libkdepim - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Cancel this operation.
ja: この操作を取り消します。

en: Aborting...
ja: 中止します...

en: Connection is encrypted
ja: 暗号化で接続中

en: Connection is unencrypted
ja: 暗号化せずに接続中

en: Open detailed progress dialog
ja: 詳細な進捗ダイアログを開きます

en: Show detailed progress window
ja: 詳細な進捗ウィンドウを表示します

en: Hide detailed progress window
ja: 詳細な進捗ウィンドウを隠します

[ctx: more widgets]
en: More
ja: 増やす

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
ja: 減らす
