libkleopatra - en to et translation catalogue (266 entries)

en: Error in checksum definition %1: %2
et: Viga kontrollsumma definitsioonis %1: %2

en: Cannot use both %f and | in '%1'
et: %f ja | korraga kasutamine '%1' puhul ei ole võimalik

en: Quoting error in '%1' entry
et: Tsiteerimisviga kirjes '%1'

en: '%1' too complex (would need shell)
et: '%1' on liiga keeruline (vajab shelli)

en: '%1' entry is empty/missing
et: Kirje '%1' on tühi või puudub

en: '%1' empty or not found
et: '%1' on tühi või seda ei leitud

en: 'id' entry is empty/missing
et: 'id' kirje on tühi või puudu

en: 'output-file' entry is empty/missing
et: 'output-file' kirje on tühi või puudu

en: 'file-patterns' entry is empty/missing
et: 'file-patterns' kirje on tühi või puudu

en: Caught unknown exception in group %1
et: Ilmnes tundmatu erind rühmas %1

en: Common name
et: Ühine nimi

en: Surname
et: Perekonnanimi

en: Given name
et: Eesnimi

en: Location
et: Asukoht

en: Title
et: Tiitel

en: Organizational unit
et: Allüksus

en: Organization
et: Organisatsioon

en: Postal code
et: Postikood

en: Country code
et: Riigikood

en: State or province
et: Maakond/provints

en: Domain component
et: Domeen

en: Business category
et: Ärivaldkond

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Mail address
et: Postiaadress

en: Mobile phone number
et: Mobiilinumber

en: Telephone number
et: Telefoninumber

en: Fax number
et: Faksinumber

en: Street address
et: Postiaadress

en: Unique ID
et: Unikaalne ID

en: Inline OpenPGP (deprecated)
et: Sisene OpenPGP (iganenud)

en: S/MIME Opaque
et: S/MIME läbipaistmatu

en: Any S/MIME
et: Suvaline S/MIME

en: Any OpenPGP
et: Suvaline OpenPGP

en: Any
et: Suvaline

en: Never Encrypt
et: Kunagi ei krüptita

en: Always Encrypt
et: Alati krüptitakse

en: Always Encrypt If Possible
et: Võimalusel krüptitakse alati

en: Ask
et: Küsitakse

en: Ask Whenever Possible
et: Võimalusel küsitakse alati

[ctx: no specific preference]
en: <placeholder>none</placeholder>
et: <placeholder>puudub</placeholder>

en: Never Sign
et: Kunagi ei signeerita

en: Always Sign
et: Alati signeeritakse

en: Always Sign If Possible
et: Võimalusel signeeritakse alati

[ctx: no specific preference]
en: <none>
et: <puudub>

en: All Certificates
et: Kõik sertifikaadid

en: My Certificates
et: Minu sertifikaadid

en: Trusted Certificates
et: Usaldusväärsed sertifikaadid

en: Fully Trusted Certificates
et: Täieliku usaldusväärsega sertifikaadid

en: Other Certificates
et: Muud sertifikaadid

en: Name
et: Nimi

en: E-Mail
et: E-post

en: User-IDs
et: Kasutaja ID

en: Valid From
et: Kehtiv alates

en: Valid Until
et: Kehtiv kuni

en: Protocol
et: Protokoll

en: Key-ID
et: Võtme ID

en: Fingerprint
et: Sõrmejälg

en: Issuer
et: Väljaandja

en: Serial Number
et: Seerianumber

en: Origin
et: Algupära

en: Last Update
et: Viimane uuendus

en: Certification Trust
et: Sertifikaadi usaldusväärsus

en: Tags
et: Sildid

en: Loading...
et: Laadimine ...

en: Type
et: Tüüp

en: Status
et: Olek

en: Strength
et: Tugevus

en: Usage
et: Kasutus

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Exportable
et: Eksporditav

en: class %1
et: klass %1

[ctx: @title:window]
en: View GnuPG Audit Log
et: GnuPG auditi logi näitamine

en: &Copy to Clipboard
et: &Kopeeri lõikepuhvrisse

en: &Save to Disk...
et: &Salvesta kettale...

