libkdepim - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
sv: Det går inte att lägga till fler mottagare. Maximalt antal mottagare har nåtts.

en: Cancel this operation.
sv: Avbryt åtgärden.

en: Aborting...
sv: Avbryter...

en: Connection is encrypted
sv: Anslutningen är krypterad

en: Connection is unencrypted
sv: Anslutningen är inte krypterad

en: Open detailed progress dialog
sv: Visa detaljerat förloppsdialogruta

en: Show detailed progress window
sv: Visa detaljerat förloppsfönster

en: Hide detailed progress window
sv: Dölj detaljerat förloppsfönster

[ctx: more widgets]
en: More
sv: Fler

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
sv: Färre
