libkdepim - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
ru: Невозможно добавить больше получателей: достигнуто максимальное число получателей.

en: Cancel this operation.
ru: Прервать операцию.

en: Aborting...
ru: Прерывание...

en: Connection is encrypted
ru: Соединение шифруется

en: Connection is unencrypted
ru: Соединение не шифруется

en: Open detailed progress dialog
ru: Открыть окно прогресса выполнения

en: Show detailed progress window
ru: Показать окно прогресса выполнения

en: Hide detailed progress window
ru: Скрыть окно прогресса выполнения

[ctx: more widgets]
en: More
ru: Дополнительно >>

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
ru: Дополнительно &lt;&lt;
