libkdepim - en to fy translation catalogue (9 entries)

en: Cancel this operation.
fy: Dizze operaasje annulearje.

en: Aborting...
fy: Dwaande mei ôfbrekken...

en: Connection is encrypted
fy: Ferbining is kodearre

en: Connection is unencrypted
fy: Ferbining is net kodearre

en: Open detailed progress dialog
fy: Detaillearre fuortgongsdialooch iepenje

en: Show detailed progress window
fy: Detaillearre fuortgongsfinster toane

en: Hide detailed progress window
fy: Detaillearre fuortgongsfinster ferbergje

[ctx: more widgets]
en: More
fy: Mear

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
fy: Minder
