libkdepim - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
kk: Қосымша қабылдаушы қоса алмайсыз. Шегіне жетті.

en: Cancel this operation.
kk: Әрекеттен айну.

en: Aborting...
kk: Доғару...

en: Connection is encrypted
kk: Қосылым шифрланған

en: Connection is unencrypted
kk: Қосылым шифрланбаған

en: Open detailed progress dialog
kk: Егжей-тегжейлі барыс диалогын ашу

en: Show detailed progress window
kk: Егжей-тегжейлі барыс терезесін көрсету

en: Hide detailed progress window
kk: Егжей-тегжейлі барыс терезесін жасыру

[ctx: more widgets]
en: More
kk: Көбірек

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
kk: Шамалырақ
