popisem průběhu

en: Show detailed progress window
cs: Zobrazit okno s podrobnostmi o průběhu

en: Hide detailed progress window
cs: Skrýt okno s podrobnostmi o průběhu

[ctx: more widgets]
en: More
cs: Více

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
cs: Méně
