libkdepim - en to nb translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
nb: Kan ikke legge til flere adressater. Største antall adressater er nådd.

en: Cancel this operation.
nb: Avbryt denne handlinga.

en: Aborting...
nb: Avbryter …

en: Connection is encrypted
nb: Tilkoblingen er kryptert

en: Connection is unencrypted
nb: Tilkoblingen er ikke kryptert

en: Open detailed progress dialog
nb: Åpne detaljert framdriftsdialog

en: Show detailed progress window
nb: Vis detaljert framdriftsvindu

en: Hide detailed progress window
nb: Skjul detaljert framdriftsvindu

[ctx: more widgets]
en: More
nb: Flere

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
nb: Færre