en: Choose File to Save GnuPG Audit Log to
et: GnuPG auditi logi salvestamiseks kasutatava faili valik

en: Could not save to file "%1": %2
et: Faili "%1" salvestamine nurjus: %2

en: File Save Error
et: Faili salvestamise viga

en: GpgConf Error
et: GpgConfi viga

en: The gpgconf tool used to provide the information for this dialog does not seem to be installed properly. It did not return any components. Try running "%1" on the command line for more information.
et: Programm gpgconf, mis pidanuks jagama sellele dialoogile teavet, ei ole nähtavasti korrektselt paigaldatud. Ta ei tagastanud ühtegi komponenti. Proovi käivitada "%1" käsurealt, mis peaks andma rohkem teavet.

en: 0 - None
et: 0 - puudub

en: 1 - Basic
et: 1 - põhiline

en: 2 - Verbose
et: 2 - jutukas

en: 3 - More Verbose
et: 3 - veel jutukam

en: 4 - All
et: 4 - kõik

en: Set the debugging level to
et: Silumistasemeks määratakse

en: Show...
et: Näita...

en: Edit...
et: Muuda...

en: None configured
et: Midagi pole seadistatud

en: 1 server configured | %1 servers configured
et[0]: 1 server seadistatud
et[1]: %1 serverit seadistatud

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Available attributes:
et: Saadaolevad atribuudid:

en: Current attribute order:
et: Praegune atribuutide järjekord:

en: All others
et: Kõik muud

en: Add to current attribute order
et: Lisa praegusse atribuutide järjekorda

en: Remove from current attribute order
et: Eemalda praegusest atribuutide järjekorrast

en: Move to top
et: Liiguta esimeseks

en: Move one up
et: Liiguta üles

en: Move one down
et: Liiguta alla

en: Move to bottom
et: Liiguta viimaseks

en: <placeholder>none</placeholder>
et: <placeholder>puudub</placeholder>

en: Never Encrypt with This Key
et: Kunagi ei krüptita selle võtmega

en: Always Encrypt with This Key
et: Alati krüptitakse selle võtmega

en: Encrypt Whenever Encryption is Possible
et: Krüptitakse alati, kui võimalik

en: Always Ask
et: Alati küsitakse

en: Ask Whenever Encryption is Possible
et: Alati küsitakse, kui krüptimine on võimalik

[ctx: @title:window]
en: Encryption Key Approval
et: Krüptovõtme kinnitus

en: The following keys will be used for encryption:
et: Krüptimiseks kasutatakse järgmisi võtmeid:

en: Your keys:
et: Sinu võtmed:

en: Recipient:
et: Vastuvõtja:

en: Encryption keys:
et: Krüptovõtmed:

en: Encryption preference:
et: Krüptimise eelistus:

en: Clear
et: Puhasta

en: Change...
et: Muuda...

en: <placeholder>unknown</placeholder>
et: <placeholder>tundmatu</placeholder>

en: <qt><p>An error occurred while fetching the keys from the backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>
et: <qt><p>Tekkis viga võtmete hankimisel taustaprogrammilt:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Key Listing Failed
et: Võtmete hankimine nurjus

en: The OpenPGP backend does not support listing keys. Check your installation.
et: OpenPGP taustarakendus ei toeta võtmete hankimist. Kontrolli paigaldust.

en: The S/MIME backend does not support listing keys. Check your installation.
et: S/MIME taustarakendus ei toeta võtmete hankimist. Kontrolli paigaldust.

en: OpenPGP Key Selection
et: OpenPGP võtme valik

en: Please select an OpenPGP key to use.
et: Palun vali kasutatav OpenPGP võti.

en: S/MIME Key Selection
et: S/MIME võtme valik

en: Please select an S/MIME key to use.
et: Palun vali kasutatav S/MIME võti.

en: Key Selection
et: Võtme valik

en: Please select an (OpenPGP or S/MIME) key to use.
et: Palun vali kasutatav (OpenPGP või S/MIME) võti.

