libkdepim - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Cancel this operation.
ne: यो सञ्चालन रद्द गर्नुहोस् ।

en: Aborting...
ne: परित्याग गर्दैछ...

en: Connection is encrypted
ne: जडान गुप्तिकरण गरिएको छ

en: Connection is unencrypted
ne: जडान गुप्तिकरण उल्टाइएको छ

en: Open detailed progress dialog
ne: विस्तृत प्रक्रिया संवाद खोल्नुहोस्

en: Show detailed progress window
ne: विस्तृत प्रक्रिया सञ्झ्याल देखाउनुहोस्

en: Hide detailed progress window
ne: विस्तृत प्रक्रिया सञ्झ्याल लुकाउनुहोस्

[ctx: more widgets]
en: More
ne: बढी

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
ne: थोरै
