libkdepim - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
sk: Nemôžeme pridať viac prijímateľov. Dosiahli sme maximálny počet

en: Cancel this operation.
sk: Zruší túto operáciu.

en: Aborting...
sk: Prerušujem...

en: Connection is encrypted
sk: Spojenie je šifrované

en: Connection is unencrypted
sk: Spojenie nie je šifrované

en: Open detailed progress dialog
sk: Otvorí detailný dialóg priebehu

en: Show detailed progress window
sk: Zobraziť detailný dialóg prebiehu

en: Hide detailed progress window
sk: Skryje okno s detailným priebehom

[ctx: more widgets]
en: More
sk: Viac

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
sk: Menej