en: Loading keys ...
et: Võtmete laadimine...

en: The key is not valid.
et: Võti ei ole kehtiv.

en: The key is expired.
et: Võti on aegunud.

en: The key is revoked.
et: Võti on tühistatud.

en: The key is disabled.
et: Võti on keelatud.

en: The key is not designated for encryption.
et: Võti ei ole mõeldud krüptimiseks.

en: The key is not designated for signing.
et: Võti ei ole mõeldud allkirjastamiseks.

en: The key is not designated for certifying.
et: Võti ei ole mõeldud sertifitseerimiseks.

en: The key is not designated for authentication.
et: Võti ei ole mõeldud autentimiseks.

en: The key is not secret.
et: Võti ei ole salajane.

en: The key is not trusted enough.
et: Võti ei ole piisavalt usaldatav.

en: The key can be used.
et: Võtit ei saa kasutada.

en: Key ID
et: Võtme ID

en: unknown
et: tundmatu

en: OpenPGP key for <b>%1</b>
et: <b>%1</b> OpenPGP võti

en: S/MIME key for <b>%1</b>
et: <b>%1</b> S/MIME võti

[ctx: Key fingerprint]
en: Fingerprint
et: Sõrmejälg

[ctx: Key issuer]
en: Issuer
et: Väljaandja

[ctx: Key status]
en: Status
et: Olek

en: Search for &External Certificates
et: Otsi välis&eid sertifikaate

en: &Search for:
et: Ot&sitakse:

en: &Remember choice
et: Vali&k jäetakse meelde

en: <qt><p>If you check this box your choice will be stored and you will not be asked again.</p></qt>
et: <qt><p>Selle kasti märkimisel salvestatakse sinu valik ja sinu käest enam seda ei pärita.</p></qt>

en: &Reread Keys
et: Loe &võtmed uuesti

en: &Start Certificate Manager
et: &Käivita sertifikaadihaldur

en: No backends found for listing keys. Check your installation.
et: Võtmete hankimiseks ei leitud taustarakendust. Kontrolli paigaldust.

en: Could not start certificate manager; please check your installation.
et: Sertifikaadihalduri käivitamine nurjus. Palun kontrolli paigaldust.

en: Certificate Manager Error
et: Sertifikaadihalduri viga

en: Checking selected keys...
et: Valitud võtmete kontroll...

en: Fetching keys...
et: Võtmete tõmbamine...

en: <qt>One backend returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt> | <qt>%1 backends returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt>
et[0]: <qt>Üks taustaprogramm tagastas kärbitud väljundi.<p>Kõiki saadaolevaid võtmeid ei näidata</p></qt>
et[1]: <qt>%1 taustaprogrammi tagastasid kärbitud väljundi.<p>Kõiki saadaolevaid võtmeid ei näidata</p></qt>

en: Key List Result
et: Võtmete hankimise tulemus

en: Recheck Key
et: Võtmete uus kontroll

en: Your system does not have support for GnuPG Audit Logs
et: Sinu süsteem ei toeta GnuPG auditi logi

en: System Error
et: Süsteemi viga

en: An error occurred while trying to retrieve the GnuPG Audit Log:
    %1
et: GnuPG auditi logi hankimisel tekkis viga:
    %1

en: GnuPG Audit Log Error
et: GnuPG auditi logi viga

en: No GnuPG Audit Log available for this operation.
et: Selleks toiminguks pole saadaval GnuPG auditi logi.

