libkdepim - en to hne translation catalogue (9 entries)

en: Cancel this operation.
hne: ये आपरेसन को खारिज करव.

en: Aborting...
hne: छोड़त हे...

en: Connection is encrypted
hne: कनेक्सन एनक्रिप्टेड हे

en: Connection is unencrypted
hne: कनेक्सन एनक्रिप्टेड हे

en: Open detailed progress dialog
hne: विस्तृत प्रगति गोठ खोलव

en: Show detailed progress window
hne: विस्तृत प्रगति गोठ देखाव

en: Hide detailed progress window
hne: विस्तृत प्रगति विंडो ल लुकाव

[ctx: more widgets]
en: More
hne: अधिक

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
hne: कम
