libkleopatra - en to nds translation catalogue (125 entries)

en: Error in checksum definition %1: %2
nds: Fehler in Pröövsummdefinitschoon %1: %2

en: Cannot use both %f and | in '%1'
nds: "%f "un "|" tohoop laat sik nich in "%1" bruken.

en: Quoting error in '%1' entry
nds: Indrag "%1" bargt Zitaatfehler.

en: '%1' too complex (would need shell)
nds: "%1" to vigeliensch (Konsool deit noot)

en: '%1' entry is empty/missing
nds: Indrag "%1" is leddig oder fehlt.

en: '%1' empty or not found
nds: "%1" is leddig oder lett sik nich finnen.

en: 'id' entry is empty/missing
nds: Indrag "id" is leddig oder fehlt.

en: 'output-file' entry is empty/missing
nds: Indrag "output-file" is leddig oder fehlt.

en: 'file-patterns' entry is empty/missing
nds: Indrag "file-patterns" is leddig oder fehlt.

en: Caught unknown exception in group %1
nds: Nich begäng Utnahm binnen Koppel "%1" affungen

en: Common name
nds: Allgemeen Naam

en: Surname
nds: Familiennaam

en: Given name
nds: Vörnaam

en: Location
nds: Oort

en: Title
nds: Titel

en: Organizational unit
nds: Afdelen

en: Organization
nds: Organisatschoon

en: Postal code
nds: Postleddtall

en: Country code
nds: Landkode

en: State or province
nds: Bundsland oder Provinz

en: Domain component
nds: Domäänkomponent

en: Business category
nds: Warf-Kategorie

en: Email address
nds: Nettpostadress

en: Mail address
nds: Postadress

en: Mobile phone number
nds: Mobilnummer

en: Telephone number
nds: Telefoonnummer

en: Fax number
nds: Faxnummer

en: Street address
nds: Straat

en: Unique ID
nds: Eensoortet ID

en: Inline OpenPGP (deprecated)
nds: Inbett OpenPGP (överhaalt)

en: S/MIME Opaque
nds: S/MIME kodeert

en: Any
nds: Jichtenseen

en: Never Encrypt
nds: Nienich verslöteln

en: Always Encrypt
nds: Jümmers verslöteln

en: Always Encrypt If Possible
nds: Jümmers verslöteln, wenn mööglich

en: Ask
nds: Nafragen

en: Ask Whenever Possible
nds: Jümmers nafragen, wenn mööglich

[ctx: no specific preference]
en: <placeholder>none</placeholder>
nds: <placeholder>keen</placeholder>

en: Never Sign
nds: Nienich ünnerschrieven

en: Always Sign
nds: Jümmers ünnerschrieven

en: Always Sign If Possible
nds: Jümmers ünnerschrieven, wenn mööglich

[ctx: no specific preference]
en: <none>
nds: <keen>

en: All Certificates
nds: All Zertifikaten

en: My Certificates
nds: Egen Zertifikaten

en: Trusted Certificates
nds: Troot Zertifikaten

en: Other Certificates
nds: Anner Zertifikaten

en: User ID
nds: Bruker-ID

en: &Copy to Clipboard
nds: Na Twischenaflaag &koperen

en: &Save to Disk...
nds: Op Fastplaat &sekern...

en: Choose File to Save GnuPG Audit Log to
nds: GnuPG-Pröövlogbook sekern

en: Could not save to file "%1": %2
nds: Datei lett sik nich as "%1" sekern: %2

en: File Save Error
nds: Fehler bi't Sekern

en: GpgConf Error
nds: GpgConf-Fehler

en: The gpgconf tool used to provide the information for this dialog does not seem to be installed properly. It did not return any components. Try running "%1" on the command line for more information.
nds: As't lett is dat Programm "gpgconf", dat de Informatschonen för dissen Dialoog praatstellt, nich propper installeert; dat hett keeneen Komponent torüchgeven. Versöök dat un föhr "%1" op de Konsool ut, wenn Du mehr weten wullt.

en: Set the debugging level to
nds: Fehlersöök-Stoop fastleggen op

en: Show...
nds: Wiesen...

en: Edit...
nds: Bewerken...

en: 1 server configured | %1 servers configured
nds[0]: 1 Server inricht
nds[1]: %1 Servers inricht

en: Delete
nds: Wegdoon

en: Description
nds: Beschrieven

en: Available attributes:
nds: Verföögbor Attributen:

en: Current attribute order:
nds: Aktuelle Attributreeg:

en: All others
nds: All anner

en: Add to current attribute order
nds: Na aktuelle Attributreeg tofögen

en: Remove from current attribute order
nds: Ut aktuelle Attributreeg wegmaken

en: Move to top
nds: Heel na baven

en: Move one up
nds: Na baven

en: Move one down
nds: Na nerrn

en: Move to bottom
nds: Heel na nerrn

en: <placeholder>none</placeholder>
nds: <placeholder>keen</placeholder>

en: Never Encrypt with This Key
nds: Nienich mit dissen Slötel verslöteln

en: Always Encrypt with This Key
nds: Jümmers mit dissen Slötel verslöteln

en: Encrypt Whenever Encryption is Possible
nds: Jümmers verslöteln, wenn dat mööglich is

en: Always Ask
nds: Jümmers nafragen

en: Ask Whenever Encryption is Possible
nds: Jümmers nafragen, wenn Verslöteln mööglich is

en: The following keys will be used for encryption:
nds: Mit disse Slötels warrt verslötelt:

en: Your keys:
nds: Dien Slötels:

en: Recipient:
nds: Adressaat:

en: Encryption keys:
nds: Verslötel-Slötels:

en: Encryption preference:
nds: Verslötel-Instellen:

en: Clear
nds: Leddig maken

en: Change...
nds: Ännern...

