libkleopatra - en to kk translation catalogue (125 entries)

en: Error in checksum definition %1: %2
kk: %1 дегеннің бақылау қосындысын анықтау қатесі: %2

en: Cannot use both %f and | in '%1'
kk: Бірден %f және | '%1' дегендегіні пайдалануға болмайды

en: Quoting error in '%1' entry
kk: '%1' - жазуында тырнақшалау қатесі

en: '%1' too complex (would need shell)
kk: '%1' - тым күрделі (қоршау-орта керек)

en: '%1' entry is empty/missing
kk: '%1' - жазуы бос/жоқ

en: '%1' empty or not found
kk: '%1' - бос немесе жоқ

en: 'id' entry is empty/missing
kk: 'id' жазуы бос/жоқ

en: 'output-file' entry is empty/missing
kk: 'output-file'  жазуы бос/жоқ

en: 'file-patterns' entry is empty/missing
kk: 'file-patterns' жазуы бос/жоқ

en: Caught unknown exception in group %1
kk: %1 тобында беймәлім жағдай орын алды

en: Common name
kk: Аты-жөні

en: Surname
kk: Тегі

en: Given name
kk: Аты

en: Location
kk: Орыны

en: Title
kk: Атағы

en: Organizational unit
kk: Бөлімі

en: Organization
kk: Ұйымы

en: Postal code
kk: Пошта индексі

en: Country code
kk: Елінің коды

en: State or province
kk: Облыс/уалаяты

en: Domain component
kk: Домен компоненті

en: Business category
kk: Іскерлік санаты

en: Email address
kk: Эл.пошта адресі

en: Mail address
kk: Пошта адресі

en: Mobile phone number
kk: Қалта телефоны

en: Telephone number
kk: Телефоны

en: Fax number
kk: Факс нөмірі

en: Street address
kk: Көшесі

en: Unique ID
kk: Бірегей ID

en: Inline OpenPGP (deprecated)
kk: Ендірілген OpenPGP (ескірген тәсіл)

en: S/MIME Opaque
kk: Мөлдір S/MIME

en: Any
kk: Кез келген

en: Never Encrypt
kk: Ешқашан шифрланбасын

en: Always Encrypt
kk: Әрқашан шифрлансын

en: Always Encrypt If Possible
kk: Мейілінше шифрлансын

en: Ask
kk: Сұралсын

en: Ask Whenever Possible
kk: Мейілінше сұрап

[ctx: no specific preference]
en: <placeholder>none</placeholder>
kk: <placeholder>жоқ</placeholder>

en: Never Sign
kk: Ешқашан қолтаңбаламау

en: Always Sign
kk: Әрқашан қолтаңбалау

en: Always Sign If Possible
kk: Мейілінше қолтаңбалау

[ctx: no specific preference]
en: <none>
kk: <жоқ>

en: All Certificates
kk: Бүкіл куәліктер

en: My Certificates
kk: Менің куәліктерм

en: Trusted Certificates
kk: Сенімді куәліктер

en: Other Certificates
kk: Басқа куәліктер

en: User ID
kk: Пайдаланушының ID-і

en: &Copy to Clipboard
kk: Алма&су буферіне көшіріп алу

en: &Save to Disk...
kk: Дискіне &сақтау...

en: Choose File to Save GnuPG Audit Log to
kk: GnuPG аудит журналын сақтайтын файлын таңдау

en: Could not save to file "%1": %2
kk: "%1" файлына сақтау болмайды: %2

en: File Save Error
kk: Файлды сақтау қатесі

en: GpgConf Error
kk: GpgConf қатесі

en: The gpgconf tool used to provide the information for this dialog does not seem to be installed properly. It did not return any components. Try running "%1" on the command line for more information.
kk: Бұл диаог үшін ақпарат беретін "gpgconf" құралы бірдебір керек компонентін қайтарған жоқ. Бәлкім, ол дұрыс орнатылмаған шығар. Анықтау үшін команда жолынан "%1" деп көріңіз.

en: Set the debugging level to
kk: Жөндеу деңгейі:

en: Show...
kk: Көрсету...

en: Edit...
kk: Өзгерту...

en: 1 server configured | %1 servers configured
kk[0]: %1 сервер бапталған

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Available attributes:
kk: Қол жеткізер атрибуттары:

en: Current attribute order:
kk: Қазіргі атрибут реті:

en: All others
kk: Барлық басқалар

en: Add to current attribute order
kk: Қазіргі атрибут ретіне кіргізу

en: Remove from current attribute order
kk: Қазіргі атрибут ретінен шығару

en: Move to top
kk: Ең жоғарыға

en: Move one up
kk: Бір қадам жоғары

en: Move one down
kk: Бір қадам төмен

en: Move to bottom
kk: Ең төмеге

en: <placeholder>none</placeholder>
kk: <placeholder>жоқ</placeholder>

en: Never Encrypt with This Key
kk: Бұл кілтпен ешқашан шифрламау

en: Always Encrypt with This Key
kk: Әрқашан осы кілтпен шифрлау

en: Encrypt Whenever Encryption is Possible
kk: Шифрлау мүмкін болса - шифрлау

en: Always Ask
kk: Әрқашанда сұрап

en: Ask Whenever Encryption is Possible
kk: Шифрлау мүмкін болса - сұрау

en: The following keys will be used for encryption:
kk: Шифрлауға келесі кілттер қолданылсын:

en: Your keys:
kk: Кілттеріңіз:

en: Recipient:
kk: Қабылдаушы:

en: Encryption keys:
kk: Шифрлау кілттері:

en: Encryption preference:
kk: Шифрлау таңдаулары:

en: Clear
kk: Тазалау

en: Change...
kk: Өзгерту...

