libkdepim - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
fi: Vastaanottajia ei voi lisätä enempää, koska niiden enimmäismäärä on saavutettu

en: Cancel this operation.
fi: Keskeytä tämä toiminto.

en: Aborting...
fi: Keskeytetään…

en: Connection is encrypted
fi: Yhteys on salattu

en: Connection is unencrypted
fi: Yhteys on salaamaton

en: Open detailed progress dialog
fi: Avaa yksityiskohtainen edistymisen ikkuna

en: Show detailed progress window
fi: Näytä edistymisen yksityiskohtainen ikkuna

en: Hide detailed progress window
fi: Piilota yksityiskohtainen edistymisen ikkuna

[ctx: more widgets]
en: More
fi: Lisää

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
fi: Vähemmän
