libkdepim - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
ka: მეტი მიმღების დამატება შეუძლებელია. მიმღებების ზღვარი მიღწეულია

en: Cancel this operation.
ka: მიმდინარე ოპერაციის გაუქმება.

en: Aborting...
ka: გაუქმება...

en: Connection is encrypted
ka: შეერთება დაშიფრულია

en: Connection is unencrypted
ka: შეერთება დაშიფრული არაა

en: Open detailed progress dialog
ka: მიმდინარეობის დეტალების ფანჯრის გახსნა

en: Show detailed progress window
ka: მიმდინარეობის დეტალების ფანჯრის ჩვენება

en: Hide detailed progress window
ka: მიმდინარეობის დეტალების ფანჯრის დამალვა

[ctx: more widgets]
en: More
ka: მეტი

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
ka: ნაკლები