en: <placeholder>unknown</placeholder>
nds: <placeholder>nich begäng</placeholder>

en: <qt><p>An error occurred while fetching the keys from the backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>
nds: <qt><p>Bi't Halen vun de Slötels vun dat Hölp-Programm geev dat disse Problemen:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Key Listing Failed
nds: Oplisten vun de Slötels fehlslaan

en: The OpenPGP backend does not support listing keys. Check your installation.
nds: Dat Hölp-Programm för OpenPGP ünnerstütt dat Oplisten vun Slötels nich. Prööv bitte Dien Installatschoon.

en: The S/MIME backend does not support listing keys. Check your installation.
nds: Dat Hölp-Programm för S/MIME ünnerstütt dat Oplisten vun Slötels nich. Prööv bitte Dien Installatschoon.

en: OpenPGP Key Selection
nds: OpenPGP-Slötel utsöken

en: Please select an OpenPGP key to use.
nds: Söök bitte en OpenPGP-Slötel ut

en: S/MIME Key Selection
nds: S/MIME-Slötel utsöken

en: Please select an S/MIME key to use.
nds: Söök bitte en S/MIME-Slötel ut

en: Key Selection
nds: Slötel utsöken

en: Please select an (OpenPGP or S/MIME) key to use.
nds: Söök bitte en (OpenPGP- oder S/MIME-) Slötel ut

en: Key ID
nds: Slötel-ID

en: unknown
nds: nich begäng

en: Search for &External Certificates
nds: Na &extern Zertifikaten söken

en: &Search for:
nds: &Söken na:

en: &Remember choice
nds: Köör woh&ren

en: <qt><p>If you check this box your choice will be stored and you will not be asked again.</p></qt>
nds: <qt><p>Wenn Du dit ankrüüzt, warrt Dien Köör wohrt un Du warrst nich nochmaal fraagt.</p></qt>

en: &Reread Keys
nds: Slötels nie&g lesen

en: &Start Certificate Manager
nds: &Zertifikaatpleger opropen

en: No backends found for listing keys. Check your installation.
nds: Keen Hölp-Programmen för't Oplisten vun Slötels funnen. Prööv bitte Dien Installatschoon.

en: Could not start certificate manager; please check your installation.
nds: De Zertifikaatpleger lett sik nich starten, bitte prööv Dien Installatschoon.

en: Certificate Manager Error
nds: Zertifikaatpleger-Fehler

en: Checking selected keys...
nds: Utsöcht Slötels warrt pröövt...

en: Fetching keys...
nds: Slötels warrt haalt...

en: <qt>One backend returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt> | <qt>%1 backends returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt>
nds[0]: <qt>Een Hülpprogramm hett en afsneden Utgaav levert.<p>Nich all verföögbor Slötels warrt wiest.</p></qt>
nds[1]: <qt>%1 Hülpprogrammen hebbt en afsneden Utgaav levert.<p>Nch all verföögbore Sltels warrt wiest.</p></qt>

en: Key List Result
nds: Resultaat vun't Slötel-Oplisten

en: Recheck Key
nds: Slötel nieg pröven

en: Your system does not have support for GnuPG Audit Logs
nds: Dien Systeem ünnerstütt GnuPG-Pröövlogböker nich

en: System Error
nds: Systeemfehler

en: An error occurred while trying to retrieve the GnuPG Audit Log:
    %1
nds: Dat geev en Fehler bi't Halen vun GnuPG sien Pröövlogbook:
    %1

en: GnuPG Audit Log Error
nds: GnuPG-Pröövlogbook-Fehler

en: No GnuPG Audit Log available for this operation.
nds: För disse Akschoon is keen GnuPG-Pröövlogbook verföögbor

en: No GnuPG Audit Log
nds: Keen GnuPG-Pröövlogbook

en: GnuPG Audit Log Viewer
nds: Kieker för GnuPG-Pröövlogböker

en: Signing failed: %1
nds: Ünnerschrieven fehlslaan: %1

en: Signing successful
nds: Mit Spood ünnerschreven

en: Encryption failed: %1
nds: Verslöteln fehlslaan: %1

en: Encryption successful
nds: Mit Spood verslötelt

en: Signing Result
nds: Ünnerschriev-Resultaat

en: Signing Error
nds: Fehler bi't Ünnerschrieven

en: Encryption Result
nds: Verslötel-Resultaat

en: Encryption Error
nds: Fehler bi't Verslöteln

en: &Show Audit Log
nds: Pröövlogbook &wiesen
