libkleopatra - en to mai translation catalogue (19 entries)

en: Location
mai: स्थान

en: Title
mai: शीर्षक

en: Organization
mai: संस्था

en: Postal code
mai: पोस्टल कोड

en: Country code
mai: देश कोड

en: Fax number
mai: फैक्स सँख्या

en: Any
mai: कोनो

en: Ask
mai: पूछू

[ctx: no specific preference]
en: <none>
mai: <कोनो नहि>

en: User ID
mai: प्रयोक्ता आइडी

en: Edit...
mai: संपादन...

en: Delete
mai: मेटाबू

en: Description
mai: विवरण

en: Always Ask
mai: हरदम पूछू

en: Clear
mai: खाली

en: Change...
mai: बदलू...

en: Key Selection
mai: की चुनाव

en: Key ID
mai: कुँजी ID

en: unknown
mai: अज्ञात