en: No GnuPG Audit Log
et: GnuPG auditi logi puudub

en: GnuPG Audit Log Viewer
et: GnuPG auditi logi näitaja

en: Signing failed: %1
et: Signeerimine nurjus: %1

en: Signing successful
et: Signeerimine oli edukas

en: Encryption failed: %1
et: Krüptimine nurjus: %1

en: Encryption successful
et: Krüptimine oli edukas

en: Signing Result
et: Signeerimise tulemused

en: Signing Error
et: Signeerimise viga

en: Encryption Result
et: Krüptimise tulemus

en: Encryption Error
et: Krüptimise viga

en: &Show Audit Log
et: &Näita auditi logi

[ctx: @info:tooltip for a 'Generate new key pair' action in a combobox when a user does not yet have an OpenPGP or S/MIME key.]
en: Generate a new key using your E-Mail address.<br/><br/>The key is necessary to decrypt and sign E-Mails. You will be asked for a passphrase to protect this key and the protected key will be stored in your home directory.
et: Uue võtme genereerimine sinu e-posti aadressiga.<br/><br/>Võti on vajalik e-kirjade lahtikrüptimiseks ja allkirjastamiseks. Sinu käest küsitakse paroolifraasi võtme kaitsmiseks ning kaitstud võti salvestatakse sinu kodukataloogi.

[ctx: @title:window]
en: Security approval
et: Turvalisuse kinnitus

en: Generating key for '%1'...
et: '%1' võtme genereerimine...

en: This can take several minutes.
et: Sellele võib kuluda mitu minutit.

[ctx: @title:window]
en: Key generation
et: Võtme genereerimine

en: Operation Failed
et: Toiming nurjus

en: Generate a new key pair
et: Uue võtmepaari genereerimine

en: Don't confirm identity and integrity
et: Identiteeti ja terviklikkust ei kinnitata

[ctx: @info:tooltip for not selecting a key for signing.]
en: The E-Mail will not be cryptographically signed.
et: E-posti krüptograafiliselt ei allkirjastata.

[ctx: Caption for signing key selection]
en: Confirm identity '%1' as:
et: Identiteedi '%1' kinnitamine:

en: No key. Recipient will be unable to decrypt.
et: Võti puudub. Saajal pole võimalik lahti krüptida.

[ctx: @info:tooltip for No Key selected for a specific recipient.]
en: Do not select a key for this recipient.<br/><br/>The recipient will receive the encrypted E-Mail, but it can only be decrypted with the other keys selected in this dialog.
et: Sellele saajale võtit ei valida.<br/><br/>Saaja saab krüptitud e-kirja, kuid saab seda lahti krüptida ainult teiste selles dialoogis valitud võtmetega.

en: Generate
et: Genereeri

en: %1-bit %2 (secret key available)
et: %1-bitine %2 (salajane võti saadaval)

en: %1-bit %2
et: %1-bitine %2

en: Signing (Qualified)
et: Allkirjastamine (kvalifitseeritud)

en: Signing
et: Allkirjastamine

en: Encryption
et: Krüptimine

en: Certifying User-IDs
et: Kasutaja ID sertifitseerimine

en: SSH Authentication
et: SSH autentimine

en: Revoked
et: Tühistatud

en: Expired
et: Aegunud

en: Disabled
et: Keelatud

en: All User-IDs are certified.
et: Kõik kasutaja ID-d on sertifitseeritud.

en: One User-ID is not certified. | %1 User-IDs are not certified.
et[0]: Üks kasutaja ID ei ole sertifitseeritud.
et[1]: %1 kasutaja ID-d ei ole sertifitseeritud.

en: The validity cannot be checked at the moment.
et: Kehtivust ei saa hetkel kontrollida.

en: Serial number
et: Seerianumber

en: Subject
et: Teema

en: User-ID
et: Kasutaja ID

en: Certification trust
et: Sertifitseerimise usaldusväärsus

en: Trusted issuer?
et: Usaldusväärne väljaandja?

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Stored
et: Salvestatud

[ctx: stored...]
en: on SmartCard with serial no. %1
et: kiipkaardile seerianumbriga %1

