libkleopatra - en to lt translation catalogue (179 entries)

en: Error in checksum definition %1: %2
lt: Klaida kontrolinės sumos apibrėžime %1: %2

en: Quoting error in '%1' entry
lt: Citavimo klaida įraše "%1"

en: '%1' too complex (would need shell)
lt: "%1" pernelyg sudėtingas (prireiktų apvalkalo)

en: '%1' entry is empty/missing
lt: "%1" įrašas tuščias arba jo nėra

en: '%1' empty or not found
lt: "%1" tuščias arba nerastas

en: 'id' entry is empty/missing
lt: "id" įrašas yra tuščias arba jo nėra

en: 'output-file' entry is empty/missing
lt: Įrašas "output-file" tuščias arba jo nėra

en: 'file-patterns' entry is empty/missing
lt: Įrašas "file-patterns" tuščias arba jo nėra

en: Surname
lt: Pavardė

en: Given name
lt: Vardas

en: Location
lt: Vieta

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Business category
lt: Verslo kategorija

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Mail address
lt: Pašto adresas

en: Mobile phone number
lt: Mobiliojo telefono numeris

en: Telephone number
lt: Telefono numeris

en: Fax number
lt: Fakso numeris

en: Unique ID
lt: Unikalus ID

en: Never Encrypt
lt: Niekada nešifruoti

en: Always Encrypt
lt: Visada šifruoti

en: Always Encrypt If Possible
lt: Visada šifruoti, jei įmanoma

en: Ask
lt: Klausti

en: Ask Whenever Possible
lt: Klausti kai tik įmanoma

[ctx: no specific preference]
en: <placeholder>none</placeholder>
lt: <placeholder>nėra</placeholder>

en: Never Sign
lt: Niekada nepasirašyti

en: Always Sign
lt: Visada pasirašyti

en: Always Sign If Possible
lt: Visada pasirašyti, jei įmanoma

[ctx: no specific preference]
en: <none>
lt: <nėra>

en: All Certificates
lt: Visi liudijimai

en: My Certificates
lt: Mano liudijimai

en: Trusted Certificates
lt: Patikimi liudijimai

en: Other Certificates
lt: Kiti liudijimai

en: E-Mail
lt: El. paštas

en: User-IDs
lt: Naudotojų-ID

en: Valid From
lt: Galioja nuo

en: Valid Until
lt: Galioja iki

en: Protocol
lt: Protokolas

en: Key-ID
lt: Rakto ID

en: Fingerprint
lt: Kontrolinis kodas

en: Last Update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Tags
lt: Žymės

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Type
lt: Tipas

en: Status
lt: Būsena

en: Usage
lt: Naudojimas

en: User ID
lt: Naudotojo ID

en: class %1
lt: klasė %1

[ctx: @title:window]
en: View GnuPG Audit Log
lt: Rodyti GnuPG revizijos žurnalą

en: &Copy to Clipboard
lt: &Kopijuoti į iškarpinę

en: &Save to Disk...
lt: Į&rašyti į diską...

en: Choose File to Save GnuPG Audit Log to
lt: Pasirinkti failą, į kurį įrašyti GnuPG revizijos žurnalą

en: Could not save to file "%1": %2
lt: Nepavyko įrašyti į failą "%1": %2

en: File Save Error
lt: Failo įrašymo klaida

en: GpgConf Error
lt: GpgConf klaida

en: 0 - None
lt: 0 - jokio

en: 1 - Basic
lt: 1 - pagrindinis

en: 2 - Verbose
lt: 2 - išsamus

en: 3 - More Verbose
lt: 3 - dar išsamesnis

en: 4 - All
lt: 4 - pilnas

en: Set the debugging level to
lt: Nustatyti derinimo lygį į

en: Show...
lt: Rodyti...

en: Edit...
lt: Taisyti...

en: None configured
lt: Nėra sukonfigūruotų

en: 1 server configured | %1 servers configured
lt[0]: Sukonfigūruotas 1 serveris
lt[1]: Sukonfigūruoti %1 serveriai
lt[2]: Sukonfigūruota %1 serverių
lt[3]: Sukonfigūruotas %1 serveris

