libkleopatra - en to hne translation catalogue (102 entries)

en: Common name
hne: सामान्य नाम

en: Surname
hne: कुलनाम

en: Given name
hne: दे गे नाम

en: Location
hne: जगह

en: Title
hne: सीर्सक

en: Organizational unit
hne: संगठनात्मक इकाई

en: Organization
hne: संगठन

en: Postal code
hne: पिन कोड

en: Country code
hne: देस कोड

en: State or province
hne: प्रांत या राज्य

en: Domain component
hne: डोमेन अवयव

en: Business category
hne: व्यावसायिक वर्ग

en: Email address
hne: ई-मेल पता

en: Mail address
hne: मेल पता

en: Mobile phone number
hne: मोबाइल फोन नंबर

en: Telephone number
hne: टेलिफोन नंबर

en: Fax number
hne: फैक्स नंबर

en: Street address
hne: सड़क के पता

en: Unique ID
hne: विसिस्ट आईडी

en: Inline OpenPGP (deprecated)
hne: इनलाइन ओपन-पीजीपी (डेप्रिकेटेड)

en: OpenPGP/MIME
hne: ओपन-पीजीपी/माइम

en: S/MIME
hne: एस/माइम

en: S/MIME Opaque
hne: एस/माइम अपारदर्सी

en: Any
hne: कोई भी

en: Never Encrypt
hne: कभू एनक्रिप्ट नइ करव

en: Always Encrypt
hne: हमेसा एनक्रिप्ट करव

en: Always Encrypt If Possible
hne: यदि संभव हो हमेसा एनक्रिप्ट करव

en: Ask
hne: पूछव

en: Ask Whenever Possible
hne: जब संभव हो तब पूछव

[ctx: no specific preference]
en: <placeholder>none</placeholder>
hne: <placeholder>कुछ नइ</placeholder>

en: Never Sign
hne: कभू दसखत नइ करव

en: Always Sign
hne: हमेसा दसखत करव

en: Always Sign If Possible
hne: यदि संभव हो हमेसा दसखत करव

[ctx: no specific preference]
en: <none>
hne: <कुछ नइ>

en: All Certificates
hne: सब्बो प्रमानपत्र

en: My Certificates
hne: मोर प्रमानपत्र

en: Trusted Certificates
hne: भरोसेमंद प्रमानपत्र

en: Other Certificates
hne: अउ दुसर प्रमानपत्र

en: User ID
hne: कमइया पहिचान

en: &Copy to Clipboard
hne: क्लिपबोर्ड मं नकल बनाव (&C)

en: &Save to Disk...
hne: डिस्क मं सहेजव... (&S)

en: File Save Error
hne: फाइल सहेजे मं गलती

en: Show...
hne: देखाव...

en: Edit...
hne: संपादन...

en: Description
hne: वर्नन

en: Available attributes:
hne: मिलत विसेसता:

en: Current attribute order:
hne: अभी हाल के विसेसता के अनुक्रम:

en: All others
hne: अऊ दूसर सब्बो

en: Add to current attribute order
hne: अभी हाल के विसेसता अनुक्रम मं जोड़व

en: Remove from current attribute order
hne: अभी हाल के विसेसता अनुक्रम से मेटाव

en: Move to top
hne: सीर्स मं जाव

en: Move one up
hne: एक ऊपर लाव

en: Move one down
hne: एक नीचे लाव

en: Move to bottom
hne: तल मं जाव

en: <placeholder>none</placeholder>
hne: <placeholder>कुछ नइ</placeholder>

en: Never Encrypt with This Key
hne: ये कुंजी के साथ कभी घलोक एनक्रिप्ट नइ करव

en: Always Encrypt with This Key
hne: ये कुंजी के साथ हमेसा एनक्रिप्ट करव

en: Encrypt Whenever Encryption is Possible
hne: जब एनक्रिप्सन संभव हो एनक्रिप्ट करव

en: Always Ask
hne: हमेसा पूछव

en: Ask Whenever Encryption is Possible
hne: जब एनक्रिप्सन संभव हो तब पूछव

en: The following keys will be used for encryption:
hne: निम्न कुंजी मन ल एनक्रिप्सन बर उपयोग मं ले जाही:

en: Your keys:
hne: आप मन के कुंजियाँ:

en: Recipient:
hne: पानेवालाः

en: Encryption keys:
hne: एनक्रिप्सन कुंजियाँ:

en: Encryption preference:
hne: एनक्रिप्सन प्राथमिकता:

en: Clear
hne: साफ करव

en: Change...
hne: बदलव...

