libkdepim - en to el translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
el: Δεν είναι δυνατή η προσθήκη περισσότερων παραληπτών. Έχετε προσθέσει τον μέγιστο αριθμό παραληπτών.

en: Cancel this operation.
el: Ακύρωση αυτής της λειτουργίας.

en: Aborting...
el: Διακοπή...

en: Connection is encrypted
el: Η σύνδεση είναι κρυπτογραφημένη

en: Connection is unencrypted
el: Η σύνδεση δεν είναι κρυπτογραφημένη

en: Open detailed progress dialog
el: Άνοιγμα παραθύρου λεπτομερούς προόδου

en: Show detailed progress window
el: Εμφάνιση παραθύρου λεπτομερούς προόδου

en: Hide detailed progress window
el: Απόκρυψη παραθύρου λεπτομερούς προόδου

[ctx: more widgets]
en: More
el: Περισσότερα

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
el: Λιγότερα
