kdepim - en to bs translation catalogue (125 entries)

en: Error in checksum definition %1: %2
bs: Greška u definiciji kontrolne sume %1: %2

en: Cannot use both %f and | in '%1'
bs: Ne može se istovremeno koristiti %f i | u '%1'

en: Quoting error in '%1' entry
bs: Greška citiranja u  '%1' elementu

en: '%1' too complex (would need shell)
bs: '%1' previše kompleksno (potrebna je školjka)

en: '%1' entry is empty/missing
bs: '%1' element nedostaje ili je prazan

en: '%1' empty or not found
bs: '%1' nedostaje ili je prazan

en: 'id' entry is empty/missing
bs: 'id' element nedostaje ili je prazan

en: 'output-file' entry is empty/missing
bs: 'output-file' element nedostaje ili je prazan

en: 'file-patterns' entry is empty/missing
bs: 'file-patterns' element nedostaje ili je prazan

en: Caught unknown exception in group %1
bs: Dohvaćen neočekivan izuzetak u grupi %1

en: Common name
bs: Uobičajeno ime

en: Surname
bs: Prezime

en: Given name
bs: Ime

en: Location
bs: Lokacija

en: Title
bs: Naziv

en: Organizational unit
bs: Organizaciona jedinica

en: Organization
bs: Organizacija

en: Postal code
bs: Poštanski broj

en: Country code
bs: Kôd države

en: State or province
bs: Država ili provincija

en: Domain component
bs: Komponenta domena

en: Business category
bs: Poslovna kategorija

en: Email address
bs: Email adresa

en: Mail address
bs: Poštanska adresa

en: Mobile phone number
bs: Broj mobilnog telefona

en: Telephone number
bs: Broj telefona

en: Fax number
bs: Broj faksa

en: Street address
bs: Adresa

en: Unique ID
bs: Jedinstveni id.

en: Inline OpenPGP (deprecated)
bs: OpenPGP u liniji (zastarjelo)

en: S/MIME Opaque
bs: S/MIME, neprozirno

en: Any
bs: Bilo koji

en: Never Encrypt
bs: Nikad ne šifruj

en: Always Encrypt
bs: Uvijek šifruj

en: Always Encrypt If Possible
bs: Uvijek šifruj ako je moguće

en: Ask
bs: Pitaj

en: Ask Whenever Possible
bs: Pitaj kada je moguće

[ctx: no specific preference]
en: <placeholder>none</placeholder>
bs: <placeholder>ništa</placeholder>

en: Never Sign
bs: Nikad ne potpisuj

en: Always Sign
bs: Uvijek potpisuj

en: Always Sign If Possible
bs: Uvijek potpisuj ako je moguće

[ctx: no specific preference]
en: <none>
bs: <nijedno>

en: All Certificates
bs: Svi certifikati

en: My Certificates
bs: Moji certifikati

en: Trusted Certificates
bs: Certifikati u koje se vjeruje

en: Other Certificates
bs: Ostali certifikati

en: User ID
bs: Korisnički id.

en: &Copy to Clipboard
bs: &Kopiraj u klipbord

en: &Save to Disk...
bs: &Snimi na disk...

en: Choose File to Save GnuPG Audit Log to
bs: Izaberite datoteku za snimanje dnevnika revizije GnuPG-a

en: Could not save to file "%1": %2
bs: Ne mogu spremiti u datoteku "%1": %2

en: File Save Error
bs: Greška pri snimanju

en: GpgConf Error
bs: GpgConf greška

en: The gpgconf tool used to provide the information for this dialog does not seem to be installed properly. It did not return any components. Try running "%1" on the command line for more information.
bs: Gpgconf alat koji se koristi za pružanje informacija za ovaj dijalog ne čini se instaliran ispravno. Nije vratio komponente. Probajte pokrenuti "%1" iz komandne linije za više informacija.

en: Set the debugging level to
bs: Postavite debugging nivo

en: Show...
bs: Prikaži...

en: Edit...
bs: Uredi...

en: 1 server configured | %1 servers configured
bs[0]: %1 server podešen
bs[1]: %1 servera podešena
bs[2]: %1 servera podešeno

en: Delete
bs: Obriši

en: Description
bs: Opis

en: Available attributes:
bs: Dostupni atributi:

en: Current attribute order:
bs: Trenutni redoslijed atributa:

en: All others
bs: Svi drugi

en: Add to current attribute order
bs: Dodaj u trenutni redoslijed atributa

en: Remove from current attribute order
bs: Ukloni iz trenutnog redoslijeda atributa

en: Move to top
bs: Pomjeri na vrh

en: Move one up
bs: Pomjeri jedno mjesto gore

en: Move one down
bs: Pomjeri jedno mjesto dolje

en: Move to bottom
bs: Pomjeri na dno

en: <placeholder>none</placeholder>
bs: <placeholder>ništa</placeholder>

en: Never Encrypt with This Key
bs: Nikad ne šifruj ovim ključem

en: Always Encrypt with This Key
bs: Uvijek šifruj ovim ključem

en: Encrypt Whenever Encryption is Possible
bs: Šifruj kad god je šifrovanje moguće

en: Always Ask
bs: Uvijek pitaj

en: Ask Whenever Encryption is Possible
bs: Pitaj kad god je šifrovanje moguće

en: The following keys will be used for encryption:
bs: Sljedeći ključevi će biti korišćeni za šifrovanje:

en: Your keys:
bs: Vaši ključevi:

en: Recipient:
bs: Primalac:

en: Encryption keys:
bs: Ključevi za šifrovanje:

en: Encryption preference:
bs: Redoslijed šifrovanja:

en: Clear
bs: Čisto

en: Change...
bs: Promijeni...

