libkleopatra - en to fa translation catalogue (87 entries)

en: Common name
fa: نام مشترک

en: Surname
fa: نام خانوادگی

en: Given name
fa: نام داده شده

en: Location
fa: محل

en: Title
fa: عنوان

en: Organizational unit
fa: واحد سازمانی

en: Organization
fa: سازمان

en: Postal code
fa: کد پستی

en: Country code
fa: کد کشور

en: State or province
fa: ایالت یا استان

en: Domain component
fa: مؤلفه دامنه

en: Business category
fa: دسته تجارت

en: Email address
fa: نشانی رایانامه‌ای

en: Mail address
fa: نشانی نامه

en: Mobile phone number
fa: شماره تلفن همراه

en: Telephone number
fa: شماره تلفن

en: Fax number
fa: شماره دورنگار

en: Street address
fa: نشانی خیابان

en: Unique ID
fa: شناسه یکتا

en: Inline OpenPGP (deprecated)
fa: OpenPGP درون‌برنامه‌ای )قبیح(

en: OpenPGP/MIME
fa: OpenPGP/مایم

en: S/MIME
fa: S/مایم

en: S/MIME Opaque
fa: S/مایم Opaque

en: Any
fa: هر

en: Never Encrypt
fa: هرگز رمزبندی نکنید

en: Always Encrypt
fa: رمزبندی همیشگی

en: Always Encrypt If Possible
fa: رمزبندی همیشگی در صورت امکان

en: Ask
fa: سؤال‌ کردن

en: Ask Whenever Possible
fa: سؤال، در صورت امکان

[ctx: no specific preference]
en: <placeholder>none</placeholder>
fa: <placeholder>هیچ‌کدام</placeholder>

en: Never Sign
fa: هرگز امضا نکنید

en: Always Sign
fa: همیشه امضا کنید

en: Always Sign If Possible
fa: در صورت امکان، همیشه امضا کنید

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Edit...
fa: ویرایش...

en: 1 server configured | %1 servers configured
fa[0]: %1 کارساز پیکربندی شده

en: Description
fa: توصیف

en: Available attributes:
fa: خصیصه‌های موجود:

en: Current attribute order:
fa: ترتیب خصیصه جاری:

en: All others
fa: همه موارد دیگر

en: Add to current attribute order
fa: افزودن به ترتیب جاری خصیصه

en: Remove from current attribute order
fa: حذف از ترتیب جاری خصیصه

en: Move to top
fa: حرکت به بالا

en: Move one up
fa: حرکت یکی به بالا

en: Move one down
fa: حرکت یکی به پایین

en: Move to bottom
fa: حرکت به انتها

en: <placeholder>none</placeholder>
fa: <placeholder>هیچ‌کدام</placeholder>

en: Never Encrypt with This Key
fa: هرگز با این کلید رمزبندی نکنید

en: Always Encrypt with This Key
fa: همیشه با این کلید رمزبندی کنید

en: Encrypt Whenever Encryption is Possible
fa: رمزبندی، هر گاه که رمزبندی ممکن باشد

en: Always Ask
fa: همیشه سؤال شود

en: Ask Whenever Encryption is Possible
fa: سؤال در صورت امکان رمزبندی

en: The following keys will be used for encryption:
fa: کلیدهای زیر برای رمزبندی استفاده می‌شوند:

en: Your keys:
fa: کلیدهای شما:

en: Recipient:
fa: گیرنده:

en: Encryption keys:
fa: کلیدهای رمزبندی:

en: Encryption preference:
fa: تنظیم رمزبندی:

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Change...
fa: تغییر...

en: <placeholder>unknown</placeholder>
fa: <placeholder>ناشناخته</placeholder>

en: <qt><p>An error occurred while fetching the keys from the backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>
fa: <qt><p>هنگام واکشی کلیدها از پایانه پشتیبانی، خطایی رخ داد:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Key Listing Failed
fa: خرابی در فهرست کردن کلید

en: The OpenPGP backend does not support listing keys. Check your installation.
fa: پایانه پشتیبانی OpenPGP از فهرست کردن کلیدها پشتیبانی نمی‌کند. نصب خود را بررسی کنید.

en: The S/MIME backend does not support listing keys. Check your installation.
fa: پایانه پشتیبانی  S/مایم از فهرست کردن کلیدها پشتیبانی نمی‌کند. نصب خود را بررسی کنید.

en: OpenPGP Key Selection
fa: گزینش کلید OpenPGP

en: Please select an OpenPGP key to use.
fa: لطفاً، کلید OpenPGP را برای استفاده برگزینید.

en: S/MIME Key Selection
fa: گزینش کلید S/مایم

en: Please select an S/MIME key to use.
fa: لطفاً، کلید S/مایم را برای استفاده برگزینید.

en: Key Selection
fa: گزینش کلید

en: Please select an (OpenPGP or S/MIME) key to use.
fa: لطفاً، کلید )OpenPGP یا S/مایم( برای استفاده برگزینید.

en: Key ID
fa: شناسه کلید

en: unknown
fa: ناشناخته

en: &Search for:
fa: &جستجو برای:‌

en: &Remember choice
fa: &یادآوری انتخاب‌

en: <qt><p>If you check this box your choice will be stored and you will not be asked again.</p></qt>
fa: <qt><p>در صورت علامت زدن این جعبه، انتخاب شما ذخیره شده و از شما دوباره سؤال نمی‌شود.</p></qt>

en: &Reread Keys
fa: کلیدهای &بازخوانی‌

en: &Start Certificate Manager
fa: &آغاز مدیر گواهی‌نامه‌

en: No backends found for listing keys. Check your installation.
fa: برای فهرست کردن کلیدها، پایانه پشتیبانی یافت نشد. نصب خود را بررسی کنید.

en: Could not start certificate manager; please check your installation.
fa: نتوانست مدیر گواهی‌نامه را آغاز کند؛ لطفاً، نصب خود را بررسی کنید.

en: Certificate Manager Error
fa: خطای مدیر گواهی‌نامه

en: Checking selected keys...
fa: در حال بررسی کلیدهای برگزیده...

en: Fetching keys...
fa: در حال واکشی کلیدها...

en: <qt>One backend returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt> | <qt>%1 backends returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt>
fa[0]: <qt>%1 پایانه پشتیبانی، خروجی برش‌دار را بازگرداند.<p>همه کلیدهای موجود نمایش داده نمی‌شوند</p></qt>

en: Key List Result
fa: نتایج فهرست کلید

en: Recheck Key
fa: کلید بررسی مجدد

en: Signing failed: %1
fa: خرابی در امضا: %1

en: Encryption failed: %1
fa: خرابی در رمزبندی: %1
