libkdepim - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Cancel this operation.
fa: این عملیات را لغو کنید.

en: Aborting...
fa: ساقط کردن...

en: Connection is encrypted
fa: اتصال رمزبندی می‌شود

en: Connection is unencrypted
fa: اتصال بدون رمزبندی می‌باشد

en: Open detailed progress dialog
fa: باز کردن محاوره پیشرفت جزئی

en: Show detailed progress window
fa: نمایش پنجره پیشرفت جزئی

en: Hide detailed progress window
fa: مخفی کردن پنجره پیشرفت جزئی

[ctx: more widgets]
en: More
fa: بیشتر

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
fa: کمتر
