libkdepim - en to et translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
et: Rohkem saajaid ei saa lisada, sest neid on juba maksimaalselt.

en: Cancel this operation.
et: Katkestab selle toimingu.

en: Aborting...
et: Loobumine...

en: Connection is encrypted
et: Ühendus on krüptitud

en: Connection is unencrypted
et: Ühendus on krüptimata

en: Open detailed progress dialog
et: Ava üksikasjalik edenemisdialoog

en: Show detailed progress window
et: Näita üksikasjalikku edenemisdialoogi

en: Hide detailed progress window
et: Peida üksikasjalik edenemisdialoog

[ctx: more widgets]
en: More
et: Rohkem

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
et: Vähem