en: <placeholder>unknown</placeholder>
bs: <placeholder>nepoznato</placeholder>

en: <qt><p>An error occurred while fetching the keys from the backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>
bs: <qt><p>Došlo je do greške pri dobijanju ključeva od pozadinskog sistema:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Key Listing Failed
bs: Listanje ključeva nije uspelo

en: The OpenPGP backend does not support listing keys. Check your installation.
bs: OpenPGP pozadinski sistem ne podržava listanje ključeva. Provjerite vašu instalaciju.

en: The S/MIME backend does not support listing keys. Check your installation.
bs: S/MIME pozadinski sistem ne podržava listanje ključeva. Provjerite vašu instalaciju.

en: OpenPGP Key Selection
bs: Izbor OpenPGP ključa

en: Please select an OpenPGP key to use.
bs: Izaberite OpenPGP ključ koji ćete koristiti.

en: S/MIME Key Selection
bs: Izbor S/MIME ključa

en: Please select an S/MIME key to use.
bs: Izaberite S/MIME ključ koji ćete koristiti.

en: Key Selection
bs: Izbor ključa

en: Please select an (OpenPGP or S/MIME) key to use.
bs: Izaberite (OpenPGP ili S/MIME) ključ koji ćete koristiti.

en: Key ID
bs: Id. ključa

en: unknown
bs: nepoznat

en: Search for &External Certificates
bs: Traži &Eksterne certifikate

en: &Search for:
bs: &Potraži:

en: &Remember choice
bs: &Zapamti izbor

en: <qt><p>If you check this box your choice will be stored and you will not be asked again.</p></qt>
bs: <qt><p>Ako popunite ovu kućicu, vaš izbor će biti zapamćen i nećete ponovo biti pitani.</p></qt>

en: &Reread Keys
bs: &Ponovo pročitaj ključeve

en: &Start Certificate Manager
bs: &Pokreni upravitelj certifikata

en: No backends found for listing keys. Check your installation.
bs: Nijedan pozadinski sistem, za listanje ključeva, nije nađen . Provjerite vašu instalaciju.

en: Could not start certificate manager; please check your installation.
bs: Ne mogu pokrenuti upravitelj certifikatima. Molim provjerite vašu instalaciju.

en: Certificate Manager Error
bs: Greška menadžera certifikata

en: Checking selected keys...
bs: Provjeravam izabrane ključeve...

en: Fetching keys...
bs: Dobavljam ključeve...

en: <qt>One backend returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt> | <qt>%1 backends returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt>
bs[0]: <qt>%1 pozadina vratila odsječen izlaz.<p>Svi raspoloživi ključevi nisu prikazani</p></qt>
bs[1]: <qt>%1 pozadine vratile odsječen izlaz.<p>Svi raspoloživi ključevi nisu prikazani</p></qt>
bs[2]: <qt>%1 pozadina vratilo odsječen izlaz.<p>Svi raspoloživi ključevi nisu prikazani</p></qt>

en: Key List Result
bs: Rezlutat listanja ključeva

en: Recheck Key
bs: Ponovo provjeri ključ

en: Your system does not have support for GnuPG Audit Logs
bs: Sistem nema podršku za dnevnike revizija GnuPG-a

en: System Error
bs: Sistemska greška

en: An error occurred while trying to retrieve the GnuPG Audit Log:
    %1
bs: Greška se desila pri dohvatanju GnuPG dnevnika:
    %1

en: GnuPG Audit Log Error
bs: GnuPG greška u praćenju

en: No GnuPG Audit Log available for this operation.
bs: Dnevnik revizije GnuPG-a nije dostupan za ovu operaciju.

en: No GnuPG Audit Log
bs: Nema dnevnika revizije GnuPG-a

en: GnuPG Audit Log Viewer
bs: Prikazivač dnevnika revizije GnuPG-a

en: Signing failed: %1
bs: Potpisivanje nije uspelo: %1

en: Signing successful
bs: Potpisivanje uspješno

en: Encryption failed: %1
bs: Šifrovanje nije uspelo: %1

en: Encryption successful
bs: Šifrovanje uspješno

en: Signing Result
bs: Rezultat potpisivanja

en: Signing Error
bs: Greška potpisivanja

en: Encryption Result
bs: Rezultat šifrovanja

en: Encryption Error
bs: Greška šifrovanja

en: &Show Audit Log
bs: &Prikaži dnevnik revizije
