libkleopatra - en to se translation catalogue (31 entries)

en: Common name
se: Dábáláš namma

en: Given name
se: Ovdanamma

en: Location
se: Báiki

en: Title
se: Namahus

en: Organization
se: Organisašuvdna

en: Postal code
se: Boastanummir

en: Telephone number
se: Telefuvdnanummir

en: Fax number
se: Fáksanummir

en: Any
se: Vaikko makkár

en: Ask
se: Jeara

en: Name
se: Namma

en: Type
se: Šládja

en: User ID
se: Geavaheaddji-ID

en: Edit...
se: Doaimmat …

en: Description
se: Válddahus

en: Recipient:
se: Vuostáiváldi:

en: Change...
se: Rievdat …

en: Please select an OpenPGP key to use.
se: Vállje guđe OpenPGP-čoavdaga áiggut geavahit.

en: Key ID
se: Čoavdda-ID

en: unknown
se: amas

en: &Search for:
se: &Oza dán:

en: Recheck Key
se: Dárkkis čoavdaga ođđasit

en: Generate
se: Ráhkat

en: Signing
se: Vuolláičállimin

en: Encryption
se: Krypteren

en: Serial number
se: Ráidonummir

en: Subject
se: Fáddá

en: No
se: Ii

en: disabled
se: eret

en: Sign
se: Vuolláičále

en: Encrypt
se: Krypteren
