libkleopatra - en to br translation catalogue (49 entries)

en: Common name
br: Anv boutin

en: Surname
br: Leshanv

en: Given name
br: Anv roet

en: Location
br: Lec'hiadur

en: Title
br: Titl

en: Organization
br: Aozadur

en: Postal code
br: Kod postel

en: Country code
br: Kod ar vro

en: State or province
br: Bro pe rannvro

en: Business category
br: Rumm labour

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Mail address
br: Chomlec'h elektronek

en: Telephone number
br: Niverenn pellgomz

en: Fax number
br: Niverenn faks

en: Street address
br: Chomlec'h ar strad

en: Any
br: Hini bennak

en: Always Encrypt
br: Enrinegañ bepred

en: Always Encrypt If Possible
br: Enrinegañ bepred ma 'z eus moien

en: Ask
br: Goulenn

en: Always Sign
br: Sinañ bepred

en: Always Sign If Possible
br: Sinañ bepred ma 'z eus moien

[ctx: no specific preference]
en: <none>
br: <hini ebet>

en: User ID
br: ID an arveriad

en: Edit...
br: Aozañ ...

en: Description
br: Deskrivadur

en: All others
br: Ar re all

en: Move one up
br: Pignit unan

en: Move one down
br: Diskennit unan

en: Move to bottom
br: Fiñval d'an traoñ

en: Always Encrypt with This Key
br: Enrinegañ bepred gant an alc'hwezh-se

en: Always Ask
br: Goulenn bepred

en: Your keys:
br: Hoc'h alc'hwezioù :

en: Recipient:
br: Degemerer :

en: Encryption keys:
br: Alc'hwezioù enrinegadur :

en: Encryption preference:
br: Dibarzhoù an enrinegadur :

en: Clear
br: Goullonderiñ

en: Change...
br: Kemmañ ...

en: <qt><p>An error occurred while fetching the keys from the backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>
br: <qt><p>Degouezhet ez eus ar fazi en ur degas an alc'hwezioù eus ar goulev :</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: OpenPGP Key Selection
br: Choaz an alc'hwez OpenPGP

en: Key Selection
br: Diuzadenn an alc'hwezioù

en: Key ID
br: ID an alc'hwez

en: unknown
br: dianav

en: &Search for:
br: &Klask evit :

en: &Reread Keys
br: &Adlenn an alc'hwezioù

en: Certificate Manager Error
br: Fazi merour an testnioù

en: Checking selected keys...
br: Emaon o wiriekaat an alc'hwezioù dibabet ...

en: Fetching keys...
br: Emaon o tegas an alc'hwezioù ...

en: Encryption failed: %1
br: Sac'het eo an enrinegadur : %1

en: %1: %2
br: %1 : %2
