libkleopatra - en to ne translation catalogue (78 entries)

en: Common name
ne: साझा नाम

en: Surname
ne: थर

en: Given name
ne: दिएको नाम

en: Location
ne: स्थान

en: Title
ne: शीर्षक

en: Organizational unit
ne: सङ्गठनात्मक एकाइ

en: Organization
ne: सङ्गठन

en: Postal code
ne: हुलाकी कोड

en: Country code
ne: देश कोड

en: State or province
ne: राज्य वा प्रदेश

en: Domain component
ne: डोमेन अवयव

en: Business category
ne: व्यवसायिक कोटी

en: Email address
ne: इमेल ठेगाना

en: Mail address
ne: मेल ठेगाना

en: Mobile phone number
ne: मोबाइल फोन नम्बर

en: Telephone number
ne: टेलिफोन नम्बर

en: Fax number
ne: फ्याक्स नम्बर

en: Street address
ne: गल्ली ठेगाना

en: Unique ID
ne: अद्वितिय आईडी

en: Inline OpenPGP (deprecated)
ne: इनलाइन ओपन पीजीपी (डेप्रिकेटेड)

en: OpenPGP/MIME
ne: ओपन पीजीपी/माइम

en: S/MIME Opaque
ne: S/MIME अपारदर्शी

en: Any
ne: कुनै

en: Never Encrypt
ne: गुप्तिकरण नगर्नुहोस्

en: Always Encrypt
ne: सधै गुप्तिकरण गर्नुहोस्

en: Always Encrypt If Possible
ne: यदि सम्भव भए सधै गुप्तिकरण गर्नुहोस्

en: Ask
ne: सोध्नुहोस्

en: Ask Whenever Possible
ne: सम्भव भए सोध्नुहोस्

en: Never Sign
ne: कहिल्यै साइन नगर्नुहोस्

en: Always Sign
ne: सधै साइन गर्नुहोस्

en: Always Sign If Possible
ne: यदि सम्भव भए साइन गर्नुहोस्

en: User ID
ne: प्रयोगकर्ता आईडी

en: Edit...
ne: सम्पादन गर्नुहोस्...

en: Description
ne: वर्णन

en: Available attributes:
ne: उपलब्ध विशेषता:

en: Current attribute order:
ne: हालको विशेषता क्रम:

en: All others
ne: सबै अन्य

en: Add to current attribute order
ne: हालको विशेषता क्रममा थप्नुहोस्

en: Remove from current attribute order
ne: हालको विशेषता क्रमबाट हटाउनुहोस्

en: Move to top
ne: माथि सार्नुहोस्

en: Move one up
ne: एक चरण माथि सार्नुहोस्

en: Move one down
ne: एक चरण तल सार्नुहोस्

en: Move to bottom
ne: तल सार्नुहोस्

en: Never Encrypt with This Key
ne: यो कुञ्जी कहिल्यै गुप्तिकरण नगर्नुहोस्

en: Always Encrypt with This Key
ne: यो कुञ्जी सधै गुप्तिकरण गर्नुहोस्

en: Encrypt Whenever Encryption is Possible
ne: गुप्तिकरण सम्भव हुँदा गुप्तिकरण गर्नुहोस्

en: Always Ask
ne: सधै सोध्नुहोस्

en: Ask Whenever Encryption is Possible
ne: गुप्तिकरण सम्भव हुँदा सोध्नुहोस्

en: The following keys will be used for encryption:
ne: निम्न कुञ्जीहरू गुप्तिकरणका लागि प्रयोग गरिनेछ:

en: Your keys:
ne: तपाईँको कुञ्जी:

en: Recipient:
ne: प्रापक:

en: Encryption keys:
ne: गुप्तिकरण कुञ्जी:

en: Encryption preference:
ne: गुप्तिकरण प्राथमिकता:

en: Change...
ne: परिवर्तन गर्नुहोस्...

en: <qt><p>An error occurred while fetching the keys from the backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>
ne: <qt><p>ब्याकइन्डबाट कुञ्जी ल्याउदा त्रुटि उत्पन्न भयो:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Key Listing Failed
ne: कुञ्जी सूचीकरण असफल

en: The OpenPGP backend does not support listing keys. Check your installation.
ne: ओपन पीजीपी ब्याकइन्डले सूचीकरण कुञ्जी समर्थन गर्दैन । तपाईँको स्थापना जाँच गर्नुहोस् ।

en: The S/MIME backend does not support listing keys. Check your installation.
ne: S/MIME ब्याकइन्डले सूचीकरण कुञ्जी समर्थन गर्दैन । तपाईँको स्थापना जाँच गर्नुहोस् ।

en: OpenPGP Key Selection
ne: ओपन पीजीपी कुञ्जी चयन

en: Please select an OpenPGP key to use.
ne: कृपया ओपन पीजीपी कुञ्जी प्रयोग गर्न चयन गर्नुहोस् ।

en: S/MIME Key Selection
ne: S/MIME कुञ्जी चयन

en: Please select an S/MIME key to use.
ne: कृपया S/MIME कुञ्जी प्रयोग गर्न चयन गर्नुहोस् ।

en: Key Selection
ne: कुञ्जी चयन

en: Please select an (OpenPGP or S/MIME) key to use.
ne: कृपया (ओपन पीजीपी वा S/MIME) कुञ्जी प्रयोग गर्न चयन गर्नुहोस् ।

en: Key ID
ne: कुञ्जीआईडी

en: unknown
ne: अज्ञात

en: &Search for:
ne: यसका लागि खोजी गर्नुहोस्:

en: &Remember choice
ne: छनोट सम्झनुहोस्

en: <qt><p>If you check this box your choice will be stored and you will not be asked again.</p></qt>
ne: <qt><p>यदि तपाईँले चेक गर्नुभएमा तपाईँको छनोट भण्डारण गरिन्छ र फेरि सोधिदैन ।</p></qt>

en: &Reread Keys
ne: कुञ्जी पुन: पढ्नुहोस्

en: No backends found for listing keys. Check your installation.
ne: सूचीकरण कुञ्जीका लागि ब्याकइन्ड फेला परेन । तपाईँको स्थापना जाँच गर्नुहोस् ।

en: Checking selected keys...
ne: चयन गरेको कुञ्जी जाँच गर्दैछ...

en: Fetching keys...
ne: कुञ्जी ल्याउदैछ...

en: Key List Result
ne: कुञ्जी सूची परिणाम

en: Recheck Key
ne: कुञ्जी पुन: जाँच गर्नुहोस्

en: Signing failed: %1
ne: साइनिङ असफल: %1

en: Encryption failed: %1
ne: गुप्तिकरण असफल: %1

en: OpenPGP
ne: ओपन पीजीपी