en: <placeholder>unknown</placeholder>
hne: <placeholder>अग्यात</placeholder>

en: <qt><p>An error occurred while fetching the keys from the backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>
hne: <qt><p>बैकएन्ड से प्रमानपत्र प्राप्त करे के समय एक गलती होइस :</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Key Listing Failed
hne: कुंजी निर्यात फेल

en: The OpenPGP backend does not support listing keys. Check your installation.
hne: ओपनपीजीपी बैकएन्ड मं लिस्टिंग कुंजी समर्थित नइ हे. अपन इंस्टालेसन जांचव.

en: The S/MIME backend does not support listing keys. Check your installation.
hne: एस/माइम बैकएन्ड मं लिस्टिंग कुंजी समर्थित नइ हे. अपन इंस्टालेसन जांचव.

en: OpenPGP Key Selection
hne: ओपन-पीजीपी कुंजी चयन

en: Please select an OpenPGP key to use.
hne: उपयोग बर किरपा करके, ओपन-पीजीपी कुंजी चुनव.

en: S/MIME Key Selection
hne: एस/माइम कुंजी चयन

en: Please select an S/MIME key to use.
hne: उपयोग बर किरपा करके, एस/माइम कुंजी चुनव.

en: Key Selection
hne: कुंजी चयन

en: Please select an (OpenPGP or S/MIME) key to use.
hne: किरपा करके, उपयोग बर एक कुंजी (ओपन-पीजीपी या एस/माइम) चुनव.

en: Key ID
hne: कुंजी आईडी

en: unknown
hne: अग्यात

en: &Search for:
hne: बर खोजव: (&S)

en: &Remember choice
hne: चुनाव याद रखव (&R)

en: &Reread Keys
hne: कुंजियाँ फिर से पढ़व (&R)

en: &Start Certificate Manager
hne: प्रमानपत्र प्रबंधक चालू करव (&S)

en: No backends found for listing keys. Check your installation.
hne: कुंजियाँ सूची मं करे बर कोनो बैकएन्ड नइ मिलिस. अपन इंस्टालेसन जांचव.

en: Could not start certificate manager; please check your installation.
hne: प्रमानपत्र प्रबंधक चालू नइ कर सकिस. किरपा करके, अपन इंस्टालेसन जांचव.

en: Certificate Manager Error
hne: प्रमानपत्र प्रबंधक गलती

en: Checking selected keys...
hne: चुने गे कुंजियाँ जांची जा रही हे...

en: Fetching keys...
hne: कुंजियाँ प्राप्त करत हे ...

en: Key List Result
hne: कुंजी सूची परिनाम

en: Recheck Key
hne: कुंजी ल फिर से जांचव

en: System Error
hne: तंत्र गलती

en: GnuPG Audit Log Viewer
hne: ग्नूपीजी आडिट लाग प्रदर्सक

en: Signing failed: %1
hne: दसखत करे मं फेल: %1

en: Encryption failed: %1
hne: एनक्रिप्सन फेल: %1

en: Encryption successful
hne: एनक्रिप्सन सफल

en: Signing Result
hne: दसखत परिनाम

en: Signing Error
hne: दसखत गलती

en: Encryption Result
hne: एनक्रिप्सन परिनाम

en: Encryption Error
hne: एनक्रिप्सन गलती

en: &Show Audit Log
hne: आडिट लाग देखाव (&S)

en: OpenPGP
hne: ओपन-पीजीपी
