libkdepim - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
nn: Kan ikkje leggja til fleire mottakarar. Har nådd maksgrensa.

en: Cancel this operation.
nn: Avbryt denne operasjonen.

en: Aborting...
nn: Avbryt …

en: Connection is encrypted
nn: Sambandet er kryptert

en: Connection is unencrypted
nn: Sambandet er ukryptert

en: Open detailed progress dialog
nn: Opna detaljert framdriftsvisar

en: Show detailed progress window
nn: Vis detaljert framdriftsvisar

en: Hide detailed progress window
nn: Gøym detaljert framdriftsvisar

[ctx: more widgets]
en: More
nn: Fleire

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
nn: Færre