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Description
lt: Aprašas

en: All others
lt: Visi kiti

en: Move to top
lt: Perkelti į viršų

en: Move one up
lt: Vienu pakelti

en: Move one down
lt: Vienu nuleisti

en: Move to bottom
lt: Perkelti į apačią

en: <placeholder>none</placeholder>
lt: <placeholder>nėra</placeholder>

en: Never Encrypt with This Key
lt: Niekada nešifruoti šiuo raktu

en: Always Encrypt with This Key
lt: Visada šifruoti šiuo raktu

en: Always Ask
lt: Visada klausti

[ctx: @title:window]
en: Encryption Key Approval
lt: Šifravimo rakto patvirtinimas

en: The following keys will be used for encryption:
lt: Šifravimui bus naudojami šie raktai:

en: Your keys:
lt: Jūsų raktai:

en: Recipient:
lt: Gavėjas:

en: Encryption keys:
lt: Šifravimo raktai:

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Change...
lt: Keisti...

en: <placeholder>unknown</placeholder>
lt: <placeholder>nežinoma</placeholder>

en: Key Listing Failed
lt: Raktų išvardijimas nepavyko

en: OpenPGP Key Selection
lt: OpenPGP rakto pasirinkimas

en: Please select an OpenPGP key to use.
lt: Pasirinkite norimą naudoti OpenPGP raktą.

en: S/MIME Key Selection
lt: S/MIME rakto pasirinkimas

en: Please select an S/MIME key to use.
lt: Pasirinkite norimą naudoti S/MIME raktą.

en: Key Selection
lt: Rakto pasirinkimas

en: Please select an (OpenPGP or S/MIME) key to use.
lt: Pasirinkite norimą naudoti (OpenPGP ar S/MIME) raktą.

en: Loading keys ...
lt: Įkeliami raktai ...

en: The key is revoked.
lt: Raktas yra panaikintas.

en: The key is disabled.
lt: Raktas yra išjungtas.

en: The key is not designated for encryption.
lt: Raktas nėra paskirtas šifravimui.

en: The key is not designated for signing.
lt: Raktas nėra skirtas pasirašymui.

en: The key is not designated for certifying.
lt: Raktas nėra paskirtas sertifikavimui.

en: The key is not designated for authentication.
lt: Raktas nėra skirtas tapatybės nustatymui.

en: The key is not secret.
lt: Raktas nėra slaptasis.

en: The key is not trusted enough.
lt: Raktas nėra pakankamai patikimas.

en: The key can be used.
lt: Raktas gali būti naudojamas.

en: Key ID
lt: Rakto ID

en: unknown
lt: nežinoma

en: OpenPGP key for <b>%1</b>
lt: OpenPGP raktas, skirtas <b>%1</b>

en: S/MIME key for <b>%1</b>
lt: S/MIME raktas, skirtas <b>%1</b>

[ctx: Key fingerprint]
en: Fingerprint
lt: Kontrolinis kodas

[ctx: Key status]
en: Status
lt: Būsena

en: Search for &External Certificates
lt: Ieškoti &išorinių liudijimų

en: &Remember choice
lt: P&risiminti pasirinkimą

en: &Start Certificate Manager
lt: &Paleisti liudijimų tvarkytuvę

en: Could not start certificate manager; please check your installation.
lt: Nepavyko paleisti liudijimų tvarkytuvės; patikrinkite savo diegimą.

en: Certificate Manager Error
lt: Liudijimų tvarkytuvės klaida

en: Checking selected keys...
lt: Tikrinami pasirinkti raktai...

en: Fetching keys...
lt: Gaunami raktai...

en: Your system does not have support for GnuPG Audit Logs
lt: Jūsų sistema neturi palaikymo, skirto GnuPG revizijos žurnalams

en: System Error
lt: Sistemos klaida

en: An error occurred while trying to retrieve the GnuPG Audit Log:
    %1
lt: Įvyko klaida, bandant gauti GnuPG revizijos žurnalą:
    %1

en: GnuPG Audit Log Error
lt: GnuPG revizijos žurnalo klaida

en: No GnuPG Audit Log available for this operation.
lt: Šiai operacijai nėra prieinamas joks GnuPG revizijos žurnalas.

