libkdepim - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
eu: Ezin dituzu hartzaile gehiago gehitu. Gehienezko hartzaile kopurura iritsi gara

en: Cancel this operation.
eu: Bertan behera utzi eragiketa hau.

en: Aborting...
eu: Abortzen...

en: Connection is encrypted
eu: Konexioa enkriptatuta dago

en: Connection is unencrypted
eu: Konexioa ez dago enkriptatuta

en: Open detailed progress dialog
eu: Ireki aurrerapen elkarrizketa-koadroa xehea

en: Show detailed progress window
eu: Erakutsi aurrerapen elkarrizketa-koadroa xehea

en: Hide detailed progress window
eu: Ezkutatu aurrerapen elkarrizketa-koadroa xehea

[ctx: more widgets]
en: More
eu: Gehiago

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
eu: Gutxiago
