libkleopatra - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Common name
be: Агульнае імя

en: Surname
be: Прозвішча

en: Given name
be: Імя

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Title
be: Тытул

en: Organization
be: Арганізацыя

en: Postal code
be: Паштовы індэкс

en: Telephone number
be: Тэлефонны нумар

en: Fax number
be: Факс-нумар

en: Any
be: Любы

en: Ask
be: Пытаць

[ctx: no specific preference]
en: <none>
be: <няма>

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Edit...
be: Рэдагаваць...

en: Description
be: Апісанне

en: Your keys:
be: Вашыя ключы:

en: Clear
be: Ачысціць

en: Change...
be: Змяніць...

en: unknown
be: невядомы

en: &Search for:
be: &Шукаць:
