libkdepim - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Cancel this operation.
pa: ਇਹ ਕਾਰਵਾਈ ਰੱਦ ਕਰੋ।

en: Aborting...
pa: ਅਧੂਰਾ ਛੱਡਿਆ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ...

en: Hide detailed progress window
pa: ਵੇਰਵਾ ਤਰੱਕੀ ਝਰੋਖਾ ਓਹਲੇ

[ctx: more widgets]
en: More
pa: ਵੱਧ

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
pa: ਘੱਟ
