libkdepim - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
gl: Non se poden engadir máis destinatarios. Chegouse ao número máximo de destinatarios

en: Cancel this operation.
gl: Cancelar esta operación.

en: Aborting...
gl: Estase a interromper…

en: Connection is encrypted
gl: A conexión está cifrada

en: Connection is unencrypted
gl: A conexión non está cifrada

en: Open detailed progress dialog
gl: Abrir o diálogo de progreso detallado

en: Show detailed progress window
gl: Mostrar a xanela de progreso detallado

en: Hide detailed progress window
gl: Agochar a xanela de progreso detallado

[ctx: more widgets]
en: More
gl: Máis

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
gl: Menos
