libkdepim - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
sr: Не може да се дода више прималаца, досегнут је највећи број.

en: Choose...
sr: Изабери...

en: You are about to set all preferences to default values. All custom modifications will be lost.
sr: Управо ћете поставити сва подешавања на подразумеване вредности. Све посебне измене ће бити изгубљене.

en: Setting Default Preferences
sr: Враћање поставки на подразумевано

en: Reset to Defaults
sr: Ресетуј на подразумевано

en: Cancel this operation.
sr: Обустави овај поступак.

en: Aborting...
sr: Прекидам...

en: Connection is encrypted
sr: Веза је шифрована

en: Connection is unencrypted
sr: Веза није шифрована

en: Open detailed progress dialog
sr: Отвори детаљан дијалог напретка

en: Show detailed progress window
sr: Прикажи детаљан дијалог напретка

en: Hide detailed progress window
sr: Сакриј детаљан дијалог напретка

[ctx: more widgets]
en: More
sr: Више

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
sr: Мање
