libkdepim - en to wa translation catalogue (9 entries)

en: Cancel this operation.
wa: Rinoncî a ciste operåcion chal.

en: Aborting...
wa: Dj' abandene...

en: Connection is encrypted
wa: Li raloyaedje est ecripté

en: Connection is unencrypted
wa: Li raloyaedje n' est nén ecripté

en: Open detailed progress dialog
wa: Drovi spepieus purnea d' divize d' avançmint

en: Show detailed progress window
wa: Mostrer spepieuse finiesse d' avançmint

en: Hide detailed progress window
wa: Catchî spepieuse finiesse d' avançmint

[ctx: more widgets]
en: More
wa: Dipus

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
wa: Moens