[ctx: stored...]
en: on this computer
et: sellesse arvutisse

en: Subkey
et: Alamvõti

[ctx: Unknown encryption protocol]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: unknown trust level]
en: unknown
et: teadmata

en: untrusted
et: ebausaldusväärne

[ctx: marginal trust]
en: marginal
et: põgusalt usaldusväärne

[ctx: full trust]
en: full
et: täielikult usaldusväärne

[ctx: ultimate trust]
en: ultimate
et: ülimalt usaldusväärne

[ctx: undefined trust]
en: undefined
et: määramata

en: revoked
et: tühistatud

en: expired
et: aegunud

en: disabled
et: keelatud

en: invalid
et: vigane

[ctx: as in good/valid signature]
en: good
et: hea

en: valid
et: kehtiv

en: certificate expired
et: sertifikaat aegunud

[ctx: fake/invalid signature]
en: bad
et: halb

en: no public key
et: avalikku võtit pole

en: key expired
et: võti aegunud

en: key revoked
et: võti tühistatud

en: key disabled
et: võti keelatud

en: Bad signature by unknown certificate %1: %2
et: Halb allkiri tundmatu sertifikaadi %1 käest: %2

en: Bad signature by an unknown certificate: %1
et: Halb allkiri tundmatu sertifikaadi käest: %1

en: Bad signature by %1: %2
et: Halb allkiri %1 käest: %2

en: Good signature by unknown certificate %1.
et: Hea allkiri tundmatu sertifikaadi %1 käest.

en: Good signature by an unknown certificate.
et: Hea allkiri tundmatu sertifikaadi käest.

en: Good signature by %1.
et: Hea allkiri %1 käest.

en: Invalid signature by unknown certificate %1: %2
et: Vigane allkiri tundmatu sertifikaadi %1 käest: %2

en: Invalid signature by an unknown certificate: %1
et: Vigane allkiri tundmatu sertifikaadi käest: %1

en: Invalid signature by %1: %2
et: Vigane allkiri %1 käest: %2

en: This certificate was imported from the following sources:
et: Sertifikaat imporditi järgmisest allikast:

en: The import of this certificate was canceled.
et: Sertifikaadi import katkestati.

en: An error occurred importing this certificate: %1
et: Tõrge sertifikaadi importimisel: %1

en: This certificate was new to your keystore. The secret key is available.
et: Sertifikaat on sinu võtmehoidlas uus. Salajane võti on saadaval.

en: This certificate is new to your keystore.
et: Sertifikaat on sinu võtmehoidlas uus.

en: New user-ids were added to this certificate by the import.
et: Importimisel lisati sertifikaadile uusi kasutaja ID-sid.

en: New signatures were added to this certificate by the import.
et: Importimisel lisati sertifikaadile uusi allkirju.

en: New subkeys were added to this certificate by the import.
et: Importimisel lisati sertifikaadile uusi alamvõtmeid.

en: The import contained no new data for this certificate. It is unchanged.
et: Importimisel ei leitud sertifikaadile mingeid uusi andmeid. Midagi ei muudetud.

en: Certify
et: Sertifitseerimine

en: Sign
et: Allkirjastamine

en: Encrypt
et: Krüptimine

en: Authenticate
et: Autentimine

[ctx: (validity, protocol, creation date)]
en: (%1, %2, created: %3)
et: (%1, %2, loodud: %3)

en: The certificate is marked as your own.
et: Sertifikaat on märgitud sinu enda omaks.

en: The certificate belongs to this recipient.
et: Sertifikaat kuulub sellele saajale.

en: The trust model indicates marginally that the certificate belongs to this recipient.
et: Usaldusväärsuse järgi võib põgusalt järeldada, et sertifikaat kuulub sellele saajale.

en: This certificate should not be used.
et: Seda sertifikaati ei tohiks kasutada.

en: There is no indication that this certificate belongs to this recipient.
et: Pole mingit vihjet, et sertifikaat kuuluks sellele saajale.

[ctx: As in all user IDs are valid.]
en: certified
et: sertifitseeritud

[ctx: As in not all user IDs are valid.]
en: not certified
et: sertifitseerimata

en: Keyserver
et: Võtmeserver

en: File import
et: Faili import

en: Generated
et: Genereeritud

en: Unknown
et: Teadmata

en: Invalid hex char '%1' in input stream.
et: Vigane 16ndkoodis märk '%1' sisendvoos.

en: Premature end of hex-encoded char in input stream
et: 16ndkoodis märgi enneaegne lõpp sisendvoos
