libkdepim - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Cancel this operation.
km: បោះបង់​ប្រតិបត្តិការ​នេះ ។

en: Aborting...
km: កំពុង​បញ្ឈប់...

en: Connection is encrypted
km: ការត​ភ្ជាប់​ត្រូវបានអ៊ិនគ្រីប

en: Connection is unencrypted
km: ការតភ្ជាប់មិនត្រូវបានអ៊ិនគ្រីប

en: Open detailed progress dialog
km: បើក​ប្រអប់​វឌ្ឍនភាព​លម្អិត

en: Show detailed progress window
km: បង្ហាញ​បង្អួច​វឌ្ឍនភាព​លម្អិត

en: Hide detailed progress window
km: លាក់​បង្អួច​វឌ្ឍនភាព​លម្អិត

[ctx: more widgets]
en: More
km: ច្រើន

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
km: តិច
