libkdepim - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
pl: Nie można dodać więcej adresatów. Osiągnięto maksymalną liczbę adresatów.

en: Cancel this operation.
pl: Zaniechaj działania.

en: Aborting...
pl: Porzucam...

en: Connection is encrypted
pl: Połączenie jest zaszyfrowane

en: Connection is unencrypted
pl: Połączenie nie jest zaszyfrowane

en: Open detailed progress dialog
pl: Otwórz szczegółowe okno postępu

en: Show detailed progress window
pl: Pokaż szczegółowe okno postępu

en: Hide detailed progress window
pl: Ukryj szczegółowe okno postępu

[ctx: more widgets]
en: More
pl: Więcej

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
pl: Mniej
