libkdepim - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
ro: Nu se pot adăuga mai mulți destinatari. S-a atins numărul maxim de destinatari

en: Cancel this operation.
ro: Anulează această operație.

en: Aborting...
ro: Abandonare...

en: Connection is encrypted
ro: Conexiunea este criptată

en: Connection is unencrypted
ro: Conexiunea nu este criptată

en: Open detailed progress dialog
ro: Deschide dialogul de progres detaliat

en: Show detailed progress window
ro: Arată fereastra de progres detaliat

en: Hide detailed progress window
ro: Ascunde fereastra de progres detaliat

[ctx: more widgets]
en: More
ro: Mai multe

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
ro: Mai puține