en: No GnuPG Audit Log
lt: Nėra jokio GnuPG revizijos žurnalo

en: GnuPG Audit Log Viewer
lt: GnuPG revizijos žurnalų žiūryklė

en: Signing failed: %1
lt: Pasirašymas nepavyko: %1

en: Signing successful
lt: Pasirašymas pavyko

en: Encryption failed: %1
lt: Šifravimas nepavyko: %1

en: Encryption successful
lt: Šifravimas pavyko

en: Signing Result
lt: Pasirašymo rezultatas

en: Signing Error
lt: Pasirašymo klaida

en: Encryption Result
lt: Šifravimo rezultatas

en: Encryption Error
lt: Šifravimo klaida

en: &Show Audit Log
lt: &Rodyti revizijos žurnalą

[ctx: @title:window]
en: Security approval
lt: Saugumo patvirtinimas

en: Generating key for '%1'...
lt: Generuojamas raktas, skirtas "%1"...

en: This can take several minutes.
lt: Tai gali užtrukti kelias minutes.

[ctx: @title:window]
en: Key generation
lt: Rakto generavimas

en: Operation Failed
lt: Operacija nepavyko

en: Generate a new key pair
lt: Generuoti naują raktų porą

[ctx: @info:tooltip for not selecting a key for signing.]
en: The E-Mail will not be cryptographically signed.
lt: El. laiškas nebus kriptografiškai pasirašytas.

en: No key. Recipient will be unable to decrypt.
lt: Nėra rakto. Gavėjas negalės iššifruoti.

en: Generate
lt: Generuoti

en: %1-bit %2 (secret key available)
lt: %1-bitų %2 (prieinamas slaptasis raktas)

en: %1-bit %2
lt: %1-bitų %2

en: Encryption
lt: Šifravimas

en: SSH Authentication
lt: SSH tapatybės nustatymas

en: Revoked
lt: Panaikintas

en: Disabled
lt: Išjungtas

en: The validity cannot be checked at the moment.
lt: Šiuo metu galiojimas negali būti patikrintas.

en: User-ID
lt: Naudotojo-ID

en: a.k.a.
lt: dar žinomas kaip

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

[ctx: stored...]
en: on this computer
lt: šiame kompiuteryje

en: Subkey
lt: Poraktis

[ctx: Unknown encryption protocol]
en: Unknown
lt: Nežinomas

[ctx: unknown trust level]
en: unknown
lt: nežinomas

en: revoked
lt: panaikintas

en: expired
lt: nebegaliojantis

en: disabled
lt: išjungtas

[ctx: as in good/valid signature]
en: good
lt: geras

[ctx: fake/invalid signature]
en: bad
lt: blogas

en: key expired
lt: raktas nebegalioja

en: key revoked
lt: raktas panaikintas

en: key disabled
lt: raktas išjungtas

en: This certificate was imported from the following sources:
lt: Šis liudijimas buvo importuotas iš šių šaltinių:

en: The import of this certificate was canceled.
lt: Šio liudijimo importavimo buvo atsisakyta.

en: An error occurred importing this certificate: %1
lt: Įvyko klaida, importuojant šį liudijimą: %1

en: The import contained no new data for this certificate. It is unchanged.
lt: Importavime nebuvo jokių naujų duomenų šiam liudijimui. Jis liko nepasikeitęs.

en: Sign
lt: Pasirašyti

en: Encrypt
lt: Šifruoti

en: Authenticate
lt: Nustatyti tapatybę

[ctx: (validity, protocol, creation date)]
en: (%1, %2, created: %3)
lt: (%1, %2, sukurtas: %3)

en: The certificate is marked as your own.
lt: Šis liudijimas yra pažymėtas kaip jūsų asmeninis.

en: The certificate belongs to this recipient.
lt: Liudijimas priklauso šiam gavėjui.

en: This certificate should not be used.
lt: Šis liudijimas neturėtų būti naudojamas.

en: There is no indication that this certificate belongs to this recipient.
lt: Nėra jokių požymių, kad šis liudijimas priklauso šiam gavėjui.

en: Keyserver
lt: Raktų serveris

en: File import
lt: Failo importavimas

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Invalid hex char '%1' in input stream.
lt: Įvesties sraute neteisingas šešioliktainis simbolis "%1".
