libkdepim - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Cancel this operation.
lt: Atšaukti šią operaciją.

en: Aborting...
lt: Nutraukiama...

en: Connection is encrypted
lt: Prisijungimas užšifruotas

en: Connection is unencrypted
lt: Prisijungimas nėra užšifruotas

en: Open detailed progress dialog
lt: Atverti detalų progreso dialogą

en: Show detailed progress window
lt: Rodyti detalų progreso langą

en: Hide detailed progress window
lt: Slėpti detalų progreso dialogą

[ctx: more widgets]
en: More
lt: Daugiau

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
lt: Mažiau