en: <placeholder>unknown</placeholder>
kk: <placeholder>беймәлім</placeholder>

en: <qt><p>An error occurred while fetching the keys from the backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>
kk: <qt><p>Бағдарламадан кілттерді алу кезінде қате пайда болды:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Key Listing Failed
kk: Кілттерді тізімдеу жаңылысы

en: The OpenPGP backend does not support listing keys. Check your installation.
kk: OpenPGP бағдарламасы кілттерді тізімдеуді қолдамайды. Орнатуын тексеріңіз.

en: The S/MIME backend does not support listing keys. Check your installation.
kk: S/MIME бағдарламасы кілттерді тізімдеуді қолдамайды. Орнатуын тексеріңіз.

en: OpenPGP Key Selection
kk: OpenPGP кілтін таңдау

en: Please select an OpenPGP key to use.
kk: Қолданатын OpenPGP кілтін таңдаңыз.

en: S/MIME Key Selection
kk: S/MIME кілтін таңдау

en: Please select an S/MIME key to use.
kk: Қолданатын S/MIME кілтін таңдаңыз.

en: Key Selection
kk: Кілтті таңдау

en: Please select an (OpenPGP or S/MIME) key to use.
kk: Қолданатын  (OpenPGP не S/MIME) кілтін таңдаңыз.

en: Key ID
kk: Кілттің ID-і

en: unknown
kk: беймәлім

en: Search for &External Certificates
kk: С&ыртқы куәліктерді іздеу

en: &Search for:
kk: &Іздейтіні:

en: &Remember choice
kk: Таңдау &жатталсын

en: <qt><p>If you check this box your choice will be stored and you will not be asked again.</p></qt>
kk: <qt><p>Бұл көзді белгілеп қойсаңыз - таңдау жаттап алынады да, ендігәрі сұралмайды.</p></qt>

en: &Reread Keys
kk: &Кілтерді қайта оқып шығу

en: &Start Certificate Manager
kk: Куәліктер менеджерін ж&егу

en: No backends found for listing keys. Check your installation.
kk: Кілттерді тізімдейтін бағдарламалар табылмады. Орнатуын тексеріңіз.

en: Could not start certificate manager; please check your installation.
kk: Куәліктер менеджері жегілмеді; орнатылғанын тексеріңіз.

en: Certificate Manager Error
kk: Куәліктер менеджерінің қатесі

en: Checking selected keys...
kk: Таңдалған кілттерді тексеру...

en: Fetching keys...
kk: Кілттерді қабылдау...

en: <qt>One backend returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt> | <qt>%1 backends returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt>
kk[0]: <qt>%1 бағдарламаның шығысы келтеленген.<p>Сондықтан көрсетілген кілттер тізімі толық емес</p></qt>

en: Key List Result
kk: Нәтижелі кілт тізімі

en: Recheck Key
kk: Кілтті қайта тексеру

en: Your system does not have support for GnuPG Audit Logs
kk: Жүйеңіз GnuPG аудит журналыдарын жургізу дегенді білмейді.

en: System Error
kk: Жүйелік қате

en: An error occurred while trying to retrieve the GnuPG Audit Log:
    %1
kk: GnuPG аудит журналын көру әрекеті кезінде бір қате орын алды:
    %1

en: GnuPG Audit Log Error
kk: GnuPG аудит журнал қатесі

en: No GnuPG Audit Log available for this operation.
kk: Бұндай әрекет істетін GnuPG аудит журналы жоқ.

en: No GnuPG Audit Log
kk: GnuPG аудит журналы жоқ

en: GnuPG Audit Log Viewer
kk: GnuPG аудит журналын қарау

en: Signing failed: %1
kk: Қолтаңбалау жаңылысы: %1

en: Signing successful
kk: Қолтаңбалау сәтті өтті

en: Encryption failed: %1
kk: Шифрлау жаңылысы: %1

en: Encryption successful
kk: Шифрлау сәтті өтті

en: Signing Result
kk: Қолтаңбалау нәтижелері

en: Signing Error
kk: Қолтаңбалау қатесі

en: Encryption Result
kk: Шифрлау нәтижесі

en: Encryption Error
kk: Шифрлау қатесі

en: &Show Audit Log
kk: Аудит журналы &көрсетілсін
