libkdepim - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
nl: Meer ontvangers kunnen niet worden toegevoegd. Het maximum aantal ontvangers is bereikt

en: Cancel this operation.
nl: Deze operatie annuleren.

en: Aborting...
nl: Bezig met afbreken...

en: Connection is encrypted
nl: Verbinding is versleuteld

en: Connection is unencrypted
nl: Verbinding is niet versleuteld

en: Open detailed progress dialog
nl: Gedetailleerd voortgangsdialoog openen

en: Show detailed progress window
nl: Gedetailleerd voortgangsvenster tonen

en: Hide detailed progress window
nl: Gedetailleerd voortgangsvenster verbergen

[ctx: more widgets]
en: More
nl: Meer

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
nl: Minder
